Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29280

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938893 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
25/07/2022 16:17
te neņem vēra cilveks vai personažs..pēc noteikumiem uz kādu laiku arestē
bet varbūt tagad kas mainijies un vairs nav tik "cieti"
laiciņš ideāls
ābolu man nav, bet ir meža avenes..
Rimi paradījies saldējums "from Ukraine with love"., labs klasisks, vienkāršs..
tieši tāds kā vajag, ir baltais un šokolādīgais..
0 0
25/07/2022 16:29
nuuu, gadas, ka 1917. gada* grekus * piesauc un fujina vel tagad... taka nosacita taa cietiiba.
Meza avenes? Tarpi ir?
Nez, kas man ta pa kaiti, ka avenes neprasas, -nu nemaz, nemaz. Un upenes ar ne, vel pagajusja gada stav  savaritas, neestas... mosj, tur kada viela, ko mans organisms nenjem preti)))
0 0
25/07/2022 16:41
nebij neviena tārpa un aveņu ari tūlit vairs nebūs
mani neuzrunā arbūzi, melones un vīnogas..nav ta, ka nemaz, ja kaut kur cienā, tad paņemu 
bet nekad nepērku
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 3238

25/07/2022 16:57
Labdien... Atvaļinājums jau viducī... Vakar kotletes, torte, kafija un... Vīns... Daudz un dažādi... Jo man bija dzimumdiena... Bet šodien trauku kaudze, avenes, burciņas un ievārījums... Nu tā man te iet... Palasu reizi nedēļā, ko tauta sarakstījusi... Un viss... Esmu atpalikusi...
0 0
25/07/2022 16:59
vigij, sveicieni Tev..
heee... trauku kaudze
0 0
25/07/2022 16:59
vigij, sveicieni Tev..
heee... trauku kaudze
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 3238

25/07/2022 17:01
Anks... Sveicieni arī tev.. Tu dienu pirms manis esi svinejusi... Vēlu ieraudziju
0 0
25/07/2022 17:03
paldies:))tas jau nekas..diena šur vai tur..
0 0
25/07/2022 17:13
Vigij-suminaata!)..un davanaa kefirs)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 3238

25/07/2022 17:36
Paaaaldiess... Cik labi, ka svētki mēdz beigties... Un sākties jauni- rīt jāuzklāj galdiņš kolektīvam
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

25/07/2022 18:12
Prozīt kam svētki bij vakar... šodien... un būs rīt)))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

25/07/2022 18:13
vigijai sveiciens!
klau, vai k.dimiters ir galīgi kukūūū?kur palicis patiešām talantīgais (manuprāt)cilvēks no filmas "meklējam solisti" laikiem. šitās astoņdesmito gadu romantiskās balādes!wah! kur visss palika. tagad ir kkāda bezmazvai lūgsna Ukrainā nogalinātam rus algotnim
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

25/07/2022 18:14
Lielupe, Tu saprati? Labi saprati, ka "cienījamo [tauta.lv] cilvēku" viedoklis ir vērtīgāks par Tavējo? Tev te nebūs visu, ko domā, bez atļaujas publicēt! Svarīgi, lai zilo asiņu īpašniekiem Tavs sakāmais patiktu. :) :) :) Un akceptējams jebkurš viedoklis ir tikai, tad, ja saskan ar LV varas nostādnēm attiecīgajos jautājumos! Ferštēn? :) :) :) Nekādas domāšanas ārpus noteiktajiem rāmjiem! Ja ir vēlēšanās uzdot jautājumus par kaut ko, ieslēdz TV Panarāmu un visi jautājumi pazudīs paši no sevis! :) :) :)

P.s. Tomēr privāto saraksti publicēt nevajadzēja - noteikumu pārkāpums. Pārstāstīt saviem vārdiem gan aizliegts, cik saprotu, nav, un ļaudis tāpat uzzinātu un saprastu, kas ir kas.
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

25/07/2022 18:31
Murminator, es būdama viena, varētu uz visiem šķendēties, visus vainot, ar visu būt neapmierināta, bet... ne jau Tu, kam ir sieviņa, daudz bēni... Tev dzīvei jābūt piepildītai, Tev jābūt laimīgam, un ar savu laimi jādalās ar citiem!
Bet Tu parādi sevi kā vecu, mūžam neapmierinātu ar dzīvi veci!!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

25/07/2022 18:49
Dincei 
Vigijai tak radi varēja samesties un uzdāvināt trauku mazgājamo mašīnu.
Kaut kas ar tiem cukini jāsadara...
0 0
25/07/2022 18:58
Lar, kapec tev doma tiesji par trauku masjinu?
0 0
25/07/2022 19:00
... kurš ir bez grēkiem, lai met akmeni pirmais...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 3238

25/07/2022 19:00
Laba doma par to trauksmasini... Bet tak fēnu uzdāvināja... Laikam lai mazgāju traukus glīti saposu sies...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 3238

25/07/2022 19:01
Es esmu bez grēka... Vismaz politiskā jomā...
0 0
25/07/2022 19:03
nekas, nekas, Vigij, vel jau jubeļi bus, do tiem radiem uzstajigaku majienu... aicini un saki, ka tirie trauki beigusjies... )
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas