Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29260

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938895 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

25/07/2022 07:34
Labsrīts!
Gan tiem, kas visu sadalījuši, gan arī kautko nepadalījušajiem.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

25/07/2022 07:42
Labrit jaunā darba nedēļā.
Lasu un brīnos par vīrieša trako ziņkāri...
Malkoju rīta kafiju un priecājos, ka Bricis nesola baigi karstos grādus.🙂
0 0
25/07/2022 08:54
Tauta Kopsavilkums: (Kas ir Tauta?)

Iepazīšanās portāla "Tauta" kategorija ir Vispārīgās iepazīšanās vietnes. Vietne uzņem lietotājus ar heteroseksuālu, geju un lesbiešu seksuālu orientāciju. Vietne dibināta 2000.gadā, tagad darbojas jau 22. gadu. Vietnes sākumlapa nesatur pieaugušajiem domāta satura attēlus. Šī ir neatkarīga iepazīšanās vietne.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

25/07/2022 09:09
Labrīt! Turpinās atvaļinājums, tāpēc starta momentā nodomāju, ka Ķirsis ko sajaucis jaunas darba nedēļas sakarā.😁 Man joprojām svētdienas sajūta. Kafija iemalkota, našķojos ar saldajiem ķiršiem.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

25/07/2022 09:12
Zināšanai. Vēlajām zemenēm Malvina ir izcila garša.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

25/07/2022 09:21
Man tā malvīne nu tā... Bet katram jau tās garšas kārpiņas atšķiras:)  es nopirku citu šķirni, tik neatceros, kā sauca... tās gan bija gardas:)
 Frīna,   lai Tev svētdienas sajūta turpinās:)
0 0
25/07/2022 09:25
Labrīt par malvini neko neiznu, zinu ka gribu ābolus 
ne nu var ar jāņogas un upenes un...
kompis laikam tūlit nojūgsies pavisam, jāpērk jauns, ehhh
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

25/07/2022 09:55
brīt
gribu siltu sauli ar +25!
šķiet, ka lielupe ir diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikti neizdvies uģa kuģa variants. tas (u k) tipa visu zina par sievietēm(vismaz savos izteikumos tā pozicionē) šitais lielupis mēģina kko tamlīdzīgu.
bez tam-jā. vārdu savienojumā "privāta sarakste" atslēgas vārds ir "privāta".bet ir personĀži, kuriem, acīmredzot, nav dots saprast
nav vēlo zemeņu
gribu dzidros ābolus. rožābolus.cukurīšus(cukuriņus)
upenes
kafija+kāruma krēms
ā, šodien Jēkaba diena (ar plato "ē")
skaists vārds
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

25/07/2022 10:18
Labrīt! 
Man vecaistēvs, pa mātes līniju, bija Jēkabs... kādreiz stipri svinējām šo dienu.
Jāpakaitina meitenes, šorīt no laukiem atbraucu ar dzidrajiem āboliem, un asteru pušķi, uzsvars uz āboliem!
Privāto saraksti publicēt ir stulbi..un stulbi ir visu laiku dziedāt slavas dziesmas sievietēm, tāda kā pielaizīšanās sanāk. Un publicēt kaut kādus izrāvumus no teksta-kas ir Tauta... it kā mēs, kas te gadu desmitiem... to nezinātu!
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

25/07/2022 10:31
Man vecvectēvs pa mammas līniju arī bija Jēkabs ( ar plato ē ). Tā runā. Nesatiku. Vēlāk piedzimu.
Upenes ir? Vai upenes vajag? Es varētu atdot uz pašlasīšanu, daaaudz.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

25/07/2022 11:44
Ja par slavas dziesmām, tad tur kaut kas nav īsts😀vai izklaide, vai kacināšanās, ja nu nav ko darīt, tad var arī tā🙂
Ja par platajiem, šaurajiem, tad bieži griež ausī iekš tv nepareiza runa.Tāpat kā tie ēēēe, mmmmmm, vai arī kakadošanās.Kā jūtas gramatikas guru, ja pat mani traucē😀
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

25/07/2022 12:44
Jēkabam bučas, arī manam mazdēlam, kaut viņa zemē tas skan savādāk.
Šodien veģetāras pusdienas.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

25/07/2022 12:50
Versijai. Upenes vaig.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

25/07/2022 13:21
Vidvud, ieslēdz navigāciju un brauc, lasi.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

25/07/2022 13:32
Navigāciju? Kas tā tāda? Man telefons ar podziņām...
0 0
25/07/2022 13:40
Aizliegts lamāties, aizskart, apvainot citus cilvēkus
Cik ētiski būtu pārējā sabiedrības daļa, kurš ir tas kurš likumus ievēro???
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

25/07/2022 13:52
Brīnos, ka Tu vispār vari vēl te vāvuļot, pēc privātas sarakstes publicēšanas...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

25/07/2022 14:16
Cilvēks... nē! personāžs!... uzskata, ka ir vismaz pasaules naba, ka ir visgudrais orākuls, kaut kas pa vidu starp Konfūciju un Zālamanu...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

25/07/2022 14:36
... bet drīzāk jau gan glancētos sieviešu žurnālus pārlasījies...
0 0
25/07/2022 16:15
vispar tada jociga diena, svetdienas sajuta nav, bet pirmdiena ar neliekas, ka ir...
Labdien!
... nu jau man ir 2 zalji dzidrie aaboli, viens apedas, bet nu paskabs bij, bet taa smarzja
zvaniju uz darbu, noskaidrot, kad atvaljums beidzas, zinieties-vel kads laicinjs ir, jo biju sadomajusies, ka finito brivibai, bet nekaa)))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas