brīt
jap, lielupe ir varena upe ar varenu viedokli
versij, vai par pinčeriem tajā vēlējumā nekas nebija teikts?
dzeru kafiju pagaidām vienatnē. ne ar Petrovu, ne ar Ivanovu, ne ar Sidorovu. arī ne ar savu skolnieci Pavlovu, kura latv.val. centr. eks. nopelnīja 81%. lepojos ar sevi un viņu.
protams+salds
ja par Pavlovu, viņa suņu refleksiem un ruletēm..redz, beat, kas tik neatklājas, ja i-netā parokas
eli, visi šeit zina, ka skolotājs ir diagnoze.
ne ta apmācies, ne ta nemācies.eh.