brīt
līst
bumsi bumsi un tuc tuc nav domāts vidējās paaudzes deju kolektīvam, t.i., man
publisku pasākumu (arī pilsētas svētku ) mīnuss(laikam vairāk mīnuss, drošvien arī pluss), ka bijušie skolēni saredz tad, kas bijusī skolotāja nesaredz. un tad ir : skooolooootāj! cik jaukiii! labvakar!!!kā jums klājas???!!! utt
pat tur, kur neesi paidagogs, nevari nebūt paidagogs
kā jau teicu, citi zēni ir jauniešu zēni. vienīgais gabas, ko no viņiem zināju, ir par lieku štuku.nēnujā. bet tie zēni aktīvi, lecīgi, saksofons(!), un tā...
istabā ir naktstaurenis, kurš izskatās pēc sakaltušas koka lapas
un, versij, tās metāla uguns skulptūras... hemmm... nēnujā..vārdsakot, nosaukums vien.
atceros lasījusi, ka kkur mājas iemītnieki dabisko apzaļojumu no mājas sienas nīcinājuši, jo pa to dzīvokļos rāpušās vai nu peles vai žurkas.