Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29040

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938940 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

20/07/2022 11:46
Veselības ministrija jau regulāri atgādina, ka veselība esot kaitīga jūsu alkoholismam.
0 0
20/07/2022 13:44
Ikviena maza pilsetinja ir kaa svingeru klubs... dalja patiesibas tur ir, tas pec noverojumiem iepriekseja dzivee)
Liz, Sole pareizi par to kefiru teica-tam jau sals klat un biesju pulveris-tapec rozaa, bet es dzeru tapat un parejo piedomaju)
Sodien man mazbernu diena... lidz Saulkrastiem jau tikusji, ta jau driz bus...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

20/07/2022 15:09
āāāāāāā-to es, eli, par kefīru, kā citi saka, ķefīru. Sodien man mazbernu diena..(c) ta jau tu labākajās tautas el vē tradīcijās esi samargojusi kādu ruletīti un lūpas kafijtasē mērc(c).

aizvējā silti, pat karsti-vējā, vēsi, pat auksti.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

20/07/2022 15:12
ak, kas par laiciņu pie jūras, vnk ideāli... ūdens varēja būt drusku siltāks, bet kādi 17-18 grādi bija. Spirdzinoši.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

20/07/2022 15:12
Pie datora istabā ne vējaini, ne karsti, ne auksti. Normāli.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

20/07/2022 18:36
Uz balkona arī feini. Ja vēja par daudz krēslu iestumj dziļāk istabā.
Labvakar. 
Neliela pauze kafijai un tad jau var domāt par vakara nodarbēm.
Man diēta. Visu dienu laizu pulksteni. Kā reklāmā teica -Tik Tak tikai 2 kalorijas.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

20/07/2022 19:01
nepiekrītu beat
nav diētas.ir vakardienas kotletes krējuma mērcē. saldējums. gurķi ar krējumu.
nekādi vakara darbi
sol drošvien bija ierakusies kāpā tā, ka degungals vīdēja. citādi pie šitā aukstā vēja... nu neziiin.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

20/07/2022 19:16
kur jums auksts? Te +26, un rīt būs vēl vairāk.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

20/07/2022 19:38
Ahhhhh dies, cik labi pēc peldes. 
Piedāvājumā dilles. Ar pašplūkšanu un pašizvešanu :)
0 0
20/07/2022 19:43
sjogad man liekas ir dillu gads...
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

20/07/2022 20:04
Es meklēju meiteni vai sievieit draudzibai nopietnām romantiskām attiecībām un laulibam ka ari precibam. meiteni sevietes kuras ir brivas  ludzu atsaucieties jo man ir bijušas 22 nelaimigas iemilešanas reizes interneta un te bus maza info par mani es tevi ar sevi iepazinašu mani sauts Oskars Grieze un es asmu iskatigs godigs gudrs optimistisks jauts intrisants pieklajigs nopietns jauks puisis un es pabeidzu 12 klasi ar sadraba liecibu un es asmu jelgavas leģenda, Un piedodiet man pa gramatiku man skola neveicas tapets es rakstu ar gramatiskajam kļudam. Bet es pabeidzu neskatoties uz to 12 klasi ar sudraba liecibu, Un ar to gribu teikt ka es mekleju otru milas pusi.
( iz FB biškopības grupas ierakstiem. Tur bija arī foto. )
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

20/07/2022 20:12
versij? un kas tev vispābā nepatīk? puisis, šis oskars, labi pārzin sentēvu tradīcijas-pirmāk precības, tad laulības. tas pirmkārt. otrkārt. biškopis vai tuvu tam stāvošs. varbūt viņš tai medus sviežamai mašīnai kloķi griež.i ta labi(otrkārt). sudraba liecība-tas, iespējams, nozīmē, ka viņam bijusi jauka klases audzinātāja un liecības printējusi uz sudraba krāsas papīra (tiem, kas vidusskolu beidz ar liecību). un šis jaukums, iespējams, piemīt arī šim zēnam. 
vot.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

20/07/2022 20:21
Lizete mani sasmīdināja.   Būs jāiepērk sudraba papīrs.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

20/07/2022 20:21
Versija sabojāja man garastāvokli un sagrāva ilūzijas. 
Par latviešu jaunatni un latviešu tautas izdzīvošanas izredzēm...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

20/07/2022 20:43
Oskars Grieze izskatās pēc elementāras muļķošanās. Moderni to laikam par pranku sauc.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

20/07/2022 20:46
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

20/07/2022 20:46
... kaut kas līdzīgs šim pēc idejas.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

20/07/2022 20:57
Pēc stila kaut kas dikti līdzīgs tam prankam ar nosaukumu Fotogrāfs. Tīša valodas kropļošana.
Bet feiks vai pranks... ka tik kāds ar ko parunāt. Vai ne?
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

20/07/2022 21:04
Tas bija jautājums man?
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

20/07/2022 21:11
Nu laikam jau. Neviens cits ar viņu tā baigi nekomunicē. Reizēm tik uzšūmējas par vienu vai otru "pērli".
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas