Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 28800

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938971 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 9
Ziņas: 4231

15/07/2022 17:32
labvakar runīgās penses.
par māju, zaptēm, marinējumiem vairāk dalāties.
pārējo esat jau palaidušas garām.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

15/07/2022 17:34
Jacek, bet Tev gan viss vēl priekšā, ja?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/07/2022 17:49
Ja par pensijām tad nebūtu jau slikti, būtu pat ļoti labi, bet nekā.
Ja par gailenēm, tad laimējies ar labiem bērnu draugiem.5litri vakardien tika +2litri avenītes.Sēnes būšot vēl.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 4231

15/07/2022 18:00
vidvud, man gan priekšā, gan pakaļā.
pagaidām stresa navA.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/07/2022 18:17
Pie mums gailenes tirgo visos stūros-aptuveni 4e/l. Gribētos pašai uz mežu, varbūt rīt pierunāšu vedēju.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

15/07/2022 18:26
likās 2 .. 3 cilvēki šeit ar problēmām, bet sāk izskatīties, ka tomēr vairāk. Smagi.

ha, un KURŠ ta galu galā tās diagnozes te uzstāda????
gribu gailenes.vai gribu uz mežu, nnnnezinu, man no lieliem kokiem un mazām ērcēm bail.
sludinājumā izlasīju, ka sieviete tirgo mellenes pa 3 eur litrā. pasūtīju.nez, vai tas dārgi vai lēti, vai norm.?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/07/2022 18:34
Rīt Cēsīs pilsētas svētki, bet salīdzinot ar pirmskovidlaiku tāds čuššs vien tur ir.It kā visa kā daudz, bet būtībā varētu nosaukt par izzinošu nometni ģimenēm ar bērniem, kas pats par sevi ir labi, bet gribētos arī ko citu-kādu koncertu, kaut fonofests būtu bijis, arī tad būtu gana labi, bet nekā😭🤫🙂
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

15/07/2022 18:34
Izrādās, ka tiešām latvietis latvietim ir latvietis. Vismaz attiecībā uz katra paša sēņu vietu atklāšanu (precīzāk - neatklāšanu)...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/07/2022 18:36
lēti, mums pa 4-5, pat pa 6.50 redzēju, atšķirībā-vai ar rokām lasītas, vai ar kombainu.
Vidvud, tu tak tāpat uz Grobiņu vai otaņķiem nebrauktu... ko tev klāt..:D
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

15/07/2022 18:39
Sola, uz Grobiņu nebrauktu vis, piedod, ja vari. Mans kalkulators to neatļautu...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/07/2022 18:42
Nu re, tad nesaki, ka visi te skopuļi iraid. Es esmu dāsna...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

15/07/2022 18:53
Sola ir dāsna.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/07/2022 18:56
Es tik zinu, ka Mores pusē🙂
0 0
15/07/2022 19:39
man deretu tik taa viena vidvuda saujinja, bet sjis jau nedos...
Jacek, te visam ir tiesji tik-cik gribejusjas, ne vairak, ne mazak. 
Ceru, ka tev arii... varbuut... )
0 0
15/07/2022 19:42
traki leeti tai Liepajas tie gailenji... es te pa 14e redzeju, skopums uznaca...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/07/2022 20:38
Es šovakar negatavoju. Trakoti sakārojās ukraiņu boršču, tāpēc paēdu Ģertrūdes ielā 6, kur ukraiņu bēgles gatavo gan boršču, gan citus ēdienus. Borščam klāt pasniedz pompuškas ar smērējamo speķi. Tik gardi. Desertā paņēmu biezpiena plācenīšus, tik gardus un gaisīgus līdz šim nebiju ēdusi. Nenoturējos un paņēmu arī rītdienas brokastīm. Protams, arī bondzelīti ar speķi nopirku, ar rudzu maizi iet iekšā ka nemetas.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

15/07/2022 20:41
Nu tad, labvakar.
Nopirkušies saldi ķirši. Laikam tāpēc tie saucās saldie. Tos ēdot es pat pēdējās 3 lapas izlasīju. Viegli lasās.
Man arī ir ko teikt. Esmu atradusi masētāju. Ne Lidlā ( nav sanācis tur būt), caur paziņām. Man ir gana ar 1x nedēļā. Pie tam, viņš atbrauc pats ar savu kušetīti un eļļiņu. Man atliek tikai noģērbties un nogulties.
Bez savstarpējām saistībām. Vienojāmies par īslaicīgu sakaru. Viņš pirmajā reizē novēŗtēja ka man daudz nevajagot. Jauns, stalts sportists. Lieki piebilst ka es viņam par to maksāju.Lūk.
Par dažādiem putniem runājot - man svarīgi ir lai mans putnubūris nebūtu tukšs
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 182

15/07/2022 20:48
Fredis dzied par tukšu tačku, par tukšiem putnu būriem nav dzirdēts.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

15/07/2022 20:49
čirši saldi, arbūzs ļoti salds
es arī gatavojos tam.nu masāžistam.bet man neplānojas tik glauni kā beat.iešu pati.
un sēņuvietas man neprasiet-naU ne jausmas.sēņu pilnā mežā tās no manis bēg, kur nu vēl sēņuvietās. laikam halucinogēnās.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

15/07/2022 20:57
Izlasīju Anksas teikto par Murminatora līkajiem pirksteļiem... paskatījos uz savējiem... laikam mums abiem viena kaite. Jāpaprasa Anksai, viņa jau zinās vairāk par to.
Vēsā vakarā gribas vēl ko saldu. Nevar saprast ko tieši
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas