Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29120

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938910 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
21/07/2022 17:55
vispar jau 3 vietiga kamera))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

21/07/2022 18:01
Vai tik nav kas nelāgs uz šosejas.Baisi sirēnas gaudo.Ikdienai par daudz
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

21/07/2022 18:02
... it visā var saskatīt pozitīvo... nāvi pakarot Tev ne-piesprieda))
..Indrak…tak mācības …dienu nakti miera neesot
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

21/07/2022 18:05
Tad jau luksus numuriņš ticis... (joks)
0 0
21/07/2022 18:13
vidvud... pa 3 kameram izvazaja, vispar jaa... pa glauno)))
Erotik, tagad modernak, vairs nekar, bet griezj)
0 0
21/07/2022 18:15
man jau liekas, ka nav macibas, drizak kaut kas deg...
Juglaa ar kaut kadi udens pludi, bet tur jau pa vairakam reizem gadaa tas trubas plist ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

21/07/2022 18:20
Tak krievu vēl liktās, noteikti)))... vot, atkal iedirsa juglai
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

21/07/2022 18:23
Jā, ebet, un laikam domā, ka baigi asprātīgs. Mēs taču zinām kā ir.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

21/07/2022 18:24
Nē, šis nav ekskortsirēnas.Bišku par negantu.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

21/07/2022 18:26
Akal kakukas palaists garām, kas par kamerām, kas par kāršanu!? Kaut kur autodafē bijis vai?😨😀🤣
0 0
21/07/2022 18:31
vo, tada jau tu esi mums, Indr... var te kadu pakart, a tu i nepamanisi
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

21/07/2022 19:19
Šššššausmīgs apsīkums. Neko negribas darīt. Un nedarīšu ar. Nez, ar ko tas varētu būt saistīts?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16385

21/07/2022 19:23
.. man nekā negribēšana darīt ar karstumu saistīta...
Šovakar tak tā dargā elektrība...
.. un malkot tik leduskafiju šovakar varu..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17866

21/07/2022 19:41
Versija | 21/07/2022 19:19
tu nebiji kafejnīcā 
sol, tu biji jūrā? es biju pie upes, pūta auksts vējš.versij, tu jau frošvien arī upē biji.
0 0
21/07/2022 19:44
dārgā elektrība ir tiem, kam tas dinamiskais tarifs kur it kā jāseko līdzi katru dienu un stundu cik maksā, maksās
tiem kam fiksētais viss pa vecam..tad no septembra gadrīz dubultā būs..
lai nu kā tas ir vismaz saprotami
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

21/07/2022 19:57
Es, Liz, upē eju, kad var tā forši pa pliko. Šobrīd te sēd savās laivās kādi četri vai pieci badmiras. Es pacietīšos. Vispār, vai jūs ko zinat par HESa remontu? Ūdens līmenis nokritināts līdz minimumam. Apmēram pret manām mājām vēl kaut cik. Bet lejpus Jēkabpils esot Daugava kā dubļu skrīne. Un pie Likteņdārza varot visu upes gultni izstaigāt un izpētīt.
Jā, Liz. Labāk vajadzēja.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

21/07/2022 20:11
Jūrā šodien nebiju, jāgaida sestdiena. Dienvidkurzemē būs Māju kafejnīcu dienas, tad jāizmanto 2in1, brauksim uz jūru, un ēst zivis.
laiks karsts, ja nebūtu vēja, vispār ģībons klāt. 
Apēdu pusarbūzu, bet izskatās tā, ka būtu norijusi veselu , ... ja kāds saka, ka dzer kafiju, lai neaizmigtu-tas nav ēdis uz nakti arbūzu..
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

21/07/2022 20:15
Ūdens līmenis nokritināts līdz minimumam. Apmēram pret manām mājām vēl kaut cik. Bet lejpus Jēkabpils esot Daugava kā dubļu skrīne. Un pie Likteņdārza varot visu upes gultni izstaigāt un izpētīt.
Jā, Liz. Labāk vajadzēja.


Tačku rokās un aidā pēc mēslojuma. Ir ļaudis, kuri apgalvo, ka dūņas esot labāka manta pat par kūtsmēsliem.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16385

21/07/2022 20:15
Anks, es maksājumus pati neveicu un arī nemāku īsti pateikt, kāds tad ir tas  elektrības līgums:)
Bet laikam būs jāpainteresējas;)
 laiks ir karts un mums tas vējš ar nebija... šonakt pa nakti caurējš jātaisa, lai rīt pa dienu vieglāk:)
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8336

21/07/2022 20:26
Labvēlīgais tips dzied- ar tukšu tačku... un maskačku...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas