dinc, "Baltā saule" ir ļooooti skaista.
es biju domājusi to kur tik balta balta pasauleeee kā taaaava labāāāā siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirdssssssss. (brrr melodija)
ja par lielupi, kurā personāžs dzīvo (tas no blakusdiskusijas, tad viņš, iespējams, ir elektriskā zivs
un vispār, padomājot par to mūziku, kas man patīk, es nezinu, pie kura žanra pieskaitīt kuru dziesmu.iespējams, ir arī t.s. šlāgeris.
tās dziesmas, kas nepatīk, loooģiski neklausos, bet runa ir par to, ja skrien pretī.
jā, zemene tika diskreditēta