Labvakar, nu ta es ar tagad varu pievienoties... apstradaj mani visos iespejamos veidos))), bisk paguleju, nu jau atkal jutos norm (taa, laikam, moderni sacit)
12. klase ar sudraba liecibu-vienalga, vai tas joks vai isteniba))), bet nu parsmejos gan)))
Liz, nebij nekadas ruletes, es tada nemoderna ome-koncjas un vel sjis tas, ko parasti mamma sjiem nedod... uzsitu sev cenu.
Beat, tu manu kefiru apsmej, vot... kauna nav)
Ak ja, Versijai, patiesjam,

-par mesiju. Bet vai cienitais saprata, tas cits jautajums.