Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29000

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938938 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

19/07/2022 17:00
Pelēko strazdu mākonis bandītisma ziņā daudz neatpaliek...
0 0
19/07/2022 17:14
... bet strazdinji tak grib eest
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/07/2022 17:35
Strazdi, salīdzinot ar gliemežiem, ir svētie Jā.un strazdiņi tiešām, grib ēst
0 0
19/07/2022 18:20
liekas, ka kaķis nekur nav nekāds pamatiedzīvotājs.viņš ir no kosmosa
kā leģendas vēsta ..on sam prišol
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

19/07/2022 18:24
Indra, taisam barteru. Es par godīgu atlīdzību varētu izīrēt Puiku...
Būšu riebeklīga. Strazdi nejauki čerkst. Un appļūtī visas malas.
0 0
19/07/2022 18:42
mans vairs neko nemedī..nu varbūt kādu mušu vai naktstaureni 
agrāk bija peles, putni, vardes, sliekas, gliemeži  un pat nopļautas pienenes
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 4231

19/07/2022 19:17
labvakar.
man ir slaida zebiekste un cauna.
vairs nav ne peļu, ne ūdensžurku, neviena riebeklīga grauzēja.
par tiem pelēkajie m strazdiem... nu jāpagūst apēst puszaļus tos ķiršus, vai tīkli jālieto.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/07/2022 19:18
Puika ir manas draudzenes, tur nezi vai barters sanāks, viņš ir mīlulītis un luteklītis, bet medīgs ļoti🙂
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

19/07/2022 19:28
atkārtošos-nav nekā pretīgāka par zemesvēžiem.un man vienalga, vai viņš ir aborigēns vai kolonizators. un ja kādam nepatīk strazu dziesmas(?), tad droši var braukt šitās pretīgās un kakājošās(!) kaijas un krauķus un kovēlne klausīties.es pret čiršu došanu strazdiem.
starp citu, vai kāds zina, kur var nopirkt normālu piparmētru tēju?
mūsu pinčers medī peles(tās neēd) un ūdenis viļņus jūrā
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

19/07/2022 19:29
Pie manis var pieplūkt un izžāvēt ( pie sevis ).
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/07/2022 19:45
Tad, kad nāksies sadzīvot ar šittiem spāņiem, tad parunāsim par svētajiem 😇strazdiem, mīlīgajiem 🥰zemezvēžiem, un lidonīšiem🤗 jaukajiem... 😀🤣
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/07/2022 19:47
Mums pipmētru tēju piegādā tie paši sēņu piegādātāji.Drusku sasaldēju, nemēģināju, daudz labāk par kaltēto mētru.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 843

19/07/2022 19:55
Piparmētru sīrups, piparmētru želeja, piparmētru cukurs... vairs jau nav kur likt, šogad tā labuma ir pāri galvai.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

19/07/2022 19:59
Būtu labi zināt recepti. Nesolu, ka baigi ņemšos. Un sīrupi/cukuri ne visai. Bet varbūt kaut kas no visa ir derīgs un viegli top.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

19/07/2022 20:11
Piparmētras tiešām šogad labi saaugušas
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 843

19/07/2022 20:37
Pinterest vietnē-- tur var ļoti daudz ko interesantu atrast..
0 0
19/07/2022 20:51
nu te es varu palielities-aug uz balkona pukjpodaa 3 veidi, sen ar skjerem snjibiju galotnites un tik kalteju. Istaba smarzjo. Tikai tejai, nekadu sirupu. Es tos zalju sirupus neatzistu, ogu un auglju gan, bet ari nelielos vairumos. Viengad dela gjimenei dikti feinu kjirsu sirupu sataisiju-galvenais, ka nekads lielais darbs nebij. Kaulinji nebij jaurbina-sveiciens Larei)))
Laika zinjas nokaveju. 
Jus te lenak ar tiem Puikiem, paarlaidu ar aci un parpratu, ka runa  ta par mazdeliem, ta par brutganiem, kamer pieleca)))
0 0
19/07/2022 20:55
Livanos lasot laacenes... , bus jasuta Liza uz purvu)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

19/07/2022 20:55
versij, tas būtu jauki.
starp citu, lielveikalos pieejamajās tējās nav piparmētru.vai arī es neprotu atrast. a par piparmētru puķupodā-ļoti laba domiņa!
šodien cepu kotletes.nu nenormāli čakla, nenormāli!
un ko cepi tu? 
aizmirsti, eli!aizmirstiiii!
nekādas ogas mani mežā nedabūs
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

19/07/2022 21:11
Ja kāda diena sanāks ar vismaz stundu bez lietus pēc darba, es Tev piegriezīšu. Un podiņā iestādītas arī aizvedīšu. Kā reiz viens podiņš siltumnīcā palicis, bērniem dalīju.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas