Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29180

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938900 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

22/07/2022 15:59
Otrs nosaukums ir Reiz Odesā.Es jau arī savlaik dēļ nosaukuma bremzēju, tāpat, ja feisī nebūtu uz Likvidācijas fragmentiem trāpījusi, arī nezi vai skatītos.Reiz Odesā fragmenti arī feisī klejo.Tur tā feinā valoda un sadzīve.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

22/07/2022 16:01
Tā meitene un vēl daži bija vienā kafejnīcas projektā, bet tur laikam kaut kā viss, ne viņu dēļ izbeidzās.Reizēm iedomāju kā viņai tagad pieaugušo dzīvē iet.
0 0
22/07/2022 16:13
es vinu no pasakuma Nac lidzas! zinu, kadreiz lidz braukaju savam meitenem, vinjas ar dziedaja, tad megjinajumi mana darba vietaa..un pirmo reizi-aci prec aci-tikamies sieviesju tualetee), mani toreiz ta kaa nobaidija, jo musejie pasji ar ratinjkresliem nebrauc, nu nav tadas problemas, satrukos, kas vinja pa durvim brauca preti))) To kafejnicu man liekas, ka kronis piebeidza...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

22/07/2022 17:53
kefīru dafiga un vairāk, es pērku tos diktidaudzprocentīgos
kamēr pa pārnovadu izvicoju, nosvīdu ka traks
hemmm, rīt sola lietu, a nevajag. gribu tās skulptūras ugunī (varbūt) paskatīties
un pasauļoties gribu.
nu rīgas centrā, domāju, vispār trrrakas lietas šodien uz asfalta
saldējums dikti labi ģeld. pa vienkaŗšo-baltais tio.
spiežam (turpinām) uz mellenēm
i kāpēc čiršus pirku.tāpēc, ka atlaide.alkatība!
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

22/07/2022 18:20
Jap, Ludzas papuāss arī Rīgā ir papuāss. Fakts. 
Skulptūras ugunī? Tās būs tās sadedzināmās latvju rakstu zīmes? Vai kā?
A es šodien mellenes nokavēju. Gribēju mazbērnam aizvest :(
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

22/07/2022 18:35
nea, versij. ja sapratu pareizi, metāla skulptūras, kurās iespējams  ... blin... kā noformulēt... iekurt uguni? dedzināt uguni? iedomājos to tā, ka piemēram, metāla vāze, kurā degmaisījums. 
ja par mellenēm. būtu tu man laicīgi pateikusi... bet, ja godīgi, es laikam pieradu pie krūmmelenēm, tās liekas maigākas.
0 0
22/07/2022 18:36
Liz, bus tev  i uguskulpturas i ugunii, i uudenii)
kjirsus nopirku pa dargo, bet nu priima, visi vienadi tumsji, stingri, bojatu vispar nav)
Bet par saldejumu-piekritu.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

22/07/2022 18:58
Jā, mellie ķirši ir baig labi. Citas ogas pat neinteresē. LV zemenes nav garšīgas.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

22/07/2022 21:44
It kā visu dienu ļoti silts, bet ūdenī vienalga vēsīgi.
Labvakar
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

22/07/2022 22:12
Jap, Ludzas papuāss arī Rīgā ir papuāss. Fakts.

Nu, uz Ludzas pusi no Rīgas vispār papuasu dzīvo daudz. Neatkarīgi no tā, cik tālu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

23/07/2022 00:10
Murminator, savā slavenajā krievu forumā tevi neviens neklausās?
(ka tik bieži šeit tomēr ganies)
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

23/07/2022 01:31
Jāpaskatās taču brīžam arī šeit, kas notiek?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16384

23/07/2022 08:05
Labīt jau atkal  brīvdienā:))
 lai visiem jauki:)) blakuspilsētai  šodien pilsētas svētki. Tā ka diena būs smuki aizpildīta:)
Bet pagaidām malkoju rīta kafiju;)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

23/07/2022 08:25
Anksai šodien tortes diena. Sumināta! 🍰🍓🍹
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

23/07/2022 09:15
Sveicieni Anksai arī no manis. Novēlu arī turpmāk saglabāt tikpat vēsu un ar muļķībām nepiesārņotu prātu un skatu uz dzīvi. Un bildes ... par tām jau reiz te rakstīju. ... Turpini turēt līmeni! :)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16384

23/07/2022 09:26
Sveicieni Anksai:) [:t]
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

23/07/2022 09:42
šodien esot foršo vecmāmiņu diena. sveiciens !
daudz laimes, anks, tavā personificētajā dienā!
šķiet, būs negaiss.
strap citu, kāds ir tavs viedoklis par t.s. ēdamajiem pušķiem? man šķiet neglīti un bezgaumīgi, un nehigiēniski
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

23/07/2022 10:19
Labrīt! 
Pretēji Murmim novēlēšu Anksim-Saglabā pēc iespējas ilgāk savu iekšējo bērnu, saglabā spēju priecāties par sīkumiem..un darīt muļķības! Bučas!
Šodiena liekas pavēsa, pēc vakardienas... tas laikam tāpēc, ka vakar bija tāāāāds lietus ar negaisu. Nācu no darba, dabūju debesu dušu, līdz ādai slapja...
Par ēdamajiem pušķiem-vienu reizi pati taisīju, pazīstamam puisim, pēc jūtubes... šķiet, ka izdevās..un saņēmējs bija priecīgs. Tūlīt arī tika izķidāts un apēsts... es tiešām liku iekšā svaigi pirktus produktus, un tādus, kas garšo, gan man, gan viņam..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

23/07/2022 10:30
✨️✨️✨️Sveicieni✨️✨️✨️
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

23/07/2022 10:54
Labrīt. Anksai priekā.
Visiem pārējiem arīdzan.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas