Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29060

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938925 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 9
Ziņas: 4231

20/07/2022 21:25
ir jau tam zēnam drusku taisnība.
un ir versijai taisnība par tiem 22..
un ir taisnība jatram, kurš meklē savu īsto, kamēr atrod.
versija atrada, tas priecē un dod cerību citiem lūzeriem...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

20/07/2022 21:44
Atbilde. Es neesmu lepns, jo saprotu, pie kā tas mēdz novest, tāpec cenšos komunicēt pēc iespējas ar visiem. Piemērs. Ulmaņa laikos par latgaliešiem pārējā Latvijā bieži izteicās visai nicīgi - dzērāji, muļķi, nabagi, čangaļi, utt. ... 1940. gadā ienāca krievi un šo lietu skaisti izmantoja - liela daļa partorgu bija tieši no Latgales. It kā savējie negribēja pieņemt, bet it kā svešie pieņēma, pasita pa plecu un teica, ka Jezups tomēr labs čalis. Nostrādāja. Vēl deviņdesmitajos man viens izbijis radiokomitejas partorganizācijas darbonis stāstīja, ka karjeru pa partijas līniju ir varēts izveidot tikai, ja:
a) pats krievs;
b) sieva ir krieviete, vai viiiiiismaaaaaaz - 
c) pats vai sieva ir no Latgales.
Nu, protams, - pareizā šķiriskā izcelsme arī.
Kas atliek? Kad paša tuvredzība ir kā bumerangs pašam sāpīgi iebelzusi pa pieri, - skraidīt un meklēt tautas nodevējus.

P.s. Precīzi tas pats bija viens no iemesliem, kāpēc čečeni zaudēja otro čečenijas karu. Dagestāņi viņus neatbalstīja līdzīgu iemeslu pēc.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

20/07/2022 21:46
... ceru, ka atbilde saistībā ar komunicēšanu vai nekomunicēšanu ir saprotama?

ka tik kāds ar ko parunāt. Vai ne?

... bet par šo ... jums ir paveicies. Esmu jau labi sen pievienojies vienam Krievijas forumam, kur, atvainojiet, vienā tēmā pāris stundās ir vairāk kustības, nekā šeit diennaktī visā forumu sadaļā, un apskatāmo tēmu loks arī ir ... nu, kā lai pasaka ... tālāk no maizes, vīna un izpriecām, tā kā ... kamēr būs. par ko sarunāties tur, šeit vien ieskriešu pazavērties. ja būs interesantas tēmas šeit (kā šodien), tad kaut ko paklabināšu arī šeitan.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

20/07/2022 21:51
Murmi, krieva un čangaļa hibrīds- tas jau ir šausmīgāk par zemestrīci :)
Bet jā, Tev ir brangas izredzes x stundā...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

20/07/2022 21:58
Būs, kas piesedz...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

20/07/2022 21:59
feika krievs nevis runājas bet kropļo latv.val. jeb, vienkāršāk sakot, diršas
nav mana darīšana, protams, bet vai pamatvajadzībām tev, murminator, pietiek laika, ja tu, kā pats saki, šeit tikai "paklabini", tad traks var palikt, cik stundu paiet tai, labajā rus forumā. 24/7
p.s. tu jau turp varētu arī feika krievu aizaicināt
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

20/07/2022 22:04
Un atpakaļ tik ātri nesteigties...
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

20/07/2022 22:09
Es beidzot sapratu! Kā mums ir paveicies! Mums ir mesija. Gaismas nesējs, pravietis. I kā mēs dzīvotu, i ko mēs darītu bez Murmja šeit bez kustības un apskatāmo tēmu loka??? Ak Jēzu!
Zini, kad cilvēkam gribas ko nopietnu palasīt vai padiskutēt, viņš iet kādā nopietnā vietā un lasa nopietnu lasāmvielu. Tur es Tev piekrītu. Bet!!! Šī nav tā vieta, manuprāt. Un šī nav tā iespēja. Ja padzīvojušām tantēm gribas vnk reizēm pa vārdam pārmīt, tad viņas to arī dara. Ar vai bez Tavas piekrišanas. Un nav ko pārvērst visas vietas par kaujas lauku un politisko arēnu. Viena liela daļa te gadu gadiem pa vārdam pārmij par šo un to. Un ar to pietiek. Tāda mierīga un rimta rutīna, tici man, mūsu gados ir daudz labāka, nekā kompramati, kašķi, krustugunis, ekšeni un atmaskojumi. Kuņģa sula vienmērīgāk izdalās un miegs naktī labāk nāk.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

20/07/2022 22:12
Kad sunim nav ko darīt - viņš laiza olas. 
Bet murminators, kad nav ko darīt, "aplaimo" visus ar savu ierašanos Tautā.
Labāk laizi olas.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

20/07/2022 22:12
Versija 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

20/07/2022 22:58
Pirmajā brīdī likās ka ne tajā diskusijā esmu ienākusi.
Tak bubinaat un purpinaat var blakus diskusijā. Lūdzu.
Šeit pārspriež rītdienas laika prognozi, olu cenas maximaa un lidlaa. Un kādas krāsas biksinjas jāvelk ejot uz randiņu. Un, vai vispār vajag .
Kāds šodien dzērienu piedāvājums?
Man ir rozā. Bet ne kefīrs.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

20/07/2022 23:18
Sveika Beata. Man gards alus un siers. Ui! Siers tikko kā beidzās...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

20/07/2022 23:42
Nu vot tā, Vidvud! Beidzās.
Labvakar. 
Es vēl neesmu ķērusies klāt sieram
0 0
20/07/2022 23:59
Labvakar, nu ta es ar tagad varu pievienoties... apstradaj mani visos iespejamos veidos))), bisk paguleju, nu jau atkal jutos norm (taa, laikam, moderni sacit)
12. klase ar sudraba liecibu-vienalga, vai tas joks vai isteniba))), bet nu parsmejos gan)))
Liz, nebij nekadas ruletes, es tada nemoderna ome-koncjas un vel sjis tas, ko parasti mamma sjiem nedod... uzsitu sev cenu. 
Beat, tu manu kefiru apsmej, vot... kauna nav)  
Ak ja, Versijai, patiesjam,   -par mesiju. Bet vai cienitais saprata, tas cits jautajums.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

21/07/2022 00:23
Runājot par diplomiem. Reiz viens onka sūdzējās PTA birojā par to ka viņa nopirktais diploms nav kvalitatīvi uztaisīts.
0 0
21/07/2022 01:24
... brakji nopircis... vot, kaa neveicas))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

21/07/2022 08:33
Labrīt! Beidzot pamodos un jūtos izgulējusies. Jāsāk domāt par brokastīm.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

21/07/2022 08:46
brīt
kafija
šodien laikam sola siltu dienu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

21/07/2022 08:54
Karstu, Lizettte, karstu.
Labrīt.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16386

21/07/2022 09:09
Labrit. Frīna, izklausas, ka labi pavadi laiku. Nu tad malkojam🙂
Man sadzīviskas lietas šodien kartojamas... un karstums var drusku traucēt
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas