nesen biju iestadee, kur saule logos neiespid))) un ’*kameras* biedrene bij latgaliete. Kad ar mums runaja-nekada akcenta, nekada latgaliska piesitiena, tik vards Broņislava man radija pamatotas aizdomas. Kad meita zvana, vina vel uz skaljo uzlikusi, abas latgaliski viiteroja. Tik feini skan, biju bezkauniga un vislaik klausijos, nejau informacijas del, bet izrunas delj-daudz jau nesapratu. Un meitai vel tadi dzidri, bezrupigi smiekli, neskatoties uz toreiz drumo situaciju-tie mani ta pacela, aizdzina drumaas domas)
>ekskjuuuuz miii))) komentars domts normalajiem ljaudiim)
0
0