Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 28880

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938953 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
17/07/2022 19:00
Frin, vel paturpinasju, taja diskusija krievvalodigie rakstija, protams, krieviski, kapec uzkrainji nezin latv.val., kur galvas segas, kur kronja potes)))... sjitas ar tads stasts no serijas, sevi neredz, bet attieciba uz citiem- sogjis un vertetajs. Pasjas 30 gadus ne buu, ne bee... tada* jautra* diskusija bij. Vel tur par tam spekjmaizitem kaa tadi ukr. edienkartes eksperti izteicas... nja, nu vairojas, vairojas)))
Vispar jau Versijai tagad vajadzetu but lilla rokam un mutei-riktigi tetovesjanas svetki)
0 0
17/07/2022 19:02
erotik, peldet biji, citadi te udeni ieverte, bet tava viedoklja nav
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

17/07/2022 19:06
Tā jau ir speciāli kuktivēta darbība, kas vērsta uz izvešanu, kaitināšanu un pēc tam pasmiešanos. Gandarījumu gūst, ja kāds “sacepās”. Kaut viens, tad arī labi. ( c )
Iečurāt kādam čībās, vai uzvārīt kādu kašķi, vai patēlot augstdzimušu dāāāāmu ... un ir ... kaut kāds gandarījums vismaz, 3 grami prieka. :) Oi, šitas taču arī bija citāts.

Redz kā nu sanāk. Vieni pamanījuši, ka otri dara tieši to, ko otri vieniem pārmet, ka vieni darījuši...
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

17/07/2022 19:09
Ebet, ir gan. Bet Daugavas ūdenī labi atmazgājas.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

17/07/2022 19:10
... un kāpēc gan nepalīdzēt izpausties kādam..parunā, kļūdas palabo... 41 atceras... dzeju palasa..vai anekdoti... un atlaiž ... un diena izdevusies))))... līdz nakošreizei... viss pa spirāli, pa spirāli...
Zaftes jau baigi nerullē))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

17/07/2022 19:13
Haaaaloooo! Elžbet! Man arī ir viedoklis! 
Par ūdeni. Šodien jūrjā ikurāt tāds pats kā pirms nedēļas - spirdzinošs. Ne ļoti auksts ne ļoti silts. Tāds lai varētu ieiet jūrā un forši nopeldēties. Bet... milzīgi viļņi. Tāpēc man sanāca tikai tāda apspricēšanās ar šļakatām. 
Un vienā brīdī sākās vējš kas gāž no kājām, kam pievienojās lietus. Bet, atbraucot mājās viss sauss un saulains.Lūk.
Labvakar
Palasījos sludinājumus... Cenšos saprast kāda forma ir vīrietim kurš izskatās kā " pēc atvemtas mīklas čupas " Un kas tai sievietei ir galvā kas to rakstījusi.
0 0
17/07/2022 19:22
man vienmer problema-kaa udeni iemesties, tad tie lielie vilnji baigi labie... pasper paris soljus udeni un, ta nak tas lielais vilnis-un tu slapjs no galvas lidz kajam, un problemas vairs nav))
Labvakar!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

17/07/2022 19:25
Teikšu godīgi, pabailīgi bija. Viļņi lieli un rauj atpakaļ un gāž no kājām. Neesmu peldētāja Zuzanna, bet nestabils pusmūža tantuks.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

17/07/2022 19:29
Ebet ..Tev man jāpalīdz..un citiem ar))))... aktuāls ir jautājums..vai mūsu piejūras hoeļi piedāvā tādu opciju... kā bezbērnu, bezsuņu... tātad apmeklētāji ir tikai pieauguši ļauži...
0 0
17/07/2022 19:36
a, es pie sevis pirms tam nodomaju, ak, Beatite-peldetajzuzanna)))
Erotik, vot, nezinu un nepateiksju, man pie juras hotels nekad nav bijis jamekle. Bij, bij tads viens periods, ka pa piejuras hoteljiem-a, tad berni lidz nebij)))... un sunji ar)))... un tas bij sen) Jazvana un japrasa, ja kada konkreta vieta noskatita.
0 0
17/07/2022 19:39
tagad tak tos viesu namus piedava-pieaugusjie pa visu majinju, tur jau citi nav. Ir vietas, kur pat tik viena majinja, bez kaaiminjiem tuvaka apkartne... vajag tik rakt...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

17/07/2022 19:44
... esgan domāju, ka Latvijā šāda opcija nav populāra... te vasaras sezona ir tik īsa un apmeklētāji šķiroti netiek... nav jau vasara 10 mēnešus gadā... bet jā... painteresēšos
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16389

17/07/2022 19:59
Jauka feina diena sabija) bija jūra saule lietus ūdens un vējš .. un cilvēki.. bērni un suņi.. kā vienmēr...
Mūsu pusē nav šitādas ukraiņu padarīšanas ar kafeeee
Tagad laiks kāda laba dzeriena iemalkošanai.. Erotik kaut ko varēja ieteikt:))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

17/07/2022 20:12
Ebet, meitene kura pieņem pasūtījumus ir tērpta ikdienas drēbēs, bet virtuves strādnieces gan uzsvārčos un micītēs vai kā nu sauc tos matu nosedzējus. Turklāt meitene aiz letes jau saprot latviski. Ar dzīves draugu apspriedām ko viņš izvēlēsies, es gribēju iztulkot, bet meitene saprata. Arī manu vārdu izrunā bez akcenta, atšķirībā no tiem, kuri gadiem te mētājas, bet valodu nezina un pat negrasās saprast.
0 0
17/07/2022 20:21
tiesi ta, Frin, es par to valodu ierakstiju komentaru, ka 30 gadus te dzivojot, nevar latviski iemacities, bet no cilvekiem, kas te 3 menesjus pieprasa, ta vajadzeja redzet, kas sakas-ka vinjus neviens nemaca, ka nemaksa par to)))... arprats)
Ta ar atbildeju, ka-tie, kas GRIBEJA -iemacijas.
A, un vel, ka tas spekjmaizites neesot nekads ukrainju ediens, vot, ble, eksperti)
0 0
17/07/2022 20:28
erotik, ir gan populara, es tai grupaa esmu, nu taa... intereses pec.))) Jau maija daudz vietas bij aiznjemtas-tiesji tadas vientuljas majinjas. Manejie parasti izmanto. Sjovasar atkrita, dela gjimene gaida pieaugumu, meitas -parorientejusies uz laivinjam un citadam sporta aktivitatem. Liepaja  daudz tadas majas. Tad Ainazjos zinu... Kuvizjos... nu ir, ir...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

17/07/2022 20:30
Cherry... tā jau gaumes lieta... man camparri ar daudz daudz ledu... un apelsīnu sula svaigi spiesta... prozīt))
Paziņa no ārzemēm apmetusies kādā motelī Tukuma novadā..šokā... pilns ar ukraiņiem... kuri ir arī apkalpojošais personāls... vārdsakot, pirmo un pēdējo reizi izmantos šis vietas pakalpojumus..
…nenoliedzu, elīz….bet interese bija no Lielupes līdz Mellužiem un pirmā līnija pie jūras..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

17/07/2022 20:35
Tās nav speķmaizītes, bet pampuškas. Varētu tulkot kā mākoņmaizītes vai pufmaizītes. Vieglas un gaisīgas, mīklai pievieno ķiplokus. Gardas. Pasniedz pie boršča un klāt smērējamais speķis. Arī trakoti gards. Jau otro reizi nopērku bondzelīti ar ukraiņu speķi, lai varu mājās mieloties.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/07/2022 20:40
kā gan aristokrātam ukrainis būs labs, patiešām! 
piekrītu-tie, kuri šo dauuuudzo gadu laikā nav gribējuši, nav arī iemācī’jušies."paldies" arī valdības demokrātiskajai valsts  valodas politikai.
gribu uz to ukraiņu ēstuvi, drošvien apmeklētāju gana daudz.
0 0
17/07/2022 20:40
kulinārie "tautu kari" man negaršo ukraiņu salo un boršķis ari nav iecienītākā zupa un ja pompuškām liek ķiploku:DDD
garšo žāvēts speķīts ar rupjmaizi..šad tad..
nu bet biezpiena plācenīši ari Āfrikā būtu biezpiena plāceniši
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas