Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29200

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938899 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
23/07/2022 11:05
labrit... sadomajos, ka beidzot busju pirmaa, bet skatos, ka gandriz jau visa naglinjkomanda prieksjaa)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

23/07/2022 11:21
Uz ballīti jau neviens nav slinks😀
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

23/07/2022 11:39
Labsrīts! Anks, esi arī turpmāk tāda sievišķīga, brīžiem kaprīza, brīžiem paredzama, stipra savā būtībā un savdabīga-kāda esi Tu vienīgā!
Un par vecmāmiņām, par omēm, pa vienam vēsam mohito!
0 0
23/07/2022 12:31
Labrīt paldies sveicējiem tik smuki pierunājuši ... lašmaizītes, kūciņa, šampanietis  vakarā..mēs te neesam ne aristokrati, ne deģenerati
0 0
23/07/2022 12:55
es sjita vienmer, domaju tos labos vardus, gribas ko ipasju uzrakstit jubilaram... un, sje tev, vakars klat un es attopos, ka tak neko neesmu pateikusi... ta nu nevilksju garuma...
Anksit, visu to labako... un tos bruutganus, bruutganus   ... tava dzivot maaka un optimisms ir apskauzjams-suminata un bucja!
0 0
23/07/2022 12:56
nez, kas par kucinju? fantaze ar krampi vederaa)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

23/07/2022 13:22
Pamatojoties uz apkārt redzēto, Anksai sveicieni. Ja tik es zinātu kāpēc.
Labrīt.
Ar to laiku nevar saprast. Bet sauli baigi negribas jo šodien Jūrmalā Brodvejas mūziklu koncerts. Ja būs looooti karsts, tad mati dikti griezīsies.
Es pagājušajā gadsimtā taisīju dārza ēdamos pušķus. Burkāni, bietes ar visiem lakstiem. Kāds jāņogu zars un pīpenes. Vienvārdsakot, viss kas dārzā dabūjams.
0 0
23/07/2022 13:30
... burkani... bietes... tev jau tur vesela lauku saimnieciba)
Sveika, kur ta vakar ganijies, ka neienaci, es jau visu redzu
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

23/07/2022 19:44
Labu vakar! Beidzot esmu mājās. Atpūtos lieliski.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16384

23/07/2022 21:28
Labu vakaru:)  Tas labi, ka mājās un ka atpūtusies:)
Man arī jauki pavadīta diena:)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

23/07/2022 22:46
Ieliku saiti, bet kaut kā met iekšā manā listē.Tā ka, ja ir vēlme, tad jūtubā Mišas Japončika dzīvē un piedzīvojumi.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

23/07/2022 22:47
Ja nebiedē nosaukums, tad iesaku sākt un tālāk jau tad ..😭🥰🙂
0 0
23/07/2022 23:08
... nu tu jau sliktu neiteiksi tas ir fakts, bet datora neskatisjos, ta prieksj manis ir spidzinasjana un, skjiet, ka caur Tv man nekas nesanaks, sen nav pirma svaiguma un ptuu, ptuuu, ptuuu, 4-5 gadus atpakal meistars teica, ka dzivibu vilksjot labi, ja 2 gadus, bet nu vel joprojam rada, taa kaa bail pat sjo kustinat vai ko slegt... bet nu domasim, domasim... vot, darbaa varetu gan, tur paliels monitors)))
0 0
23/07/2022 23:09
čaū Friina, tagad man liekas, ka tev jaatpusjas no atpuutas)))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

23/07/2022 23:31
Es iekš tv uzskrēju virsū pēdējām sešām sērijām, domāju paskatīšos pirmās telefonā.Kamēr skatījos, tikām tv sērijas aizgāja nebūtībā, jo neierakstīju.Tad nu pārējās arī telefonā, un ne vainas.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

23/07/2022 23:32
priuet.ko lai saka. laiks ideāls. "citi zēni" toč nav mani zēni.
0 0
23/07/2022 23:38
telefona tak acis var iztecet, lai ilgstosji skatitos, vienmer sjito apbrinoju, kaut kadus isos video-tos jaa, bet filmu nevaretu, man vispar ekrans telefonam 6x12, salidzinosji mazs... bet man tadu vajag, nevaru es darbaa ar lielaku, vispar podzinieks ar ir, tas jau pavisam mazs un vecs, nav zel pazaudet vai tualetes poda izpeldinat... )))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

24/07/2022 01:07
ebete112 | 23/07/2022 13:30
Labvakar. Ganos ganībās. Jo vasara taču :)
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

24/07/2022 06:53
Labsrīts un labs miegs dzīves baudītājiem! Šīs brīvdienas notikumu un pasākumu ziņā šķiet šogad vispiesātinātākās.
Un tad noteikti vajag kādu, kurš jums atnes karstu un aromātisku kafiju... Ko jums katram arī novēlu.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

24/07/2022 08:40
Labrīt! Tas tiesa, piesātinātas dienas ar pasākumiem un prieku. 🌞
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas