Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 28980

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938943 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/07/2022 14:19
Austrālijā, arī Jaunzēlandē kaķi ir iznīcinājuši daudzas dzīvas radības, līdz ar to stingrie ierobežojumi kļūst vēl stingrāki.
Bet jenoti ir suppermošķi😀🤣🦝🥰
0 0
19/07/2022 14:27
... kadas radibas?... peles?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/07/2022 14:53
Arī😭
0 0
19/07/2022 15:01
Austrālijā visvairāk dzīvās radības (tai skaitā pamatiedzīvotājus) ir iznīcinājis "baltais cilvēks"
tātad..
un kas te par "miroņu augšāmcelšanu"??
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

19/07/2022 15:04
Ķirsi, garšoja labi, tagad malkoju kafiju Tallinā.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

19/07/2022 15:09
kas var būt stulbāk par  psihainu veci veikalā.pareizi.psihains vecis personiskais mājās.vārdsakot, stāvu veikalā pie kartupeļu stenda, gaidu, kad kāds vīrietis saliks ne mazus kartupeļus mazā maisiņā. maisiņš neiztur, plīst. viņš maisiņu sāk kratīt, kartupeļi ripo pa grīdu, šis maisiņu met. kartupeļos. es stāvu gaidu un "iestiepusies" jeb pristalno skatos uz viņu. tad šamais attopas, savāc kartupeļus, izmet saplīsušo maisiņu un aiziet. bez maisiņa un kartupeļiem.
arī es dabūju čiršus
un konditorejā "riekstiņus".nevajadzēja.bet gribējās.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16388

19/07/2022 15:12
Frīna... kur Tu jau tik tālu aizceļojusi?
Lai labi garšo un lai jauka atpūta🙂
0 0
19/07/2022 15:12
haaaa... ... lab, ka tev ar karpel pa aci neievilka)))
Tatad, kakji vainigi pie balto cilveku slepkavnieciskajam izdaribam... pareizi sapratu?)
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

19/07/2022 15:18
Vislabāk par bērnu audzināšanu visu zina tie, kuriem bērni nekad nav bijuši. 
Un par Austrāliju arī
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

19/07/2022 15:26
Ķirsi, tāda dzīve.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16388

19/07/2022 15:28
Frīna, dzīve ir feina😉
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

19/07/2022 15:29
ar riekstiņiem tarbā ir taisnākais ceļš pēc jaunas kleites
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

19/07/2022 15:30
es ar, kad biju francijā, sēdēju sociālajos tīklos - tur galīgi nav ko darīt - tā teikt- vecā, drūmā eiropa
0 0
19/07/2022 15:36
Liz, man liekas, ka Svilpis kaut ko divdomigu pateica... bet kuditaja es neesmu)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16388

19/07/2022 15:38
Frīna, turpmāk, malkojot kafiju vai ko citu, telefonu labāk rokā neņem:))) citādi daži nervozi paliek))
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

19/07/2022 15:43
Bastīliijas ieņemšanas dienā Gobzems savu kaķi uz Parīzi bij aizvedis. Un tiem abiem arī bij garlaicīgi :) Taisīja selfijus un video un uzjautrināja soctīklu lietotājus.
Svilpim buča. ( Es vienmēr nokavēju to brīdi, kad Svilpim garlaicīgi un viņš Tautā ienāk )
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

19/07/2022 15:49
svilpītiiiii, kādam jābūt "riekstiņu" pildījumam. dikti jau to jauno kleiti gribĀs.
nesaprotu, kur ir tas prieks nevis draudzēties ar, bet draudzēties pret.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

19/07/2022 16:23
Kaķis nav Austrālijas pamatdzīvnieks. Tur mīt daudz neparastu putnu, kas ir sastopami tikai Austrālijā. Viņi nebaidās no kaķiem, tāpēc kļūst par kaķu medījumu.  Un iedzīvotāji ļoti ciena un sargā savu unikālo vidi. Tā lūk.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/07/2022 16:40
Tā viš ir Pie mums jau arī mīluļi medī.Draudzenes Puika ir iznīcinājis visu ūdensžurku populāciju, kas, lai arī kā nepatiktu saimnieciskajām ūdenžurkām, ir slavējami, bet krīt viņa zobos un nagos arī putniņi u.c.sīkradījumi, Trakākais bija tas, ka reiz atnesa mājas dekoratīvo žurciņu, un kaut ko seskveidīgu.No dekoratīvajiem.Bail pat domāt kur ņēmis Bet tā-mīļuma iemiesojums
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/07/2022 16:40
Visriebīgākais kas pie mums ir ievazāts, tas gan drusku par citu tēmu, ir pretīgie spāņu kailgliemeži-riebīgi radījumi bez morāles un cieņas pret apkārtējiem un pret sevi
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas