Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29300

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938890 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

25/07/2022 19:03
Ebet, tāpēc, ka vigija visu ko ražo, visus baro, bet trauki arī pašai jāmazgā. Nav labi. Vai nu trauku mazgājamā mašīna vai darba dalīšana.
0 0
25/07/2022 19:04
es ar varetu uzrakstit, ka es bez greka, lai murmim noiet)))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

25/07/2022 19:05
..kur jūs redzat, ka murminators ir ar dzīvi neapmierināts... tak smej vienā iesmiešanā... bet ja runā par valstī notiekošo, tas jau tikai viedoklis... nu redz cilvēks to pakaļu apkārt ... bet tas taču netraucē dzīvi baudīt ...
…vēl tik ebet trūka…..kas bez biksēm, tas bez bēdām))))
0 0
25/07/2022 19:08
Lar, es tik taa padomaju, ka man to masjin vajadzetu uz burku laiku... burkas baigi nepatik mazgat, bet sjogad tapat neko netaisisju, tik iesaldesju, ko vajag...
Redz, lai butu ekonomiski-vajag daudz tos netiros traukus, bet man tas butu problematiski. Nu, bet Vigijai gan jau citads tas dzives ritums, un tak puikas ciemaa brauc...
Eu, ka musu Duksim iet?
0 0
25/07/2022 19:10
erotik, mani tu neiepin, ja kas... miļejaties ar to murmi cik tiik, bet man ludzu svetu mieru
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

25/07/2022 19:12
Kātad kātad... Tu jau uz Svilpi cerē))))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

25/07/2022 19:14
Arī neredzu, to, ko redz citas
Ej ar smaidu un tiks atbildets ar smaidu
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

25/07/2022 19:14
erotik, vai neesi padomājusi par to, ka, ja cilvēks "smej vienā iesmiešanā... ", tas liecina par dziļām iekšējām (slēptām) problēmām? vismaz profesionāļi (ne es) savā jomā tā saka.
es esmu bez grēka. 
nekrāpju
gandrīz nemeloju
godprātīgi daru savu darbu
ar sociālpolitisku nostāju
0 0
25/07/2022 19:16
erotik, neber sali uz bruces))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 3238

25/07/2022 19:17
Bet ja iet uz randiņu ar precetu- tas skaitās grēks?
Ebet, Reko dzīvs un rej... Pavasarī ērce iekoda- gandrīz nomira... Izglābam
0 0
25/07/2022 19:19
teoretiski es varu iedomaties, kadam palagam pec scenarija butu jatop ... un sasper mani jods, ja taa ar nebuus)))
0 0
25/07/2022 19:21
nu, jau Reko ta liels..eu, bet sjitik tragjiski no erces, pat nezinaju, ka taa sunjiem medz but... Vienmer likas, ka sunjiem tas erces bijusas-nebijusas.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

25/07/2022 19:21
)))))cerēcerē, ebet...
., līz, ..profesionāļi, lai atpūšas... mums te savs bazars profesionāļu ))))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

25/07/2022 19:23
Saradojies astrologs Račs ar tautai zināmo personu Egli..
0 0
25/07/2022 19:23
erotik, tev tik skauzj... (sjitas baigi labais teiciens, kad nav ko teikt)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

25/07/2022 19:24
Neredzīgo profesionāļu... 🤭🤭
0 0
25/07/2022 19:25
ķirs, paskaidro jau nu sikak... es, laikam, kaut ko nezinu un nesaprotu...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

25/07/2022 19:29
Ebet - vai tu par visur smejejiem jauta? Par to tev ar citu personu jakonsultejas. .
Es neyzskatu, ka visi ārzemnieki, kad smaida, ir ar novirzēm... 🙂
0 0
25/07/2022 19:32
..nee, es par to saradosjanos...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16382

25/07/2022 19:34
Nu tur laikam kāzas bijušas..
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas