Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29360

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938875 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

26/07/2022 13:24
par septembri neesmu pārliecināta, bet augustā man uz ziedēšanu vēl gaida lauvmutītes un saulespuķes.A uz skolu varbūt varēs mārtiņrozes nest
0 0
26/07/2022 13:26
... visu laiku nespēju saprast, kā viņas tik ātri izlasa grāmatu... izrādas izlasa sākumu un beigas, kas pa vidu rakstīts pašas piesapņo un piefantazē...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

26/07/2022 13:49
sveiciens no slepenās pilsētas un upeskrasta .ūdens auksts-manuprāt. vējš un saule.+24. priekša nosauļota.ja laiks pieturēsies kaut kaaaa, dabūs arī pakaļa dārzā.
negribu vēl ne asteres, ne gladiolas!vēl naU nekāds 1.septembris!
0 0
26/07/2022 14:00
lauvmutites jau ar ziedos, man ar tika vazei, vakar izmetu, bij noziedejusas. Pagajuso gad bij saulespukjes, japainteresejas kaa ar taam.
Liz, mugura tak pirma nosauljojas un to prieksju pec tam grutak piesauljot, dekoltee zona apsvilst un visa taa laime..
Un tik nesaki, ka peldet biji...
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

26/07/2022 14:12
Sol, a kas ir ar nabaga spāņiem? Mana nabaga kolēģe nabaga Spānijā atraujas tikai tā.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

26/07/2022 14:15
Versij, karstums tur ir, neģēlīgs karstums, jau kuro mēnesi! Nēnu  varjaubūt, ka viņiem tur nemaz tik traki neliekas, bet man no cipara 40+ mati ceļas stāvus, lasot vien ... dotajā brīdī gan tur ir tikai 32!!, nupat paskatījos!
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

26/07/2022 14:18
Ā, tad jā. Tad viss kārtībā. Man izlasījās, ka Tu sūdzies par vēsumu, bet ir ok, salīdzinājumā ar nabaga spāņiem, kuriem vispār sniegs un putenis.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

26/07/2022 14:23
Es tā baigi nemaz nesūdzos . Kopš laika, kad man ir lauku māja..un dārzs, es saprotu, cik labi ir, ka saule mijas ar lietutiņu... un viss aug griezdamies. Iedegums ir..., vienīgi peldes jūrā izpaliek. Ūdens drusku par vēsu un netīru, jo visu laiku ir vējš, viļņi un tas ūdens ar jūrsūdiem samaisījies.
0 0
26/07/2022 14:28
kas ir jūrsūdi pret tām fekālijām ko Daugavā sagāza..
bet viss tak esot kārtībā
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

26/07/2022 14:30
??? Kur un ko?
Bet vispār es priecājos, ka sūdi uz augšu, pret straumi nepeld.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

26/07/2022 14:33
Anks, tev ir laimējies, ka Madonai cauri neviena liela upe netek, jo principā jau tas varēja notikt jebkur, kur nolīst traks lietus, ko nespēj uzņemt esošās sistēmas.
0 0
26/07/2022 14:34
jasaka... juras mesli
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

26/07/2022 14:35
ebet, nesaki, ko man teikt..un es neteikšu, kur tev iet ..jūrsūdi ir un paliek jūrsūdi
0 0
26/07/2022 14:39
kompromisa variants.. jūras fekālijas
nu nezin rakstija, ka atvēra kaut kādas lūkas ko nedrīkstēja darīt
ne jau 1x tik traki lieti
0 0
26/07/2022 14:57
mesli... un ne suudi, un kurt vel fekalijas... cienjas jums nav pret musu jurjinju
0 0
26/07/2022 14:58
sajuta, ka piekakajusjas tos udenjus lidz aceem un tagad-suuudi, suuudi, fuj-fekaalijas
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

26/07/2022 15:08
manā Dubnā kaku naU. ūdenī biju līdz potītēm. piebiru ar pludmales smiltīm.nē, +40 mums nevaig!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

26/07/2022 15:49
Manā Daugavā ar nav redzēts, kaut maz tur esmu bijusi. 
Diena sutīga, laikam briest lietus...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

26/07/2022 16:07
Tos jūras mēslus vai sūdus var jau arī par brūnaļģēm saukt. Nebūs nepareizi.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

26/07/2022 16:12
Nure ko..vidvudiņš, kā dzīvs))))... un sausiņi meitenēm jākaltē nebija)))... vsjo putjom)))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas