Es nu gan par sevi nevarētu teikt, ka esmu normāla pilsone... drīzāk jau bišk ar putniem, bet, ja jau tas prāts nav atnācis, tad cerību, ka vēl atnāks, nav pavisam..

. Liz, kad nākamreiz brauksi uz Liepāju, padod ziņu, kaut ko saštukosim
Līst, diezgan stipri... mans izgājiens pa jūras krastu būs jāatliek, bet bija doma iet dzintaru medībās...
Un vēl.., mani drusku ierobežo tie 15 komentāri.., ja vēl kādā klubā ko ieraksti, tad te paliek pavisam maz, ko pateikt... tāpēc jāspiež vienā, cik var. Jāraksta palagi, kā Murmis to dara.

. Bet kontu pirkt negribas..