Tie 3 nosauktie ( no murmja) varētu būt, kas valsti noved līdz beigu galam.
Aha, un tie, kas tur šobrīd ir pie varas, nes vienvienīg’ uzplaukumu, kā tad! Uz kaut ko jaunu ir vismaz cerības, ka kkas būs citādi, kamēr ar šiem svešu interešu realizētājiem viss sen ir skaidrs. Būs jums gan vakcīnterors, gan 812 genderi, gan iespēja un propaganda mainīt dzimumu jūsu mazbērniem (ja tādi ir) jau pirmsskolas vecumā, gan visas iespējas jums, radiniekiem, kādu gadiņu "pasēdēt", ja kaut ko mēģināsit iebilst pret tādu viņu pamudinājumu vai vēlmi būt "progresīviem", gan pedofīlijas legalizācija, gan uzskatāmā veidā pausta attieksme "jūs, vietējie, mūsu acīs neesat nekas, salīdzinājuma ar bēgļiem. Viņiem pienākas palīdzība, bet jums bezdarba (vai citā) gadījumā nepienākas nekas, jo "stratēģiskie partneri" tā grib", būs jūsu bērniem un mazbērniem OMD, jo lielgabalgaļa situācijā, kad somi pēc viena izbijuša virsnieka izteikumiem ar 1, 55% no IKP spējuši paveikt 10 reizes vairāk, nekā bāleliņi ar vairāk nekā 2% no IKP aizsardzībai, jo ... tik ērti taču fenderēt slepenības aizsegā, ja vien publiski nepaplūst informācija par nopirktajiem lūžņiem, ar kuriem karojot, vienīgā iespēja ir kļūt par ātri ceptu gaļas gabalu! Citiem vārdiem, LV par 2% IKP kara gadījumā jūsu pēcnācējiem nodrošinās 1 plinti uz diviem, kamēr somi par 1, 55% karos vismaz ar kaut cik mūsdienīgu bruņojumu un ekipējumu. Būs, būs jums tas viss un vēl vairāk, skrieniet tik balsot par tiem, kuri līdz šim bijuši pie varas! Būs jums slimnīcu gultas - trīs gab. par 1 miljonu jeb viena gab. par 666666 EUR! Būs jums vakcinācijas birojs bez vakcīnām un vakcīnas bez potēties gribošajiem, kuras ir iepirktas aizņemoties, bet pēc tam tiek aizdāvinātas visādām nigērijām. Būs! Potējieties un balsojiet! :)
0
0