Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 28660

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938991 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

13/07/2022 18:39
Interesanti, viņi varēja paziņot arī kaut ko citu? :) :) :)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

13/07/2022 19:20
Bet ko tāāāādu gribējāt uzdzirdēt?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

13/07/2022 19:28
Piemēram... ko šitāds darīja Latvijas armijā...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

13/07/2022 19:57
Arī starp enbēešņikiem ir melnās avis.Diemžel.Unšīs avis, dēļ savām prasmēm, mēdz būt daudz bīstamākas par daudzām citu profesiju, vai vispār avīm.Ir bijusi ļoti nepatīkama saskarsme.Piedevām viņus drusku vairāk aizstāv, iekams var nolikt pie vietas.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

13/07/2022 20:11
Erotiķ, ko krievu armijā dara izvarotaji un marodieri?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

13/07/2022 20:14
Un piedevām - veļas mašīnu, sieviešu apakšveļas un parfimērijas zagļi?
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

13/07/2022 20:29
Incanti, kāds šim sakars ar Krievijas armiju? Mēs taču piederot pie "civilizētās pasaules", tad kāpēc jāsalīdzina ar "barbarisko Krieviju"?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

13/07/2022 20:48
Tāpēc, ka sūdi ir visur. Bet tevis mīļotajā armijā to ir kudī vairāk. Došlo?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

13/07/2022 20:51
Salīdzinājums neiztur kritiku... murmis, kā vienmēr..vjabločko))))
/////Jo laimīgāka ir skolotāja, jo laimīgāki skolnieki/////... nu ko mācībspēki... vai esat laimīgi?)))))... par šo kāda dāma ..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

13/07/2022 20:53
Eroķik, beidz dzert. Jau šļupsti.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

13/07/2022 20:55
Kas Tev par daļu, ko es daru?... uz sevīm skaties)))))... Tika  pajautāts, ja pamanīji?))))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

13/07/2022 21:00
в яблочко
uz sevi
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

13/07/2022 21:01
Erotik)) nu pasarg dies... ko tagad jautā.:))) uz tiesu, uz tiesu tiksi vilkta:))
trakas lietas ar tām avīm ..:)
laiks kaut ko iemalkot:) darbdienas vakarā;))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

13/07/2022 21:15
Чья бы корова мычала, а твоя бы молчала
(корова šoreiz nav metafora   )
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

13/07/2022 21:20
šodien Repše pa gariem laikiem studijā.. un Reizniece arī..
bezatbildīgā un atbildīgā naudas drukāšana...
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

13/07/2022 22:13
Gatavi kasīties un strīdēties par visu. Pat par to, kur neviens ne zina, ne klāt stāvēja.
Gandrīz vai jāsaka, žēl, ka šāvējs nebija no "mācībspēkiem". Oh, būtu triumfs trijotnei! 
Bet gadās tak, ka sūdus sataisa i Maximas darbinieks, i dārzeņu bāzes dipitars, i dentists, i medbrālis. Un visu nacionalitāšu pāstāvji.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

14/07/2022 07:26
Labrīt! Mierīgi malkoju kafiju, lietus vēl nelīst, tā ka ir cerība līdz darbam tikt bez lietussarga slapināšanas.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

14/07/2022 07:41
Labrīt:) Arī malkoju kafiju. Mums jau nolija, bet ducina pērkons kaut kur tālumā.. Jācer, ka  man nepatraucēs:)
Man tak šodien tā ciemu diena pēcpusdienā. Gribas smuku un labyu laiku:))
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

14/07/2022 07:48
Labsrīts!
Lika prognozes izmaiņu dēļ nācās atlikt izbraucienu. Nekas. Vai Dievam dienu trūkst? 
Izbaudam kafiju un priecājamies par mazām lietām.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

14/07/2022 07:50
Tāpēc, ka sūdi ir visur. Bet tevis mīļotajā armijā to ir kudī vairāk. Došlo?

Mēs taču piederot pie "civilizētās pasaules", tad kāpēc jāsalīdzina ar "barbarisko Krieviju"?

Jautājums palika pēc būtības neatbildēts. Kāpēc jāsalīdzina ar Krieviju? Krievijas armijā tas virsnieks dienēja? Aizliegtās ziņas TV no turienes skatījās brīvajā laikā? Vai kāds cits sakars? :)
Jāsāk laikam pierast. Re, blakus diskusijā Vidvuds arī ... varonīgi turējās, līdz nebija vairs, ko atbildēt ... šoreiz pat "palagu" no manas puses nebija - visa doma 3 .. 4 rindiņās izklāstīta. Tas nozīmē tikai vienu. LV valdošās ideoloģijas, kurai akli seko viena daļa arī te, koncepcijās ir pretrunas un caurumi, pateicoties kam, daļa patiesības plus lozungi, lozungi, lozungi un lozungi = tas, kam viņi seko.

P.s. Un vēl sakiet, ka mēs nedzīvojam LPSR Nr. 2! Kam laba atmiņa, tie atcerēsies, ka PSRS armijā bija tieši tas pats. Tikko kāda šaize, - viss momentā valsts noslēpums, slepens, utt.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas