Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 28820

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938962 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
15/07/2022 21:01
beat, galvenais, ka tā nav mirstamvaine
prjaņiku gribi??man pēdējā laikā uz tiem velk, izmēģinu visādu firmu
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

15/07/2022 21:02
nēnujā, šodien es te būšu noņēmusies mellās miesās.beaaat, vai t` nezini, kāda diagnoze ir TĀM, kuras grib saldumus? (par TIEM murminators neko nav teicis)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

15/07/2022 21:15
Gribu prjaņiku. Paldies. Mana draudzene saka, ja gribas ko saldu tad pietrūkst mīlestības. Eh! Laikam pietrūkst ļoti daudz. Jau kuro vakaru gribas.
Saldumus gribas.
0 0
15/07/2022 21:51
Beatit, vot sjito nevajadzeja teikt, vietejie eksperti tagad teiks, ka tev neizdevusies dzive... nesaki vairs taa, nedo vinjiem eesmu laimitei... Biju Skaja, nopirku  stevijas tabletites, tagad dzeru saldu kapiju), bet vispar nopirku tapec, ka bij kauns ar tuksjam rokam lauka iet-lepni uzmetu kasierei-kjipa, tiesji sjitas mekleju, viss parejais man ir, cenas tur zjilbinosjas, pat musu produktiem, ko citur uz pusi letak var dabuut...

Anks, kad izdarisi secinajumus-kura firma labaka, tad zinjo!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

15/07/2022 22:51
Da kāda starpība ko kurš saka. Galvenais lai es pati zinu kāda ir mana dzīve un dzīvoju to tā, lai justos labi.
Bet pārējie... galvenais lai viņi jūtas laimīgi :) Un ja es esmu tajā ieguldījusi kādu artavu, tas mani tikai priecēs.
Piedāvāju džinu ar toniku. Joprojām rozā,
Biķernieku Sky kādreiz paši kūpināja zivis. Bija garšīgi
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

16/07/2022 09:07
ha uz tiem, kuri deletējušies no draugiem.lv!
jau noskaidroju:
1) šodien esot ķiršu diena
2)pasaulē vecākais zināmais ķirškoks ir Jāpānā (apm 2000gadi)
3) izpildot testu, kuram es viennozīmīgi ticu, esmu kaut kāds ""branskaja rozovaja"" šķirnes ķirsis, noooteikti labs
4)var atcerēties N.Bumbieres "Ķiršu lietus" (skaisti!)
5)uzzināju jēdzienu "toksiskā vīrišķība".viens no šo cilvēku raksturojošajiem paramatriem-Sevi tie redz kā sabiedrībā dominējošus, kas pārējos iedala zemākās lomās, piemēram, sievietēs (c).un izrādās, zinātnieki tā domā, iemesls varētu būt bijis draugu trūkums bērnībā, jaunībā.
6)atgādināts, ka var izlasīt jauniznākušo grāmatu par Veidenbaumu (vot to es gribu)
visādi citādi:
1)aiz loga saule
2)šaipus loga kafija + saldi(divi) biezpiena groziņi ar upenēm
un kas ir tev šaipus un viņpus logam?
ā, labrīt!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/07/2022 09:35
Labrīt! 
Naktī lija, pašreiz spīd saule, bet grādi +15, priekš jūlija vidus ir par maz..
Manas pēdējās atvaļinājuma dienas... nejūtos atpūtusies, galīgi nejūtos.
Brjanskij rozovij noteikti ir labs ķirsis, jo es tādu šopavasar iestādīju savā dārzā. Līdz ogām gan vēl jāgaida, bet noteikti būs labas
Bija tāds jokains sapnis, redzēju Megu... Vispār viņa man bieži rādās. Laikam vēl neesmu atlaidusi un pārsāpējusi.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

16/07/2022 09:43
Sola, es Tevi labi saprotu. Trīs dienas atpakaļ aizsūtījām uz smilšu kalniņu savu suņuku. 
14 gadi godam nokalpoti, tik daudz prieka paspēja dot, arī rūpes, saprotams...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

16/07/2022 09:50
mikroklimats Tautā jau sen vairs nav foršs

Šim pilnīgi piekrītu.
Kam vīnogas skābas, kam AVTO nespēj un nespēj beigties ...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

16/07/2022 09:53
Labrīt:) Saule ir, grādi mazi, vējelis arī ir:) priekš ātras iešanas pa ielām ltīri labi:)
Tirgū salasīju gailenes, mūsu pusē  tās maksā litrā 6 eiro... Soles pusē tās lētākas...
 Un tagad beidzot malkoju savu rīta kafiju:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/07/2022 10:09
Pie mums vnk vairāk lija, un tad jau arī sēnes labāk aug. Ļooooti ceru, ka mani rīt aizvedīs uz mežu... nu ļoooti.
Bet vispār lēti..es arī padomāju... braukt, tak degviela arī tagad maksā ohohooo, laiks..darbs... vēl jātīra, lai nav pilnas ar skujām un sūnām. Bet es uz mežu gribu ne dēļ sēnēm, bet dēļ procesa..nu patīk man ar nazi pa mežu pastaigāt!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

16/07/2022 10:13
Gan jjau es rī tikšu pati līdz tam mežam:)) Šitajās brīvdienās nekā, bet jāgaida  nākamās:))
Sole, to nazi tādu lielāku paņem. Mūsu pusē arī vilki pa mežiem blandās.. Protams,   ir jābaidās vai  nav nezinu, bet uzskatu, ka ir pienākums no viņiem baidīties:))
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

16/07/2022 10:50
Man arī patīk pa mežu ar nazi pastaigāt. Bet es arī savējiem piestādīju kalkulāciju. Lētāk nopirkt. Vakar pirku pa 3 eur. 
Labrīt!
Man šaipus un taipus logam domas par mazbērna ( liela jau bērna ) ciemiņiem vakarā.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

16/07/2022 10:55
nuuu... ar nazi es varu arī pa māju pastaigāt, nav obligāti pa mežu   un vispār, vai pret ērcēm nazis līdz? un pret totālo sindromu apmaldīties 3 priedēs?
versij, esi stipra! 
ja par dzīvniekiem, īpaši suņiem..kopš mums ir pinčers, jūtos ah! un vienmēr ir doma(diemžēl), kā ir tad, kad nav vairs. kad mira mūsu kāpņutelpas pieklīdenītis, raudājām.bet viņam bija labas vecumdienas.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

16/07/2022 11:33
Labrī! Šaipus logam mazie pūš burbuļus. Baigi smuki saulē vizuļo. No vilkiem toč jābaidās, tāpēc mežā neies. (murmis tik par savām diagnozēm grib runāt)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

16/07/2022 11:35
Varu apmaldīties pilsētas džungļos, bet mežā - nekad.
Labrīt.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

16/07/2022 12:52
Staigāt ar nazi pa mežu... izklausās pēc maniaka.
Labrīt.
Kafiju izstreebu. Brokastu omleti apēdu. Paldies pīlēm par olām.
Rīt gribas uz jūrju. Cerams ka laiks būs tāds kā tagad. Saule spīd. Pēcpusdienā var arī līt. Tad var mājas darbus apdariit.
0 0
16/07/2022 17:02
Labdien laiks ideāls..pagaidām nelīst un nevajag
šodien atkal sēņoju tirdziņā par 3, 50
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

16/07/2022 18:26
tikko nooooooogāza lietus. ar pērkonu.ārā auksti bija, auksti palika
gribu upenes vairāk par mellenēm
ja ne šīs tipa anomālā karstuma pāris nedēļas, varētu teikt, ka vispār nafig vasara
eh
un skaidrs ir tas, ka tad, kad man būs online kursi un sāksies darbs, sāksies arī labs laiks
eh
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

16/07/2022 18:53
Visu dienu sola lietu, bet kā nav, tā nav. Nu dikti feini. Upenes un ērkšķogas ir krūmā, ķiršus nenovaktēju no strazdiem, jo vaktēju mazbērnus. Toties zirņi gan saldi un lieli.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas