Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 28760

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938970 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

15/07/2022 09:47
Kto o čom 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/07/2022 09:48
a vot, Versij..sagribējās par seksu parunāt, sen necilāta tēma! Kā reiz priekš piektdienas...
0 0
15/07/2022 09:50
par pilnīgu izvairīšanos
 no negatīvas informācijas, tas ir tā nu, ka lai to saka mazliet infantīli, cilvēkam jāzina kas notiek gan savā valstī, gan pasaulē u.t.t
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

15/07/2022 09:50
Es jau sen atpakaļ ieminējos, ka ar pāris pirkstu kustībām var atbrīvoties no nevēlamiem diskutētājiem.(c) nē, nu paskat vien, arī dince dziļi sirdī ir paidagos.es gan nebiju tik noraidoša(ar deletēšanu), bet -jā- uz lūgumu izpildīties savā diskusijā... nu jūs jau zināt.
Anks, tam ir viens vārds-globalizācija.(c) dmž jā. tāpēc es cik varu, tik cīnos par savu latv.val.
sol, nu tu sprēgā!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

15/07/2022 09:51
Galu galā ir taču tehnoloģijas. Tādas, kas pilnībā aizstāj to vīrieti..., vismaz intīmajā sfērā jau nu noteikti...
0 0
15/07/2022 09:57
vidvud, a parunāties  
jā ir jau ari visādi masāžu pričendāļi pat veseli krēsli
bet nu tas nav TAS
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

15/07/2022 10:00
Nu traki! Ja runā par Maximu un ēšanu- AVTO. Ja runā par seksu- tie, kuri runā, tie nav darītāji.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/07/2022 10:03
Atceros kā agrāk, lai kāda tēma tiktu cilāta, trešajā lapā aizgāja runas par seksu. Bija pat ieviesies termins- trešās lapas tēma. 😊
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

15/07/2022 10:06
Nu re, beidzot var lasīt ar smaidu uz lūpām. 
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

15/07/2022 10:07
Meiteņi triumfē. Meiteņi atviegloti runā par sev tīkamo. Bet ir arī ne tik labā ziņa. Murmis gan jau vnk vēl nav pabeidzis savu garo tekstu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

15/07/2022 10:22
Ja kaut kas kļūst par daudz, un nav paciešams vairs, tad ejiet pie Dolčes, lai šamā "pieņem mērus".
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

15/07/2022 10:27
P.S. Tikai mudaks ir spējīgs izniekot savu dzīvi vienā vienīgā negatīvismā un žults vemšanā.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1772

15/07/2022 10:48
Ir jau eksemplāri kam tas sagādā baudu.Bija interesanti palasīt diskusijas, līdz brīdim kad te parādījās murmis.Sačakarēts viss ko tik var sačakarēt.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

15/07/2022 11:04
Reizēm ir vērtīgi satikt cilvēku dzīvajā. Ir gadījumi, kad "zvērīgais naidnieks" izrādās pavisam normāls pilsonis. Ir gadījumi, kad lāga dvēsele. Mēdz būt pat tā, ka gluži draudzīgs un simpātisks. Vismaz man tā točna ir gadījies. Un arī otrādi. Jā.

Mēs jau te visi kaut kādā mērā pozicionējamies un prezentējamies :)
0 0
15/07/2022 11:15
man murmis nemaz netraucē, vispār neviens netraucē..
agrāk te bija batķa, nu tad gan..bija tā, ka no rītiem nevarēja atrast pēdējo normālo komentāru
es saku normālo, tas nenozīmē, ka man tam jāpiekrīt
un viena jaunuve bija, tai kļičkas neatceros bija daudzākas un viņa pati ar sevi sarunājas
arī nevarēja atrast neko
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

15/07/2022 11:18
es, piemēram, esmu normāls pilsonis, bet nepavisam ne lāga dvēsele.
un tu?
dzīvē gribētu satikt eli, sol, viņas toč` nav lāga dvēseles 
un tu, versij, arī ne, starp citu
a mani batka netraucēja. nopietni. un saulesstars vai kā viņu sauca... nu kas brīžam nesakarīgi izpildījās un kas pat kroc lika apklust
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/07/2022 11:25
Es nu gan par sevi nevarētu teikt, ka esmu normāla pilsone... drīzāk jau bišk ar putniem, bet, ja jau tas prāts nav atnācis, tad cerību, ka vēl atnāks, nav pavisam.. . Liz, kad nākamreiz brauksi uz Liepāju, padod ziņu, kaut ko saštukosim
Līst, diezgan stipri... mans izgājiens pa jūras krastu būs jāatliek, bet bija doma iet dzintaru medībās...
Un vēl.., mani drusku ierobežo tie 15 komentāri.., ja vēl kādā klubā ko ieraksti, tad te paliek pavisam maz, ko pateikt... tāpēc jāspiež vienā, cik var. Jāraksta palagi, kā Murmis to dara. . Bet kontu pirkt negribas..
0 0
15/07/2022 11:32
mums saule, vakar arī tā bija, rīts  nomācies un, tad sekoja feins laiks
varēja arī neatcelt tālāko izbraucienu, bet gan jau
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

15/07/2022 11:32
Nevajag meklēt sevī "normālumu". Katrs ir spilgta individualitāte, gan ar saviem putniem, gan rāpuļiem... Tā saucamais normālums manuprāt ir tāds pats lamuvārds kā "eiroremonts"...
0 0
15/07/2022 11:37
ar normālu komentāru domāju, tādu ko var izlasīt un arī saprast
tie personāži  bija kā halucigēnas sēnes saēdušīes
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas