Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 28740

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938979 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

14/07/2022 22:10
kas i, tas i, eli, ja vēl mana slepenā pilsēta nebūtu tik tālu...  
Stāsta arī, ka saldumu lietošana lielos daudzumos esot UDS pazīme. :) (c)
es nezinu, kas ir šī abriviatūra.bet tev, murminator, par žulti vajadzētu padomāt.
0 0
14/07/2022 22:13
4 stundas, laikam, ar autobusu...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

14/07/2022 22:15
eli, nu ne tač` . divarpus ar mašīnu, ar vilcienu, trīs (laikam) ar autobusu
tā kā, welcome daugavas un dubnas krastos 
cherryyyyy, es ceru, ka tu te publiski dalīsies iespaidos par bilžu skatīšanās rezultātiem nu vismaz 5 ballu sistēmā(tā jau padomjlaiku bērniem saprotamāka) .
0 0
14/07/2022 22:18
pag, pag... sjito es vel noskaidrosju -par to autobusu, tik septembri)-man jau ar tur savi spiegi iesutiti))... baidiiiieees, baiiiidies))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

14/07/2022 22:52
ebete112 | 14/07/2022 22:18
trrrakas lietas!   
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

14/07/2022 23:02
Spiegi mums te visām laikam. Ja draudzenēm jāsēž mobiļņikos aprunājot svešas tantes, tad tas izskatās pēc ciema večiņām ar sēmuškām. Tām arī patīk visus aprunāt, labākā nodarbe.   Produktīvāk būtu uz kādu sporta zāli aizstaigāt, dikti noderētu.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

15/07/2022 00:24
Džins ar toniku. Kā dziesmā. Rozā krāsā.
Ārā joprojām smidzina. Jācer ka rīt būs kaut mirkli saulīte
Visiem saldus sapnīšus
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1090

15/07/2022 01:00
 ko’t atkal ies gulēt?
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/07/2022 08:08
Es tā padomāju ... Ja nu pa prasto sākuši laist, tad es ar! Abreviatūras ir dažādas, ir pat tāda: AVTO - akūts vīrieša trūkums organismā. Vai tiešām, Lidl un Maxima apmeklējot, nevar vismaz vienreizējam seansam atrast kādu vīrišķīti, kurš izmasēs tās ķermeņa vietas, kuras masāžas ietekmē izdala laimes hormonus - endorfīnus? ... UN neinteresēties par to, spēj viņš vienu spuldzīti no citas atšķirt vai nē? "Šalava" (ar skaudību?), "cietpauris", "drebelīgā dvēselīte", utt. :) :) :) Lai veicas! Kas neriskē, tas dzīvo bez endorfīniem! :)
Ak, jā ir vēl abreviatūra AUTS - akūta uzmanības trūkuma sindromi. :) Ir te dažas, kurām kā īlens no maisa. :)
Ir dāmas, kurām profilos rakstīts, ka brīvas, bet ir skaidri saprotams pēc komunikācijas stila, ka viss ir kārtībā šai ziņā vai arī gana liela ir morālā noturība, bet vienas 2 .. 3 zvaigznes ... ir tāāāādas zvaigznes! :) Iečurāt kādam čībās, vai uzvārīt kādu kašķi, vai patēlot augstdzimušu dāāāāmu ... un ir ... kaut kāds gandarījums vismaz, 3 grami prieka. :)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

15/07/2022 08:35
es tā padomāju... varbūt pat būtu labs cilvēks, ja vien nedomātu stereotipiskās abriviatūrās, neuzstādītu diagnozes, pats beidzot  atspoguļotos, ieraugot īsto es(kurš neeeekad nenorāda kur kam kas būtu jādara), kura politinformācijas nebūtu pāprludinājušas citu cilvēku robežas, kurš vēl joprojām savus daudzajos vīra gados neizteiktos tik banāli (Iečurāt kādam čībās, (c)  ja reiz čurāšana tiek regulāri pieminēta, varbūt cilvēkam ar urinēšanu problēmas, varbūt pie urologa ?), ja vien viņš mazāk iesmietu, ja vien... ja vien... visu pat neatcerēties..tad varbūt realitātē murinators būtu labs cilvēks.
lare | 14/07/2022 23:02
aha
labrīt
vēsi
kafija+salds
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

15/07/2022 08:44
Labsrīts kašķumājā!
Visāda izdarīšanās un iztaisīšanās nesāk beigties. Zināma taisnība gan vieniem, gan otriem ( skaļi nenorādot, kuri pirmie, lai neapvainojas tie, kuri tikai otrie ).
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

15/07/2022 08:57
Vienkārši labrīt!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/07/2022 09:27
Labrīt! Mjā, mikroklimats Tautā jau sen vairs nav foršs, ... varētu iet ar līkumu, bet nu pieradums... tomēr tik daudz gadu te pavadīts. Bet cerības, ka te kaut kas mainīsies uz labo pusi gan nav...
Turpinām agonēt!! ... skan diezgan perversi, vai ne?
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

15/07/2022 09:27
Kāds saīsinājums ir vīriešiem, kas ir precējušies un mūžīgā badā, kāds-cilvēkiem, kurus klātienē visi ignorē un viņiem ar savām trim kapeikām jāuzbāžas cilvēkiem i-netā, kāds-cilvēkiem kas dzird tikai sevi???

P.S. Es jau sen atpakaļ ieminējos, ka ar pāris pirkstu kustībām var atbrīvoties no nevēlamiem diskutētājiem... bet man aizrādīja, ka es jau nediktēšu noteikumus, tad nu tagad izbaudiet to laimi, ka visur bāžas ar savu negatīvismu.
Es pat TV neskatos, lai izvairītos no politikas un negatīvas informācijas, un šī noteikti nav tā vieta, kur to vēlos iegūt.
0 0
15/07/2022 09:29
Labrīt murmīt nevajag onku nozīmi pārspīlēt
ja par to kurš ar kurām tautībām precas, kādi nu vairs krievi vai vitējie "krievalodīgie"
tagad ir tik daudz kas saprecējušas ar daudzu tautibu dēliem (ar meitām retāk)
tas redzams arī mazpilsētas, kad dažādu krāsu mazbērni sabrauc ciemos pie omēm
smuki bērniņi, latviski gan runā retais
vienai paziņai dēls Novēģijā saprecējas ar taizemieti kurai jau bija viens bērns (no taizemieša)
tagad ir arī savs mazbērniņš ar izteikti aziātiskiem vaibstiem
sazinās viņi visi kaut kādā valodu mišungā un ar mēmo šovu, tādu piemēru ir tūkstošiem un būs vēl vairāk:)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

15/07/2022 09:32
Dince  Gluži manas domas. Laikam jau tie paši trīs burti, ko piedēvē citiem, savu diagnozi atpazīst. 
Labrīt saulītē visiem gaišajiem!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/07/2022 09:34
Anks, tam ir viens vārds-globalizācija..., kuru neapturēs par Murmja runu plūdi! Diemžēl..
Diezgan smieklīgas tās runas par to, ka  vajag kaut ko pamasēt, un tad visas likstas atrisinās... nu nav tā..un it sevišķi pēc 50 tiem večiem arī sekss vairāk ir fantāzijās un atmiņās, saldās atmiņās, par to... kāds es jāklis kādreiz biju... 6x dienā ..un tā. Bet tagad reizi nedēļā un pietiek. Uz otru reizi naktī var pat nesacerēties.   Ir protams arī izņēmumi, bet pārsvarā...
0 0
15/07/2022 09:37
sol, tā nu tas :) par visu zemi mīla valda
murmim tam vajadzētu patikt, jo meitas ir liela iespēja izprecināt kārtīgiem musulmaņiem
un tur jau tā sāpe, ka viņs pats labprāt kādu svešu omi ar saviem likajiem pirksteļiem pamasētu(viņš pats sacīja, ka tādi ir), bet nekā
nav drosmes un iekšu to paveikt:D
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

15/07/2022 09:43
Murmis jau te dalījās ar stāstu, ka sieviņa jau nu zinot, kā tam viņa mironim pacelt galvu  . Da nu, nafig... pusstundu muļļāties, lai kaut kas sāktu darboties... uz pāris minūtēm, un tad to nekaunību, savā nevarēšanā vainot sievietes.Tad nemaz nebrīnos, ka sievietes izvēlas vienu nakts sakarus vai arī ilgāku sakaru ar jaunākiem vīriešiem...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/07/2022 09:45
ak jē, man uzreiz vizualizācija...
Nu nekas, ja nav drosmes, tad masēs pats sevi, skatoties foto galerijas pa naktīm... un būs pilns ar endorfīniem, vai kā nu tās radības sauc!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas