Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 28640

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 939001 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
13/07/2022 15:45
nebarot? ... jaa, tad tas ir nopietni...
0 0
13/07/2022 15:47
droši vien no rokas nevar barot, nokodīs pirkstus 
bet citādi..
pamet solei tortes gabaliņu..un kotleti
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/07/2022 15:50
Tak kādu kg ķiršu ieliku vēderā... tāpēc var arī nebarot. Rimi tagad labi, par labu cenu.
Meitu nejauši satiku veikalā..viņai pirmais teksts-mammu, kāda tu brūna... ( nebija mani kādu nedēļu redzējusi)... ah, kā tas manu sirdi sasildīja, jo parasti tieši meita bija ’’sauleszaķis’’
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/07/2022 15:51
Anks , nu tas gan bija ’’mīļi’’... pamest! Kā sunim...
0 0
13/07/2022 15:53
citādi  bija bailes
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/07/2022 15:58
a kūciņa kāda?... un kotlete gaļas?, tak ne soja?
0 0
13/07/2022 16:01
gaļas, labas gaļas kas samalta pircēja klātbūtnē 
ir meduskūciņa un pašas ceptā rulete..
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

13/07/2022 16:05
Ruleti lūdzu nepieminēt. Rulete nav tava prerogatīva! Ruleti tu nedrīksti ne cept, ne ēst, ne cienāt.

Re, Vidvuds par spradzenēm jūsmoja. Es tā varētu jūsmot par čerešņām ( un pat ne zemenēm ). Uzrakstīju "par saldajiem ķiršiem". Un izdzēsu. Roka neceļas.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/07/2022 16:08
Nē nu ja jau laba gaļa, tad tak jānogaršo... kaut arī bez sīpola un ķiploka
ahta ruleti nevar pieminēt/ Frīnai autortiesības, vai?
0 0
13/07/2022 16:10
jāsamaksā patents un tad jau var
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

13/07/2022 16:19
Versija | 13/07/2022 16:05
piekrītu 200%
vot, jāpadomā pat kokletēm(kā bērnībā teica puika). kaut gan ir nopirkta cepešgaļa
un daži savi gurķi ir(a)
un sol turpina darīt pāri sev, reaģēdama uz gramatiski un saturiski pornogrāfiskajiem textiem
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/07/2022 16:32
Liz, nu tak teicu jau, mugura man savilkta, sēžu mājās, ēdu..un uz kašķi man velk, kaut parasti esmu kā dūjiņa!
Un skatos internātā vecus ’’Davaj požeņimsja ’’ ierakstus..., tā toč ir diagnoze..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

13/07/2022 16:58
Pipec... Liepājā nogalēta sieviete... kas no naidnieka lodēm centusies izvairīties, izlecot pa logu(((((... a naidinieks NBS virsnieks... jādomā, ka paurī tā militārā dzīve neparko labu neliecina... daßaudījās((((
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

13/07/2022 17:01
un erotik, atkal tik labi informēta, kā blakus būtu stāvējusi...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

13/07/2022 17:08
diespas blakus stāvējusi tātam((((... bet zinu tik daudz cik mēdiji pavēstījuši... un piemetināts, ka NBS info nesniegs... noslepenots, to es no sevis)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16390

13/07/2022 17:14
incanti... kāpēc nesniegs?
0 0
13/07/2022 17:58
nu ziņās raksta gan un apkartejie iedzivotāji arī pamatīgi nobiedēti
tur konkrēta šķemba galvā, ja šāvis uz jau pa logu izlekušo
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

13/07/2022 18:19
incanti... kāpēc nesniegs?

Nesniegs, jo nāktos atbildēt uz jautājumiem, piemēram, ko tas virsnieks ar kaujas ieroci tai vietā (ārpus karaspēka daļas) un laikā vispār darīja?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

13/07/2022 18:22
Ierocis esot privātais.
0 0
13/07/2022 18:22
raksta, ka tas bijis brīvajā laika un ne ar kaujas ieroci, par brīvo laiku ticami, bet ieroci neticu gan..
Karavīra identitāti neatklāj
Savukārt Nacionālo Bruņoto spēku komandiera preses virsniece Sandra Brāle apstiprinājusi, ka notikumā iesaistīts karavīrs un notikums norisinājies no dienesta brīvajā laikā. Notikumā dienesta ierocis nav pielietots. Par cik notikušais nav saistīts ar dienestu un ir ārpus dienesta pienākumu izpildes laika, tad plašāku informāciju par karavīra profesionālo darbību NBS nesniegšot.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas