Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29240

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938896 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
24/07/2022 14:25
jaa, man viena pazinja Indras metodi pielieto un ir dikti apmierinata, nu man kaut kaa neerti, un nepatik, un kaut kaa nesanak viena vieta ta ilgi sedet, lai to telefonu stutetu, ja staigaa -tad jau sanak lidzi vazaat... nu... nav, nav tur kaut kas -vismaz mana variantaa...
Bet redz cik labi, Lare... nolasiji, tagad salaistiijaas... un mums vairs ar lietus nav, patiesjam, aizceljojis... )
Brokastpusdienas paestas... apzeltitas gailenes ar bukstinjieti-gailenes 12 e/kg))))... a, man tik 100gr vajadzeja.
A tirguu baigi interesani, pie ogam un darzenjiem cena pielikta, bet pie gailenem nav... grib, lai iet un prasa?... a, es neprasiju un nepirku, aizgaju nopirku kioskinja, kur cenas ir visam un ar karti var maksat, a ta riebjas vienmer skriet un to skaidro naudu iznjemt...
0 0
24/07/2022 14:32
man patīk viss kas liels..ekrāns, vīrietis un plāni lieli
ak nē auskari gan patik tikai mazi..
liekas, ka nevajadzēs trako Putinu pietiks ar trako Paulīn, i lai nonestu māju..ptu, ptu
šodien 2 x ienesās pēc sērkociņiem, esot jāpārbauda vai ir IZSLEGUSI gāzi
es saku nav man sērkociņu un es nevaru uzkāpt uz 3 stāvu paskatīties kas notiek..
rīt zvanīšos uz visiem kantoriem, lai atnāk un atlēdz viņai to plīti..mēs jau te 1x parakstus savācām
un dēla numurs jāsadzen..
0 0
24/07/2022 14:34
... fiksi pagulēju..., labāk jau ir 8 tortes 1 svecīte..., bet viss sākas no sīkumiem...
0 0
24/07/2022 14:36
pag, ta ir kaiminjiene tev no augsjstava?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

24/07/2022 14:37
Tak sametās un uzliek indukcijas plīts virsmu tantai))).labrīt, norīt
0 0
24/07/2022 14:37
viens stāvs pa vidam  ir
0 0
24/07/2022 14:40
erotik, ta nebus izeja... vinja tak citus cundurus izdomas, cik saprotu, ka no tadiem eksemplariem)
Nu, baznicaa jau biiji?)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

24/07/2022 14:43
Es vai?... es tikko no kontrastdušas... ))))
... un ja tā tanta ar nepieskaitāmību, kāpēc šo neviens nepieskata?... kā tā var būt..kur dienesti un pārējie alakarte…uzladīs visu pagast gaisā((((
0 0
24/07/2022 14:48
nuuu, jaa ... grekus ar taa var nomazgat)))
Nu, padomaa-kadi ta dienesti var blakus piesedet un pievakteet... vai tad tadi vispar ir?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

24/07/2022 14:53
... tad sprāgstošas ierīces jādelitē kā tādas.koplietošanas īpaßumos šai tantai... bet sociālie lai baro... tak noteikti cilvēks arī strādājis pienesumu valstij kādreiz devis..lai valsts rūpi tagad tur...
0 0
24/07/2022 14:54
Atradu dēla numuru sazvanīju, viņš pašreiz braucot uz Madonu..
dienesti pie viņas nāk, bet tas ir darba dienās un  ne jau visas 24h sēž klāt
sacīja, ka drīzi tomēr liks pansionātā.vina pati gan protestējot tiek kārtoti papīri
trakums ir arī tajā, ka viņa ir hipeaktīva savos 90 visu laiku kaut ko izperina
un fiziski tik tiešām daudz, daudz jaunāki netiktu līdzi
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

24/07/2022 14:59
... danuuu... prāta tā nav(((
0 0
24/07/2022 15:05
nu tur jau tas trakums dubultojas..
0 0
24/07/2022 15:06
... un ja kāds tevi ienīst vai aprunā... netraucē viņu.., lai viņš mokās...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

24/07/2022 18:13
arī šeit  oriģinalitāte nebeidz beigties 
nekonedarīšanas diena
mūsu mājā arī savulaik tante ar demenci bija.  ta viņai gāzes plīts bija atslēgta.
0 0
24/07/2022 23:00
vidvuds

@vidvuds

Šajā sarakstē vairāk vēstuļu nav
23/07/2022
Sveiks, ezīti!
Vēlos ar tevi mazliet iepazīties un satikties (šis taču ir arī iepazīšanās portāls, ne tikai izklaides... ), tad arī būtu man iespēja pārliecināties, ka tu esi īsts (nevis kāds feiks vai kāda cita personāža klons). Apsolu ievērot visas sabiedrībā pieņemtās ētikas un morāles normas. Ko teiksi?
17:27

... pieklājības pēc atbildēšu.Netiekos ar sievietēm, kur nu vēl ar vīriešiem.
18:47

... dzīvoju savā pasaulē un dimensijā, feiks, klons, un citas versijas mani nesatrauc.Satraukumam nav pamata.
18:52

Mākslīgi radīts tēls - lūk, kas tu esi. Un tas tevi nesatrauc.
19:33

👍🏻
20:01
0 0
25/07/2022 00:00
tas, laikam viriesjiem ta raksturigi -atri un pindzeligi apvainoties par siikumiem.Neviens vien te tads ... (eksperts)... ))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

25/07/2022 00:49
Sveika, Elžbet!
Te laikam vesels laikmets pagājis :)
0 0
25/07/2022 01:37
..nee, nu tik traki jau nav, ir bijis trakak)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

25/07/2022 01:40
Man sajūta ka esmu palikusi kaut kur pirms 10lpp
Zūd pavediens :)
Tas mani ir nogurdinājis. Ak! Došos es uz dusu. Arlabunakti
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas