Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 28940

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938944 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

18/07/2022 19:20
I redzējusi neesmu i viedokļa nav.
Labvakar.
Skatos to ko rāda tad kad ieslēdzu TV. Galvenais lai ir skaņa un bildes kustas ekrānā, laikā kad es kustos telpā. Ja tās skaņas  pārāk sāk krist uz nerviem, paspaidu pogas.
Šovakar atkal vasara. Patīkami vakariņot saulītē :)
Varbūt kādam vajag Ārijas Elksnes grāmatiņu ? Intelektam vai mīlestības atkāsmēm.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

18/07/2022 19:28
eli, nu ja ka spīdzinu. viņiem(skolēniem) patīk šis pastāstiņš.
labāk padziedam, beat
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16388

18/07/2022 19:28
TV jau labi pasen neskatos. ja nu kādu politisko raidījumu, un vispār - kaut kā  apkārt klususmu prasās...
pat kafiju malkojot.. nav vajadzīgs troksnis apkārt:)
brīvajā laikā priekšroka  tiek dota grāmatām, bet ne dzejas
vajadzētu jāņogu kūri uztaisīt, bet tad atkal pēc ogām uz tirgu jāiet...
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

18/07/2022 19:42
vajadzētu jāņogu kūri uztaisīt ( c)
Kā tas ir? Iztāsti sīkāk.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

18/07/2022 19:54
Es arī piesēdos malkot kafiju.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16388

18/07/2022 19:55
Sveika, Frīna:) nu tad malkojam:)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

18/07/2022 19:57
Ķirsi, malkojam gan. Klāt svaigi cepta rulete. Šodien darbs padarīts, rīt sākas divu nedēļu atvaļinājums.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16388

18/07/2022 19:59
Frīna, ja diena godam pavadīta, tad jau var viskautko.. vakarā:))) Arī ruleti:))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

18/07/2022 20:00
Ķirsi, kur nu vēl godīgāk dienu pavest, pati sevi pārsteidzu.😉
0 0
18/07/2022 20:00
Taisniba, ka musejie kjirsi sjogad skabi esot. Man tada zinja tika dota.
0 0
18/07/2022 20:03
ruletes nav, bet nedeļas beigās būs
uzmetu uz karstas (tu4, tu4 iesmēre ar eļļu)pannas kebabmaizīti 
bija laba
par mūsējiem ķiršiem viedokļa nav, gaidu avenes, bet tikai kad kādas 2-3 dienas nelīs
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

18/07/2022 20:03
kā jau esmu teikusi, manu dārzu čirši nemīl. toties veikalā uz atlaidēm (kaut veikala kastē gadās puvuši, jālasa )ir saaaaldi.
eli, tak tu vismaz ar mani padziedi, a?
ruletes naU un nebūs.būs torte
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

18/07/2022 20:04
Kā tur tikko Edgars Liepiņš dziedāja- lūpas kafijtasē mērc...  
Es nevaru uz nakti kūkas ēst. Bijušie brūtgāni murgos rādās.
0 0
18/07/2022 20:05
ķirši man te aiz mājas stūra ir un daudz un tie ir ārpus žoga,
nav noēduši ne putni, ne bērni...
kad mēs augām..nu tad tie koki jau būtu nolasīti vēl puszaļi
bet tagad es tiem netieku klāt
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

18/07/2022 20:06
paldies, versij, ka padziedāji.
mērc gan 
kūkas es varu ēst vienmēr
jā, anks, mūsdienu jauniešiem nav asuma, ne māk ābolos iet, nekā...
0 0
18/07/2022 20:07
versijai baiga blakne kūku ēšanai
bet ja tā padomā, tie brūtgani tak nebija slikti, lai tik rādās
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16388

18/07/2022 20:08
arī gaidu avenes, bez ķiršiem varu iztikt:)
mums te viena kulināre dikti gardas Pavlova ruletes cep...
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

18/07/2022 20:13
Noskatījos, man patika  .
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

18/07/2022 20:17
neceru uz atbildi, bet tomēr... kāda tam suņu refleksu pavlovam bija rulešu recepte? a ja nu man pēkšņi kāre uznākt rulešcepšanā?
skaidroju, kāpēc tāds jautājums: Pavlova ruletes (c)-kas Pavlovs-kā? Pavlova. kas? Pavlova-kā? Pavlovas. Pavlovas rulete
p.s. paldies jau iepriekš!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

18/07/2022 20:29
Nošauniet 😋mani, bet kā tā pavlova var būt tik diētiskā, ka pat Pavlova to ēdusi un piruetes griezusi😀Nē, nu ne jau abus reizē... 😀🤣
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas