man patīk viss kas liels..ekrāns, vīrietis un plāni lieli
ak nē auskari gan patik tikai mazi..
liekas, ka nevajadzēs trako Putinu pietiks ar trako Paulīn, i lai nonestu māju..ptu, ptu
šodien 2 x ienesās pēc sērkociņiem, esot jāpārbauda vai ir IZSLEGUSI gāzi
es saku nav man sērkociņu un es nevaru uzkāpt uz 3 stāvu paskatīties kas notiek..
rīt zvanīšos uz visiem kantoriem, lai atnāk un atlēdz viņai to plīti..mēs jau te 1x parakstus savācām
un dēla numurs jāsadzen..