Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29160

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 939099 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
22/07/2022 12:38
Labadiena..ari neko neizn par kleitu un kur nu vēl laizīšanu, kur to atrod, izrok..
lai nu kā pēdēja laika smiekligāka foto bija ar āmerikaņu trasvestītiem (lielām amatpersonam)Bastilijas ieņemšanas gadadienā..
0 0
22/07/2022 13:31
Adažos militaras apmacibas, cerams, ka netrapis tai vienigaja abelee)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

22/07/2022 13:36
Kā murmis ar savu lielo saimi vēl dzīvo tik stratēģiskā vietā? Galīgi bailes pazaudējis😁
0 0
22/07/2022 13:46
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

22/07/2022 13:51
Pagaidām noteicošais faktors ir upe 200 m attālumā, 3 ezeri tuvākajā apkārtnē, mežs blakus (svaigs gaiss - atšķirību, atbraucot no Rīgas sāku just pēc 2 gadu nodzīvošanas šeit), jūra 5 km attālumā, bode blakus un dzīves vieta, kur dienām un naktīm kāds nebrauc. Ja būs jādomā par raķetēm, tad man ir rezerves varianti - sievas radi Ludzas tuvumā. Un tie papuasi no militarās bāzes pagaidām nekādi netraucē. Kapēc papuasi? Da tāpēc, ka viena daļa to "kanādiešu" un "amerikāņu" reindžeru no skata ir tiešām līdzīgi Papuasam no latviešu filmas "Vārnu ielas republika", kurš svilpi norija. Tādi kā izskatās nesen no meža iznākuši indiāņi.
0 0
22/07/2022 14:05
ja jau 2 gadi, ta jau maja pirkta gatava... nez, kapitalo remontu taisiji, jeb tik netaa sedeji?)))
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

22/07/2022 14:11
2 gadi bija pirms 8 gadiem. MĀja lielā mērā ir paša (kopā ar sievastēvu) būvēta. 8 gadus tur pagāja pilnīgi viss brīvais laiks. Pabeigta nav vēl šodien, bet īstenībā, ja dzīvo mājā, tā reti kad nonāk līdz stāvoklim, kad nav vairs nekā, ko pārtaisīt vai pabeigt.
0 0
22/07/2022 14:14
jaa, murmit, ta jau ir, viena galaa saremontets, kad otrs jau prasas pec jauna remonta, ar sjitadu dzives stilu ka tagad, tev jumts uz galvas uzmauksies-vienreiz... vetras laikaa)
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

22/07/2022 14:42
Ebet, es būvēju SAVAI DZĪVOŠANAI, nevis pārdošanai, un tā ir lieeeela atšķirība, piemēram viens meistars, paskatījies pirma stāva grīdu konstrukciju teica, ka "te jau var ar kamazu braukāt". Kad visapkārt modē bija 10 cm sienu siltinājuma, es liku 15, kas, cik zinu, tieši tagad ir modē. Jumts, grīdas - 20 cm vates. Pēc principa "labāk vienreiz samaksā", pēc tam nebūs jāčakarējas. Spāres man jumtam tādas pašas kā grīdai. Tādus skalus, ko tagad izmanto spāru vietā, es neizmantoju, tā ka ... visas vētras un metrīgie sniegi ir izturēti godam, un, ceru, tāpat būs turpmāk. Ievācos es nepabeigtā mājā, jo pilsētas dzīvoklim īrnieks uzzīmējās, sekojoši, lai nepalaistu garām maksātspējīgu gribētāju, bija strauji jāsavāc mantiņas un jāpazūd, ko es arī izdarīju.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

22/07/2022 14:55
Nu kā var nedzert... vēl kā dzerãs... pa pirmo zorti))))).
..bet Vilcānes Baltā saule gan ir skaista... mēs plus mīnus dzimām ap to laiku, kad dziesma jau skanēja... relikvija)))
..tur nu murminator piekrītu... nekustāmais īpašums māju veidolā..darbs visam mūžam... un ar to gribas lepoties... kad kāds atbrauc un ieraugot saka..vauuuuuuu, cik skaisti))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

22/07/2022 14:55
Galvenais līdz rudenim steidz nodot, citādi lielus maksājumus sarēķinās.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

22/07/2022 14:59
... nekas nav jāsteidz... jaunbūves statusu neviens vēl nav atcēlis... cel tik mūža garumā
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

22/07/2022 15:02
Nē, erotik. Ir jauni likumi arī jaunbūvēm.
0 0
22/07/2022 15:34
jaa, es ar par to likumu dzirdeju...
bet murmim tak jau neskaitas vairs jaunbuve, tik taa piecjibina, kur sienas pa planu)... lab, neizdevies joks)
Murm, ieliec bildi, mes tak gribam redzet tavu arhitekturas sjedevru, velam -lai tu ar butu fonaa)
Erotik, un tagad ne varda... skaidrs)
0 0
22/07/2022 15:38
vels, cik pulkstens... sjodien nav eedis... tik vico pa bodem, viss-tagad divdienas degunu bodes virzienaa negriezisju.
Kepiru atkal maites izpirkusji...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

22/07/2022 15:39
Man šajā izpildījumā patika.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

22/07/2022 15:49
Iekritu Mišā Japončikā Labs seriāls.Ko tie ļaudis tik nav piedzīvojuši un ko atkal piedzīvo.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 84

22/07/2022 15:50
Nez kādā pasaules malā ebete dzīvo ka kefīrs tik ātri izpirkts. Mūsu bodē vakarā pilni plaukti ar kefīru.
0 0
22/07/2022 15:54
ebete pasja Latvijas centraa dzivo , nee nu, nopirkt jau nopirku, izvele nekada, 2 firma tikai, viena vispar suds, liekas, ka udeni balta krasa dzer... un, man rõza kefirs ar nebij, vot taa
Mums piektdienas zemnieku tirdzinjs, tad pie viena cilveki ar bodes pa tiro izkjemmee...
0 0
22/07/2022 15:56
a, meiteni ratinjkresla es zinu... nu, nejau pec bildes tikai..
Ancigs nosaukums tai filmai, Indr)))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas