Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29140

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 939103 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

21/07/2022 20:31
biju nopirkusi bezsēklu arbūzu.sūds. un pirku tikai tāpēc, ka tas lieeeeeeeeeelais (kura gabalu iepriekš pirku un kurš bija labs, nebija griezts). nez, ko man naktī teiks piens un mellenes.pa 3eur litrā.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

21/07/2022 21:28
Eh, nav dzīvē laimes... ņemos ar ķiršiem. Apmēram trešā daļa vēl tikai atkaulota...
0 0
21/07/2022 22:44
tur nu es piekritu... tos kjirsjus urbinat nav nekda lielaa laime...
pedejo reiz, kad daudz kjirsjus atveda, liktenim spitejot, samekleju recepti, kur kauli nav jatira, kompots gan tas nebij, bet tads sirups-vedeklai aizsutiju, pati jau tik daudz neizpljumpetu... jaaa, un kompotinjs, ar kauliem), taa kaa, ja gribi but slinks, tad ar galvu ar drusku japadoma, ka apiet visada veida liekas darbibas)
Sjodien dzivokli nemaz nebij karsts, nav vel paspejis uzsilt... nu, rit varbut bus jau-oi, oi, oi...
Bet trakums, kadreiz  bij jamekleji dilles, ko gurkjiem pielikt, rit bus jamekle gurkji-ko pie dillem pielikt. Mazsalitie jauztaisa... rit tiesji tirgus diena.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

21/07/2022 23:09
Ebet... Ebet... es pa- bei- dzu
0 0
21/07/2022 23:30

nuuu, no malas izskatas, ka vel dziiva...
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

21/07/2022 23:49
Zini, tika piegādāti ne tikai ķirši, bet arī uzparikte, cherry stoner saucas. Drusku ātrāk un vieglāk jau bija, nekā pa vecam.
Beigās vēl i uzpūteni uzvārīju. Rīt tikai jāsakuļ.
0 0
22/07/2022 00:13
jaa, tagad visadas tas pariktes, megjinajusi neesmu, tik lasijusi-esot dikti feinas un tadas -ne visai. Viena rakstija, ka mazakie kjirsi kritot cauri, bet lielakie iekjeroties... Tads neveiksmigs pirkums cilvekam. Tas kaa kurai firmai.
Kjirsu uzputenis nekad nav ests...
Man bus janjogu, galvenais notrapit, lai nav tads stiprs...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

22/07/2022 08:19
pamodos nejēdzīgi agri.
sveiciens visām Marijām vārdadienā.vienīgās dziesmas, ko atradu par Mariju jutubē ir vai nu z-svētku (reliģiozās) vai tā ... nu ... no "Likteņdzirnām" ..ak mīļā māte marija... vai kā tur bija. man šī dziesma un arī "baltā"(laikam) -( tik balta balta pasauleeeee... ) ir antitopa galvgalī.
man būs melleņu klimpas.
laikam būs karsti.atmosfēras spiediens augsts-galva par to liecina.
kafija+rupjmaizes kārtojums no veikala
jūsu kulinārās uzčaklības tracina!
dienas jautājums-un kura dziesma antitopa galvgalī ir tev?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

22/07/2022 09:28
Labrīt, piektdienā, vēl joprojām -nedēļas jaukākajā dienā!
Nakts nemierīga... arbūzs...
Ķiršu nav, jo kociņi vēl maziņi..
Antidziesmu nav, jo parasti, ja nepatīk, tad tiek pārslēgts kaut kas cits, kas patīk. Tāpēc pat nevaru nosaukt, kas nepatīk... kaut kas no Radio2?!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

22/07/2022 10:03
Apmēram visi šlāgeri. Baltā pats par sevi😁
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

22/07/2022 10:06
Labsrīts!
Bišku steidzīgs, bišku saspringts rīts. Bet nekas, būs labi.
Neesmu tāda baigi kategoriska- balts un melns. Ir tak arī simtiem pustoņu, nianšu un nokrāsu. Dziesmas, kuras labāk, un kuras ne tik labi. Bet tādu antitopu neveidoju.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

22/07/2022 10:34
Antitopu dziesmas neklausos.
0 0
22/07/2022 10:55
... ka tik kaut kas skan fonaa)))
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

22/07/2022 11:04
Man gan, ļoti patīk ... baltā... !
... labrīt  !
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

22/07/2022 11:21
Monings... šodien tik pie baseina ar auksta kokteiļa glāzi uz glīti servēta tīk-koka galdiņa..un fruktiņi…un sarunas ar jaukajiem tautiešiemi
... nu kā sokas..jaunais sarunu biedrs atkosts?... kto takoj iz prošloj žizņi... lielupe40... noteikti jau, ka podskazočka... dzīvo Lielupē 
... Zeļenska kundze ciemojas jūesejā... kā jums šīs kleita... ar pogām uz krūšu galiem?)))))... božeee timoj, kak krasivo po ukrainiski)))
Tūlīt balto noklausīšos..un viedoklis būs…..oiii, Jumprava vispār ņegrejet…un tās dziesmas ņeaļoo
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

22/07/2022 12:01
Es vispār domāju ""Balta saule"", Vilcānes izpildījumā  !
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

22/07/2022 12:09
Vilcanes Baltā man arī patīk. Zeļenckas kleitai ne vainas, galvenais, ka runāja ar sirdi. Toties krievu Maška, nu Lavrova labā roka, gan smīdina pasauli ar savu zemenes laizīšanu... 🤭
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

22/07/2022 12:20
dinc, "Baltā saule" ir ļooooti skaista.
es biju domājusi to kur tik balta balta pasauleeee kā taaaava labāāāā siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirdssssssss. (brrr melodija)
ja par lielupi, kurā personāžs dzīvo (tas no blakusdiskusijas, tad viņš, iespējams, ir elektriskā zivs

un vispār, padomājot par to mūziku, kas man patīk, es nezinu, pie kura žanra pieskaitīt kuru dziesmu.iespējams, ir arī t.s. šlāgeris.
tās dziesmas, kas nepatīk, loooģiski neklausos, bet  runa ir par to, ja skrien pretī.
jā, zemene tika diskreditēta
0 0
22/07/2022 12:32
erotik, nedzer ... tu domaa, ka baseina nevar noslikt,   ipasji zem gradiem?
0 0
22/07/2022 12:33
tas kleitas un laizisjanu, laikam, esmu nokavejusi... ceru atkal uz kaut kadiem atkartojumiem...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas