Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29320

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938889 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
25/07/2022 19:42
un par to astralogu tu skaidri zini?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

25/07/2022 19:43
cik gan daudz sinonīmu un nozīmju ir vārdam "smaidīt"!
https://jauns.lv/raksts/izklaide/51275...andris-racs
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

25/07/2022 19:48
Varētu saprast, ka paši saprecējušies. Tā tās baumas rodas... Račs un Egle vienam jaunam pārim vecāki. Katrs savējam bērnam.
Bet es laikam kautko nesaprotu. Neko nesaprotu. Esmu palaidusi garām kārtējo gadsimta notikumu Tautā. ( un varbūt labi, ka tā )
0 0
25/07/2022 20:02
nu ja, man ar galva sai sakara peksnji juceklis, bet tagad saprotu...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

25/07/2022 20:48
Vīramāte un sievastēvs.
Labvakar
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

25/07/2022 21:08
Nopirku saldējumu Kārums. Garšīgs.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

25/07/2022 21:13
Vīramāte un sievastēvs. (c)
To es sapratu, ja to Tu man. Nesapratu par ko cepiens personĀžu starpā.
0 0
25/07/2022 22:22
Versij-isais variants. Liepupis apvainojies. Aizstavis atkal necienigi izsakas par citiem tautiesjiem sajaa sakaraa-, piemet, piemet pagaliti... un sakas talji valji... Bet tas jau turpinajums no vakardienas, kas tur ko nesaprast...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

25/07/2022 22:32
pārfrāzējot.murminators saka: esi stipr(i)s savā taisnajā lietā!
no pasarán!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 84

25/07/2022 23:13
Vidvudam liegta iespēja diskutēt?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

26/07/2022 01:45
Versij, to es ne Tev. To es vnk tāpat.
Sen nebij ēstas ķilavmaizes. Labas
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

26/07/2022 08:20
Labrīt arī šorīt. Saulīte turpina spīdēt:) 
malkoju rīta kafiju un pārdomāju jautājumu - kas ir kas:))
ķilavmaizes  vienos naktī toč neēstu...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

26/07/2022 08:47
... ja vidvuds ir nobanots, tad drošvien būs jāparok par feika krievu. un jāpasūdzas. viņu jau sen vajadzēja deletēt. un te es nerunāju par nickname kropļošanu, apsaukāšanos, bet par mērķtiecīgu VALSTS VALODAS kropļošanu un latviešu diskreditēšanu
gs jautājums :who is who?  kurš citplanētietis? kurš reptilioids?kurš vienkārši vienkārš cilvēciņš?
starp citu, erotik, tas "smej vienā iesmiešanā... ", vai tas nav lipīgs? izskatās, ka ir.
0 0
26/07/2022 08:54
Labrīt mani kaut kad sen, sen nobanoja, jo publicēju "privātu saraksti" 
"sarakste" bija 3 vai 4 rupji vārdi..no it kā onkas, bet varbūt tantas..
nu bet noteikumi ir noteikumi tur nekā
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

26/07/2022 09:09
Erotik:))) trakas lietas:))  kāds nevar malkot dzērienu, jo kādam tas nepatīk:))) tad atkal kāds nevar smaidīt, jo kādam tas nepatīk:)))  bet- te laikam tam, kam visu laiku ir problēmas, ir jāmainās pašam:)))  vai visu laiku jāsēž un jāskaita mantra- ej garām... ej garām... ej garām... es vispār tagad skatos krievu melodrāmu Učilka...
Anks,   toreiz ilgi nevarēji runāt jeb ātri palaida tevi brīvībā?:)
0 0
26/07/2022 09:17
ķirsi, es tik tiešām neatceros, bet katra ziņā tā nebija tikai nedeļa..liekas, ka tad arī pašlikvidējos un kārtējo reizi atgriezos ar citu niku 
ar anksunnamunu
kas pēc tam pārtapa par anksu..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

26/07/2022 09:20
Anks- reikarnācija- laba lieta:)   bet es šitādu neko par Tevi neatceros:)))
0 0
26/07/2022 09:22
nu tik daudz kas bijis, ka es pati vairs neatceros..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

26/07/2022 09:24
TESTS

Kāds varētu būt Tavs jaunais hobijs?
Komiķis
Izrādās, ka Tev ir lieliska humora izjūta un Tev labi padodas jokot. Atklāj šo savu humora pasauli arī citiem, padalies ar saviem jokiem!

draugiem.lv nekad nemelo!   cenšos cik varu!
anks, ja es pareizi sapratu, saraksti publicēja ne jau vidvuds, bet lielupe/lielupis (tā arī īsti nesapratu pēc viņa patētiskajiem frāžainajiem bezmazvai copypaste textiem, pie kura dzimuma pieskaitāms).tā kā jāsoda būtu viņš/viņa.ja jau tiiiik cieša tā cenzūra.
0 0
26/07/2022 09:28
ak tā lieupis izklausās(izlasās) ne ka dzīvs cilvēks, bet robots, kas tos fražainos tekstus kaut kur izracis ..
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas