Labrīt

atkal "grēku plūdi", izbraukumi tika atcelti jau vakar noklausoties laika ziņas
ja par salīdzinājumiem, mums tiešām vairs nevajag salīdzinaties ar Krieviju.kā gan te, gan citur šad tas notiek,
vienalga kas..tā tūlit abet Krievijā..
mums vēl ir "jāaug" līdz amerikaņu līmenim, kur katru dienu kādu tāpat vien nošauj
un masu slepkavibas (skolās, tirdzniecibas centros, baznīcās )notiek vai katru nedēļu
un tikko tak bija gan Oslo, gan Kopenhāgena.. tepat Eiropā
ieroci tagad nopirkt laikam ir tikpat vienkārši kā pīrādziņus
un būs vēl vienkāršāk