likās 2 .. 3 cilvēki šeit ar problēmām, bet sāk izskatīties, ka tomēr vairāk. Smagi.
ha, un KURŠ ta galu galā tās diagnozes te uzstāda????
gribu gailenes.vai gribu uz mežu, nnnnezinu, man no lieliem kokiem un mazām ērcēm bail.
sludinājumā izlasīju, ka sieviete tirgo mellenes pa 3 eur litrā. pasūtīju.nez, vai tas dārgi vai lēti, vai norm.?