Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29100

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938926 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
21/07/2022 15:54
Labdien man beidzot ir avenes..daudz
ēdīs.ēdis un ēdis un daļu sablenderēju ar tu4 cukuru un saldētavā..
ārā karsti, iekšā caurvējiņā pat mazliet vēsi")
0 0
21/07/2022 16:04
tev, laikam, lielais ledusškaps?
0 0
21/07/2022 16:07
tāds vidējs ir , bet pietiek..
0 0
21/07/2022 16:08
haaaaaaaa, nu ko es teicu par murmi... klat i, vecaa dziesma-ak, tu musu glabejzvans)))) 
bet cik prognozejami, vismaz kadreiz kaut ko jaunu butu izgudrojis, vecais stagnants)))
0 0
21/07/2022 16:13
varbūt viņam par to maksā... kapeiciņa te, kapeiciņa šur un tur sanāk dolārs
bet lai jau ņemas ši vieta nevienam no dažiem atlikušajiem diskutantiem NEPEDER..
lielākā daļa arī kontus vairs nepērk
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

21/07/2022 16:16
Ledusskapis liels vai mazs..bet komfortu tam jāsniedz... ledus jāražo... tad vēl pēc izvēles jāsasmalcina... tad vēl gazirofka jāizsniedz)))... nu ja tāds side  by side variants būs tieši laikā...
..lasu tos bēdu stāstus.ka tur..tur ažž 4x apkures rēķini augs... akapēc??
0 0
21/07/2022 16:17
es, kamer pa maju, perku gan... nepatik tas 15 komentara verdikts, ipasji tad, kad tadu sirdi plososju komentaru uzrakstijis pa 1/2 lapas))) un, bac, nogriezj tev skabekli- ka teikt, pad... darbs un materials)
0 0
21/07/2022 16:18
erotik, tapec, ka tagad kamini esot aizliegti... nezinaji?)
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

21/07/2022 16:25
Latgalīšu "Mohito" (agrystu kompots) nu Astrida  Lescinska
Napīcīšams:
350 g agrystu
1 gluoze cukra
1 cytrons
20 g pyparmātru lopu

Pagataveišona:
Izmozgoj burkys i agrystus.
Ūgom apgrīž asteitis, salīk burkuos.
Sagrīž cytronu bīzuos ripeitēs (1 cytrona iz 3 trejlitriņu).
Dalīk kluot pyparmātru lopys.
Ber cukru 300 g iz trejlitrinis stiklineicys.

Kotlā aizvuorej iudini i salejundefined pa burkom, izlīk viersā vuokus.                                                                              Taisa cīt burkys, apguož, labi sasadz i pamat da reita atdzist.
Iz cytys dīnys nas stuovēt vāsā vītā.
0 0
21/07/2022 16:30
...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16386

21/07/2022 16:35
..man vēl pērnās avenes nav apēstas.. neēdas..
0 0
21/07/2022 16:36
Versija, visu tekstu sapratu, izņemot to, kas ir " agrysti"?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

21/07/2022 16:49
Varētu būt krizdoles vai stiķenes  ?
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

21/07/2022 16:51
haaaaaaaa, nu ko es teicu par murmi... klat i, vecaa dziesma-ak, tu musu glabejzvans))))
bet cik prognozejami, vismaz kadreiz kaut ko jaunu butu izgudrojis, vecais stagnants)))


Ir iemesls sevi uzskatīt par labāku? :) Interesanti, interesanti, kādas tas ir? :) :) :)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

21/07/2022 17:00
Cietpaurība jau ir diagnoze...
Versija, labais.
0 0
21/07/2022 17:24
Indr, nevis varetu buut, bet ir-erkskjogas... erksjogu kompots, nu vismaz gugle ta saka)
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

21/07/2022 17:27
Jā, dzīvoju un nepārstāju brīnīties! Tik kritiski kā Lare par Ebeti pat šeit reti kāds kad izsakās! Nu, neko, laikam jāpieņem. ka Pasaule strauji mainās un ļaudis - lidz ar to. :) Nevajadzēja jau nu tik tieši! Vait’ takta izjūtu mācībspēkiem nav mācījuši? :)
0 0
21/07/2022 17:31
nesen biju iestadee, kur saule logos neiespid))) un ’*kameras* biedrene bij latgaliete. Kad ar mums runaja-nekada akcenta, nekada latgaliska piesitiena, tik vards Broņislava man radija pamatotas aizdomas. Kad meita zvana, vina vel uz skaljo uzlikusi, abas latgaliski viiteroja. Tik feini skan, biju bezkauniga un vislaik klausijos, nejau informacijas del, bet izrunas delj-daudz jau nesapratu. Un meitai vel tadi dzidri, bezrupigi smiekli, neskatoties uz toreiz drumo situaciju-tie mani ta pacela, aizdzina drumaas domas)
>ekskjuuuuz miii))) komentars domts normalajiem ljaudiim)
0 0
21/07/2022 17:35
Lar, kads idiotiski joko, ja taa to sauc... esi stoiska, neatbildi uz piii... piii... piii...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

21/07/2022 17:54
Ak elīz..kur tad tos normālos te ņemsi?))))... kas Tu sēdējusi divkamerniecē?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas