Līz... Tev tač nelīp, ne?))))... dzīvo tik vien mierīgi un elpo dziļi)))... (c)
lipīgajiem viss jau pielipis.satraukumam naU pamata
lielupe40 | 26/07/2022 10:43
tik īsa attaisnošanās runa???? kur cēlās frāzes, metaforras un tēlainie izteiksmes līdzekļi? zin ko, lielupis, zemākās klases makaroni, frāžainība, ko tu te piekop, izsakoties par sievietēm, kā jau teicu, ir sūdīgākais uģa kuģa variants. visu, ko saskrecelēji daudzajos komentāros, mierīgi varēji salikt vienā divos teikumos vai atsaucē uz to pašu uģi kuģi.
nēnujā, bet turpini vien, izklaidējies, kā jau iepriekš minēju, kas maksā, tas pasūta mūziku-konts tak tev ir.
un realitātes tavā tēlā ir tik cik siera siera izstrādājumā. es, piemēram, neesmu sapratusi, kas tu esi, kāds tu esi, tik frāžaini, nodrillēti izteikumi par sievietēm.
0
0