... ja vidvuds ir nobanots, tad drošvien būs jāparok par feika krievu. un jāpasūdzas. viņu jau sen vajadzēja deletēt. un te es nerunāju par nickname kropļošanu, apsaukāšanos, bet par mērķtiecīgu VALSTS VALODAS kropļošanu un latviešu diskreditēšanu
gs jautājums :who is who? kurš citplanētietis? kurš reptilioids?kurš vienkārši vienkārš cilvēciņš?
starp citu, erotik, tas "smej vienā iesmiešanā... ", vai tas nav lipīgs? izskatās, ka ir.
0
0