Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29080

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938924 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

21/07/2022 09:24
Tāpat kā frīna, beidzot izgulējos! Labrīt!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

21/07/2022 09:35
Brīt, es neizgulējos, pie mums atkal tropiskās naktis. Bet labi, ka nav tā kā nabaga spāniešiem... tfutfutfu...
Gaidu brīvdienas..., pēc atvaļinājuma grūti iešūpoties darbam.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

21/07/2022 09:40
Labsrīts!
Karstums nāk, jūtu. 
Liz, vai Tava frizūra kārtībā?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

21/07/2022 09:57
pagaidām nejūtu neko
versij, nav frizūra, ir procedūra 
gulēju smagi
un es tā padomāju... brīvdiena nedēļas vidū... manuprāt, izsit no ritma. ja piektdiena vai pirmdiena brīva, tad super.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

21/07/2022 10:22
Ķirsi, malkojam. Laiks pavests labi, daudz kas apskatīts, vēl ir ko skatīties. Vakar biju uz Ramštein koncertu. Par brīnumu patika.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16386

21/07/2022 10:28
Frīna👍 tas par koncertu.🙂
0 0
21/07/2022 13:06
labrit, labdien-pievienojos tam, kas labi gulejusjas, man ar izdevas)
jugurts ar mellenem, a ta jogurts baigi salds-tagad tads normals lidzsvars. 
Kafija bus velak, nekad no rita neprasas...
Nakts bij pat ljoti normala-ne par karstu, ne par aukstu, diena ar radas but laba. Nu ta redzes, kaa ar to karstumu...
Gribas piena darzenju zupu un bus ar velak.
Jauzcep rabarbermaizite, atradu sasaldetus rabarberus, tak domaju, ka vairs nav)
ouuu, Frina baigi atraujas... lai izdodas!)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

21/07/2022 13:44
Diena karsta. Bet ja karstums mijas ar baseinu, tad ir ideāli. Baudām!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

21/07/2022 13:46
Baseins nav pieejams, bet ir saldējums... Zemnieku ’’skudrupūznis’’... garšīgs
jauns ’’daiļdirsējs’’ parādījies... Zeme, atveries!!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

21/07/2022 13:59
Drīzāk reinkarnējies kāds zudušais ... 🥳😀🤣
0 0
21/07/2022 14:05
ienak ar berza zjagarinju... nedrikst, nedrikst sjitadas runas vest, murmuls teiks, ka mes atkal diskutet nemakam, pieklajigu  cilveku izmedam( uiii, ka man tas patik))), aizbaidam... dzivu norokam un visadi citadi sjo pazemojam, njirgajamies, spidzinam uttt))) Un bus ar atbalsta grupa, kura staiga apkart ar spoguli padusee), nu ja precizi, butu jaraksta vienskaitli, bet es ta labskanibai)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

21/07/2022 14:08
spīdzinās, spīdzinās un vēl apries un ieknābs pa reizītei!
Klau, ir kāda no jums piparmētru sīrupu vārījusi? Man nejēgā šogad ..ir jau sažāvētas, bet gribas ko citādāku. Un vīgriežu sīrupu gribu pamēģināt..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

21/07/2022 14:15
Esmu vārījusi. Dzērās lēni. Arī šogad daudz saaugušas, bet kaltēju tējai. Varbūt saņemšos kādu drusku ietaisīt.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

21/07/2022 14:17
es par kokteiļiem domāju, mohito..un tā
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

21/07/2022 14:57
Man patīk saldētās, Kā svaigas smaržo.Vārds sīrups man uzdzen kaučkādu šermuli, lai arī no salduma vispār navairos.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

21/07/2022 14:58
Mohito saldētās varētu būt riktīgi labas.
0 0
21/07/2022 15:02
2 gadus atpakalj taisiju, bet dizji neatceros kaa taisiju-skatijos netaa. Sanaca mazas 2 x pa 200gr pudelitem. Visu izmantoju kuku plaksnju mitrinasjanai, vel sjur tur piesjavu, kur prasijas sirups pec receptes, bet taa lietot -ka dzersanai, limonadei utt. -nelietoju.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

21/07/2022 15:12
Gan jau mātē guglē recepšu netrūkst, arī sīrupam.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

21/07/2022 15:17
ir jau ir, bet tur nianses atšķiras..citi vāra tās piparmētras, citi tik sīrupu un lej uz zaļām virsū...
Man patika, kur maļ blenderī, kopā ar citroniem un apelsīnu, un tad apber ar cukuru, tad otrā dienā bišk pavāra un kāš nost.
0 0
21/07/2022 15:17
tur ir daudz, bet jaizvelas sev optimalais, daudzas receptes man likas tadas nepraktiskas-rakstits rakstisjanas pec...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas