Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 28840

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938960 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/07/2022 19:03
Drusku pašeptēts pa dārzu, lietus nelīst, bet karsti arī nav. Jā, man jau gladiolas sāk vērties vaļā... un asteres ar uz ziedēšanu... značit rudens nav aiz kalniem ...
Vīrietis negrib braukt uz mežu, ar saka-lētāk tirgū, bet es gribu uz mežu! Būs jāiedarbina īpašie ieroči
No ērcēm galīgi nav bail. kopš esmu uztaisījusi pati savu atbaidītāju-aplēju krustnagliņas ar šņabi, noturēju labu laiciņu..un tagad smērēju gan pret odiem, gan ērcēm... pagaidām nevaru sūdzēties.
Apmaldījusies arī vēl neesmu ne reizi... līdz tas, ka kādreiz jaunībā ar orientēšanos nodarbojos.
0 0
16/07/2022 19:44
nezin kādi būs tie ieroči arī labprāt gribētu uz mežu..
sēņot dikti patika, jau no bērnības, ogas lasīt gan nē
nu bet tagad kā ir tā ir..
tikai tirgus vai ari ja kāds atnes
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

16/07/2022 19:50
anksa | 16/07/2022 19:44
nezin kādi būs tie ieroči

tak jau bīse un nāģene!
atceros, savulaik, lai mani palaistu uz diskotēku (ar personisko puisi   ), piekritu braucienam ogās ar kaut kādu pussvešu tanti.rezultātā, protams, gandrīz apmaldījos.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 182

16/07/2022 20:25
Tikko no upes ūdens silts.
0 0
16/07/2022 20:28
tad jau, laikam, gaiss aukstaks nekaa udens, ja tik neesi kur citur...
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

17/07/2022 09:43
Labsrīts! Bez lietus pagaidām. Tikai ļoti vējains. Tik vējains, ka visas bambusa stabules iet pa gaisu un šūpuļtīkli sapinušies. Kafija padzerta. Kaut ko gribas, tik nevar saprast- ko.
0 0
17/07/2022 09:55
Labrīt tā ir saule un vējš.
vīnogulājs izskatās, ka aug pa stundām drīzi jau sauli neredzēs bet vēl neko negriezīs, ja nu atkal uznāk karstums
šogad ļoti daudz vīnogu
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 84

17/07/2022 09:56
Vējains un ārā nav lieli plusi, bet upē, šorīt, ūdens patīkams un spirdzinošs.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

17/07/2022 10:36
Labrit. Apmācies un vējains. .. tik 15 grādi..šodien jāpalutina sevi..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

17/07/2022 10:37
Labrīt   saulē un vējā. Diena solās būt laba, ir tam  priekšvēstneši.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/07/2022 11:29
brīt, tā sakot, Dievam par godu. kapusvētki. uz svētotēvu runām neies.kapi sakopti. āmen.
saule, silti
ap četriem sola lietu
nē, upē neesmu gatava iet
šodien tetovēšanas /tetovēto diena.
a tev ir tetovējums?a man naU.
kafija nr 2
sev par prieku
un arbūzs
un rupjmaizes kārtojuma deserts
versij, kur teU ir vēēēēējains????
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

17/07/2022 11:32
Tetovējumi esot laba lieta. Tetovētus līķus esot vieglāk atpazīt.
Labrīt.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

17/07/2022 11:42
cherry01 | 17/07/2022 10:36

Čerī! Tu tiešām, tiešām skrēji sūdzēties, vai arī tās ir tikai baumas (ko "ļaunas mēles" melš)?
Tieši Tu taču esi šeit viens no viskašķīgākajiem personāžiem...
... vai tad es esmu tas, kas tev to pirmais pastāsta, vai?
0 0
17/07/2022 12:05
tetovējumu nav, ir rētas..daudz 
šodien slinkā burkas zupa.saldajā prjaņiki
ziņoju ebetei, ka labākie ir Latvijas maiznieka, tie kas ar šokolādes garšu
tas man tā liekas, citiem gan jau justos citādi
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

17/07/2022 12:07
Sāksim jaunu riņķi? Nu, tikai ar vienu norunu. Lai personāži, kuri šeit pūš un elš par to, ka nevēlamie regulāri sabojā "atmosfēru", šoreiz paklusē vai visas pretenzijas izsaka tam, kuram miera nav bijis šoreiz. Vai jau pašiem apnika sarunas par sēnēm, nažiem un vēju? Gribat parunāt par viskašķīgāko tēmu? Varam, ja ir vēlēšanās! :)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 84

17/07/2022 12:21
Svētdienai nepiedien kašķis. 😇 Traki sasprojies esi uz kašķi.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

17/07/2022 12:32
Vot i advokāts atskrēja, ātri gan...
Bet es jau tikai par to sūdzēšanos, ja kāds nesaprata...
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

17/07/2022 12:33
Jūs palieciet savā vietā, kā sacīt. A mēs paliksim savējā :)
Noteica viens no personāžiem.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

17/07/2022 12:41
Citēt Ulmani patīk daudziem, tik aizmirstas norādīt teksta autoru. Zinu, zinu, daudzi zina konkrēto vārdu autoru, tomēr noteikti ir kādi, kuri nezina. Par skādi jau nenāks, ja uzzinās. Mierīgi tā nosaku. Kafija+ukrainiešu gatavotie biezpiena plācenīši.
0 0
17/07/2022 12:45
jāprasa lizetei, kā tad ir? ukrainieši vai ukraiņi man jau liekas, ka ukraiņi 

kasos ..murmjam par prieku
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas