Jūrā šodien nebiju, jāgaida sestdiena. Dienvidkurzemē būs Māju kafejnīcu dienas, tad jāizmanto 2in1, brauksim uz jūru, un ēst zivis.
laiks karsts, ja nebūtu vēja, vispār ģībons klāt.
Apēdu pusarbūzu, bet izskatās tā, ka būtu norijusi veselu

, ... ja kāds saka, ka dzer kafiju, lai neaizmigtu-tas nav ēdis uz nakti arbūzu..