Lielupe, Tu saprati? Labi saprati, ka "cienījamo [tauta.lv] cilvēku" viedoklis ir vērtīgāks par Tavējo? Tev te nebūs visu, ko domā, bez atļaujas publicēt! Svarīgi, lai zilo asiņu īpašniekiem Tavs sakāmais patiktu. :) :) :) Un akceptējams jebkurš viedoklis ir tikai, tad, ja saskan ar LV varas nostādnēm attiecīgajos jautājumos! Ferštēn? :) :) :) Nekādas domāšanas ārpus noteiktajiem rāmjiem! Ja ir vēlēšanās uzdot jautājumus par kaut ko, ieslēdz TV Panarāmu un visi jautājumi pazudīs paši no sevis! :) :) :)
P.s. Tomēr privāto saraksti publicēt nevajadzēja - noteikumu pārkāpums. Pārstāstīt saviem vārdiem gan aizliegts, cik saprotu, nav, un ļaudis tāpat uzzinātu un saprastu, kas ir kas.
0
0