Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 28780

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938969 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/07/2022 12:45
Mani arī te neviens nedz traucē, nedz aizskar, viedokļu atšķirība un to dažādais paušanas stils nu gan nav tas, kas varētu mani kaut kā aizkaitināt.😀
0 0
15/07/2022 13:17
liist atkal, netiek uz ljauno maksimu-ljaunako no visiem ljaunumiem)
Liz, bet neskatoties uz visu, es tomer iru -laga dveselite)))
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

15/07/2022 13:28
Visi neapmierināti ar Murminatora nejēdzīgiem un negatīviem tekstiem, bet... kā viens cilvēks  pasaka.lai viņam liedz izpausties šajā lapā, tā izrādās, ka viņš nevienam netraucē. Viss kā dzīvē...
Tad tik izbaudiet viņa runas plūdus!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

15/07/2022 13:35
dince13 | 15/07/2022 13:28
haloooo, tu neesi viena!

Liz, bet neskatoties uz visu, es tomer iru -laga dveselite))) (c)
ne-me-lo!
0 0
15/07/2022 13:36
ar visvisvisadam metodem censjamies vinju pasju vest pie prata, nu tak ir vinjam sava diskusija, ir...
Bet nu pagaidam nesaprot, bet ceram uz to labako)
... un, ko gan ierindas diskutants var izdarit, visi jau nav ieminusji tacinju lidz disk. autorei)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/07/2022 13:39
Nu, labi, atgalvosiet, un ko tālāk?🤔😀🤣
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/07/2022 13:42
Un no malas skatoties, pillīgi neieinteresētai personai esot, nu nevar tur nekādu nozieguma sastāvu saskatīt, jo diskusijai nosaukums par visu un neko🙂🤣būtībā šī ir diskusija kur var pa dajebko, nē, nav man te neviens čoms😀🤪🤫😀🤣
0 0
15/07/2022 13:43
kādi visi??reku es un indraik un gan jau vēl kādam ir vienalga
šad tad pat interesanti
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

15/07/2022 13:48
Stāsts jau ir drusku par kaut ko citu. Mums visiem ir tēmas ( un beztēmas ) kuras interesē un kuras ne. 
Ja nodalītu tos runājamos lauciņus, iespējams, varētu iztikt bez tām negācijām un neiecietības. 
Kaut gan... ir jau vēl diskusiju kultūra. Prasme pieņemt otra viedokli, respektēt. Prasme argumentēt. Neaizskarot.

Ja runājam konkrēti par Murminatora tekstiem... es pārsvarā izlasu. Ir jāsaprot, kuras ir tās vājās vietas, tie Ahilleja papēži, caur kurām opozīcija strādā. Un tad lēnu garu, nesteidzīgi, izdomāt cik tur taisnības, cik demagoģijas, cik - nepārbaudāmu melu un puspatiesību.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

15/07/2022 13:48
Jā, interesants politiskais pļūts... kam gan tas interesē. Tiešām vienalga, kā versija saka - lai prezentējas. 
0 0
15/07/2022 13:50
nu viņš reizēm starp politiku iepin jerotiskos sapņus, kādus neizpauž
bet kaut kas tur ir..nepaveikts
0 0
15/07/2022 13:53
labi... nevisi... man gruti ar matematiku, laiizdaritu procentualos aprekjinus...
ir opcija dzest komentarus, ne galvu noraut) Un esmu par to, ka jadzesj abu pusju komentari, nebutu nekadas pretenzijas, ja dzesj ari manejos, ja tie ir bijusi par nemiera celajiem.
Agrak biju noverojusi, ka dzesj ta nelogjiski-viena autora kom. izdzesj, bet otra iesaistitaa atstaj... vot, tad gan komiski lasaas-ipasji tiem, kas nav paspejusi izlasit pirmo versiju...
... Indr, piedo vai nepiedo, bet nekas ljauns jau tas nav)... pec tava kom. palasiju Ziedonja pasaku par uzpurni... ipasji par Uzputeni!... nja, kozj tik tad, kad cidonijas vai rabarberus pievieno...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

15/07/2022 15:36
Ar Ziedoni prātīgi, viš ar partijā bijis.Pagaidām gan nav dienas kārtībā uz aizslaucīšanu nebūtībāNupat sāk galīgi aptrakt-Eizenšteins, Mendeļejevs, Sakse, Sudrabu Edžus u.c.daudzi tiek kārti pie lielā zvana, ir Puškins ar Ļermontovu jāaizslauka nebūtībā.Vakar iekš tv viens gudrinieks par Raini teica, ka šo tāpat jaunatne nezinot... 😭😀😂
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

15/07/2022 16:03
jā, indrak, reizēm sajūtos sociāli aktīva, un šoreiz kasjauns rakstam par to, ka deeeesmitiem ielu nes okupantu vārdus (Sakse, Ķempe, Upīts), uzrakstīju komentāru, ka šamie (pārdēvēt gribētāji) ir zaudējuši sajēgu, un kāpēc tad tajā sarakstā neiekļauj Čaku (Čadaraini), kurš rakstīja nu ļoooti padvaru slavinošus dzejoļus.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

15/07/2022 16:18
Mana tēma šobrīd nav politiskie pļūti (Lares citāts), bet gan sēņošana. A nuka! Atzīstas! Kurā krajā, novadā vai mežā, kur kas aug! (labāk protams, privāti... ) Šorīt sava sūnuciema mežā pusotras stundas laikā tik knapi sauju pašu pirmo gailenīšu salasīju...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

15/07/2022 16:22
Hmmm... malkas krāmētāja (malkotāja) nozudusi.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8337

15/07/2022 16:29
Gailenītes salasīju tirgū. Taps jaunie kartupeļi ar mērcīti un mazsālītu gurķi.
0 0
15/07/2022 16:30
ja nu tik tiešām kas tad zin Raini un kur nu vēl Čadaraini??, kas tie tādi
bacc.cerams neķersies klāt, es tak Raiņa ielā dzīvoju..
sēnes 2x tirgū pirku, bija labu labās, stingras, tīras
pirkšu vēl..
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

15/07/2022 17:05
Redzu, ka esmu trāpījis desmitniekā vai tuvu tam, tomēr es nebiju domājis, ka ir TIK ļauni. :) Likās 2 .. 3 cilvēki šeit ar problēmām, bet sāk izskatīties, ka tomēr vairāk. Smagi.

P.s. Tagad nav laika. Vēlāk piesēdīšos un izlasīšu visu kārtīgi.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

15/07/2022 17:08
Izlasi gan, bet tikai neraksti palagus.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas