Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 28860

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938959 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

17/07/2022 12:50
Bet es jau tikai par to sūdzēšanos, ja kāds nesaprata...

Protams, protams, nevainības iemiesojums, tikai "vienu no viskašķīgākajiem personāžiem" nozīmēt gan neaizmirsi.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/07/2022 12:56
atbildu, ir ukrainis-ukrainiete, ukraiņi-ukrainietes. lokot sanāk gana nelabskanīgi patiesībā. arī latv.val. ir pilna ar izņēmumiem. piemēram,   tortes-tortu. nav torŠu. nelabskanība. tāpēc skaņu mija nenotiek. ukrainietes-ukrainiešu. t->š .bietes-biešu. laikam tā 
man patīk runāt par nažiem, vēju un sēnēm.vot.
un tas, ko rakstīja versija, ir pārfrāzēts. tas nav tiešs citāts.
, tikai "vienu no viskašķīgākajiem personāžiem" (c)
es, piemēram, vienmēr iestājos par īpašo prasmju atzīšanu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

17/07/2022 14:35
murminators | 17/07/2022 12:50
Bet es jau tikai par to sūdzēšanos, ja kāds nesaprata...
Protams, protams, nevainības iemiesojums, tikai "vienu no viskašķīgākajiem personāžiem" nozīmēt gan neaizmirsi.


Murminator, joprojām par sūdzēšanos. Kurš gan, ja ne pats, esi daudzkārt piesaucis un ironizējis visādas tur denunciācijas un sūdzēšanās, sasaistot tās ar čekas laikiem un tā tālāk... Tādi esam, kā sacīt jāsaka...
0 0
17/07/2022 15:07
Labas dienas... ))) izskatas, ka kadam noteikti vajag sabojat citiem garigo, nu ko darit-laikam, sjitas jau sjupuli ielikts...
Frin, vakar FB lasiju diskusiju par to ukrainju kafejnicu, bet gluzji ne par to adresi, ko tu mineji. Nu moinc, vienai daljai viss slikti, maize pa cietu, zupa pa aukstu, viss pa dargu (kungs pasutijis diezgan daudz un vel uz maju njemis-8e samaksajis). Ka latviesjiem nelauj (?) krogus taisit, bet ukrainjiem ljauj... )) Kur naudu njemusji? Kaa ta var, ka sjiem kaut kadi iekrajumi ir? Vispar murgs. Tie visa veida eksperti, laikam, vairojas astranomiskos atrumos.
REdz, vietejais eksperts zin, kas kuram apnicis, ko kad drikst teikt... njaa, vairojas, vairojas, taisni bail sak palikt...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

17/07/2022 17:01
Jauki. Te nu uzskatāmi ir redzams, kam niez visvairāk? Bija vairāk nekā diennakti miers un jauka "atmosfēra", nekādi murminatori nevienu vārdu nerakstīja, nevienai augstdzimušai personai garīgos nebojāja, sēnes, nažus un vējus apsprieda "pareizie" bez jebkādiem traucējumiem no "nepareizo" puses, bet miera ta’ nav. Garlaicīgi laikam. :) :) :) Rakstu kādu reizi piekto tiem, kuriem prāts vai atmiņa īsa ... neaiztiksiet, - nebūs atbildes reakcijas. Neapsaukāsities, - neapsaukās jūs. Nepratīsiet savu šķidrumu spiedienus apvaldīt, - pēc tam negaudojiet, ka ne tajā diskusijā kāds jums raksta un ne to raksta. Kurā diskusijā izsauksiet, tajā arī ieradīsies.
0 0
17/07/2022 17:05
... ej uzeed)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/07/2022 17:13
Kurā diskusijā izsauksiet, tajā arī ieradīsies.(c)
nez, kā tas strādā. uz "fas!" vai "šurp!"vai uz "šķīvīša dancināšanu" vai "abrakadabra" vai buramvārdiņiem "lūdzu/paldies" vai vēl kkā ?
diennakti (gandrīz) šeit es sajutos ideāli! ceru, murminator, ka tu saproti, kāpēc.vot tieši tāpēc, ka nebija neviena, kas veiktu tās pretdarbības, kas minētas 17.01!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

17/07/2022 17:14
Kaut kāds "nenotveramais atriebējs" vai pat "ņindzja" uzradies...
0 0
17/07/2022 17:25
... bet miera ta nav  (dziljdomigi atkarto )
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

17/07/2022 17:48
diennakti (gandrīz) šeit es sajutos ideāli! ceru, murminator, ka tu saproti, kāpēc.vot tieši tāpēc, ka nebija neviena, kas veiktu tās pretdarbības, kas minētas 17.01!

Vēlies ideālo sajūtu pagarināt, - ieskaidro tiem diviem to, ko es centos nupat viņiem ieskaidrot.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

17/07/2022 17:53
Ebet, es tik zinu, ka vēl viena tāda ukraiņu kafejnīca ir Āgenskalna tirgū. Tur vēl neesmu bijusi. Paēst var par ziedojumiem, mazāk kā 5€ par porciju neviens nemaksā. Dažs pat vairāk dod. Es arī iedevu vairāk naudiņas par līdzņemšanai domātājiem biezpiena plācenīšiem, tāpēc meitene skandināja zvārgulīšus un sauca: Slava Ukraine! un mēs atbildējām: Gerojam slava!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

17/07/2022 17:59
Gribētu uz kādu ukr cafe, bet tuvumā nav.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

17/07/2022 18:13
Citiem šodien tetovējumu diena, man diena pagājusi melleņu zīmē :) Nu gan viss. Miers. Pietiek.

P.s. No rīta gribēju būt labs, bet līdz pusdienlaikam pārgāja. Vinnijs Pūks.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 84

17/07/2022 18:22
vidvuds | 17/07/2022 14:35
Murminatoram bija liegta piedalīšanās diskusijās, cik ilgi atpakaļ tieši neatceros. Sanāk ka paši diskutējat un paši sūdzaties. Ja jūs par sūdzēšanos runājat.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

17/07/2022 18:30
Kuri paši? Tad, lūdzu, konkrētāk. Neesmu nekad nevienu neparko sūdzējis.
Un murminatora gadiem ilgās gaudas un vaimanas ir galvenais iemesls vispārējai nervozitātei šajā portālā...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

17/07/2022 18:31
pirmoreiz dzirdu, ka murminatoram būtu liegts. feika krievam-jā.
murminator, ir brīži, kad tevis rakstītajam viedoklim piekrītu.jā, tā gadās. bet tava viena pareizā (sava) viedokļa kultivēšana un jebkura cita viedokļa griešana sev vēlamā virzienā ir cietpaurība. jā, tā tas ir.
un vēl-ja tu saki, ka citi tevi un tev sekojošo  cenšas aizskart, meklē (un atrod!) t.s. trigerus, tad tu, murminator, to dari  ARĪ. tāpēc nevajag izpildīties par saulstariņu un visu cietēju (pareizāk sakot, vienas) aizstāvētāju, lototāju un sargātāju.
t.s. aizstāvi sevi pats un dievs tevi sargās.
ja nemāki, tad neraudi un deletējies.
jā, vidvud, viņa-cherry01- sūdzējās par mani, kad te, diskusijā, tiku minējusi viņas personvārdu. uz to mani pamudināja šīs personas nepārtrauktā vēlme līst manā teritorijā, par ko vairākkārt te jau ir runāts.
šajā jautājumā viss, vidvud.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

17/07/2022 18:35
Lizettte, es zinu, kā šie abi personāži prot izvest no pacietības, pat mironi nokaitināt šamie varētu dažos mirkļos.
Nulle empātijas un iejūtības. Viss pārējais jau ir pretdarbība.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

17/07/2022 18:41
Pretdarbība ... :) :) :)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

17/07/2022 18:51
Ak, murminator, ... ko gan bez Tevis te darītu... vismaz sarunas uz priekš iet... i))))... pa kurini, pa kurini... lai pacīnās par taisnību uz tautas zemes))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

17/07/2022 18:53
Tā jau ir speciāli kuktivēta darbība, kas vērsta uz izvešanu, kaitināšanu un pēc tam pasmiešanos. Gandarījumu gūst, ja kāds “sacepās”. Kaut viens, tad arī labi.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas