Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 28960

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938945 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
18/07/2022 20:30
Liz ..skaiti mantru... man ir atvaljinajums 50x, a ja neskaitisi, es saksju dziedat, vot, tad visi bus riktigaa pak... ))))
0 0
18/07/2022 20:40
Olbaltums-proteins, audze muskulju masu... gan jau, ka tad ruletes netaisija, kur saliek visadus labumus, bet tas Pavlovas kucinjas jau bij tadas ar ogam dekoretas un taaa...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

18/07/2022 20:43
Nesen lasīju kaut kur internātā ka Pavlovs saviem suņiem zvaniņu zvanīja. Es no skolas laikiem atceros ka tā bija lampiņa. Redz kā tā vēsture mainās gadu laikā. Un nu vēl ruletes...
Ķirši noēsti. Strazdi godam pastrādājuši. Ūdensrozes joprojām zied. Nezāles aug.
0 0
18/07/2022 21:47
vai ta kaa agrak putnu biedekljus neliek?... tu tak, Beat, varetu vienu feinu onku uz mieta uzspraust...
Labvakar!
Tikko no bodes, nopirku kjirsjus... un tadas jocigas aprikozes.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23503

18/07/2022 23:23
Nu Tu dod, Elžbet! Tas jau kā spāņu inkvizīcijas laikos. Uz mieta sēdināt. To varbūt varētu tā sieviete kura vīrieti uzskata par atvemtu mīklu.
Mani strazdi uz visādiem biedēkļiem nereaģē.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

19/07/2022 08:20
"Kad mūsu dzīvē viss ir kārtībā, kaķis, kurš dzīvo ar mums, ir mierīgs, tas daudz guļ, veic higiēniskās procedūras un tam ir laba apetīte" (c)

Labsrīts! Lai Tavam kaķim laba apetīte!
0 0
19/07/2022 08:33
Labrīt dikti feins novēlējums
ir ir apetīte, gan savam kaķim, gan kaimiņu Rūdim, kurš visu laiku mēģina ienākt un ēst, ēst un ēst
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

19/07/2022 08:44
Labrīt! Mans kaķis priecē un uzjautrina mazbērnus, jo Austrālijā kaķus nemīl..pieaugušie. Tie tur ir maz.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16388

19/07/2022 09:12
Labrīt:)nu dikti apmācies rīts.. grādi atī pamaza:). ko tādā sadarīt?
.. kaķu nav... suņu nav...
Malkot rīta kafiju un cienāties ar Pavlovu. 
 Frīna, Tev atstāju cienastu, kad modīsies un ienāksi te:)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

19/07/2022 10:16
brīt
jap, lielupe ir varena upe ar varenu viedokli 
versij, vai par pinčeriem tajā vēlējumā nekas nebija teikts?
dzeru kafiju pagaidām vienatnē. ne ar Petrovu, ne ar Ivanovu, ne ar Sidorovu. arī ne ar savu skolnieci  Pavlovu, kura latv.val. centr. eks. nopelnīja 81%. lepojos ar sevi un viņu.
protams+salds
ja par Pavlovu, viņa suņu refleksiem un ruletēm..redz, beat, kas tik neatklājas, ja i-netā parokas
eli, visi  šeit zina, ka skolotājs ir diagnoze.
ne ta apmācies, ne ta nemācies.eh.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

19/07/2022 10:19
Pazudusi prognoze par 32 grādiem brīvdienās. Nesaprotu- priecāties vai skumt.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16388

19/07/2022 10:20
es laikam vairāk priecājos;)
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

19/07/2022 11:17
"Ar pārliecību var teikt, ka cilvēkam, kura karma nav ideāla, kaķi izraisa negatīvas emocijas. Tādiem cilvēkiem ir nopietni jāpadomā par to, kā izmainīt savu dzīvi, padarīt to gaišāku un laimīgāku." ( citāta turpinājums )

Kaut kas ar tiem austrāļiem īsti nav...  
Nez, vai Pavlovam kaķi patika?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

19/07/2022 11:25
Nez kā ar tiem, kuriem patīk dižkaķi?
Ķirsi, paldies, noteikti panašķošos ar tik labu desertu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

19/07/2022 11:31
Versij, nu tu iebrauci auzās, ar to karmu. Parādi man vienu cilvēku, kam karma ir ideāla... Ideālu vispār nav, tas ir subjektīvs jēdziens, katram mums ideāls būs cits.
Jā, man kaķi nepatīk, bet, vai tāpēc es esmu sliktāks cilvēks. Man toties patīk suņi, jenoti un ezīši..
Labrīt. Liepājā saule, pilnīgi jūtu, kā mums zogas klāt Vilnis, karstuma Vilnis!! Ceru, ka nebūs +30, pietiktu ar +25.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

19/07/2022 11:35
Auzās iebruca citāta autors, tik nav zināms, kurš tas bija...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

19/07/2022 11:37
Labrīt😀☕️Es no rīta ieraugot, ka viena karstuma diena nākusi klāt, sērīgi nokunkstējos, paralēli priecājoties, ka vismaz naktis pavēsas, un, re, tiešām tagad lielais karstums pazudis 👍
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16388

19/07/2022 12:06
Frīna, lai labi garšo.:)
0 0
19/07/2022 14:10
Lar, bet patiesjam, kapec Australijaa kakji nepatik?... kaut kada doma jau tur ir apaksja, ceru, ka nekada tur karma))
Anksim taa labi izklausas un man vizualizejas, ka badigais Rudis lien est un est. Feini kaiminji))
Karstums? Sjodien?
... vel ests nav-ne salds, ne saljs, biju kjirsju medibas un kaut ko dabuju ar.
Sak liit...
0 0
19/07/2022 14:12
Solei jenots patik. Iedomajos, kaa sjis parbuvee maju pa savam pratam. Tie tak ir nenormalie vandalji.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas