Drusku pašeptēts pa dārzu, lietus nelīst, bet karsti arī nav. Jā, man jau gladiolas sāk vērties vaļā... un asteres ar uz ziedēšanu... značit rudens nav aiz kalniem

...
Vīrietis negrib braukt uz mežu, ar saka-lētāk tirgū, bet es gribu uz mežu! Būs jāiedarbina īpašie ieroči
No ērcēm galīgi nav bail. kopš esmu uztaisījusi pati savu atbaidītāju-aplēju krustnagliņas ar šņabi, noturēju labu laiciņu..un tagad smērēju gan pret odiem, gan ērcēm... pagaidām nevaru sūdzēties.
Apmaldījusies arī vēl neesmu ne reizi... līdz tas, ka kādreiz jaunībā ar orientēšanos nodarbojos.