Ebet, es būvēju SAVAI DZĪVOŠANAI, nevis pārdošanai, un tā ir lieeeela atšķirība, piemēram viens meistars, paskatījies pirma stāva grīdu konstrukciju teica, ka "te jau var ar kamazu braukāt". Kad visapkārt modē bija 10 cm sienu siltinājuma, es liku 15, kas, cik zinu, tieši tagad ir modē. Jumts, grīdas - 20 cm vates. Pēc principa "labāk vienreiz samaksā", pēc tam nebūs jāčakarējas. Spāres man jumtam tādas pašas kā grīdai. Tādus skalus, ko tagad izmanto spāru vietā, es neizmantoju, tā ka ... visas vētras un metrīgie sniegi ir izturēti godam, un, ceru, tāpat būs turpmāk. Ievācos es nepabeigtā mājā, jo pilsētas dzīvoklim īrnieks uzzīmējās, sekojoši, lai nepalaistu garām maksātspējīgu gribētāju, bija strauji jāsavāc mantiņas un jāpazūd, ko es arī izdarīju.
0
0