Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29480

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938863 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
28/07/2022 21:06
kur jūs to redzat?? tā jau ir visam izsekot nevar..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/07/2022 21:10
ieraksti FB meklētājā Tautas kalpi..gan izleks... paklausies... nu āāārprāts... tādi murgi!!!
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

28/07/2022 21:36
Lai vai kā, bet šajā valstī ir jānotiek izmaiņām. Kramiņš, Gobzems, Krištopāns vai neviens, bet izmainām ir jābūt. Ja ne savādāk, tad vismaz uz kādu laiku ir jānonāk pie varas tādiem, pateicoties kuriem, mūsu "elite" vēlāk sapratīs, ka, vadot valsti, ir jādomā par kaut ko vairāk par savu kabatu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

28/07/2022 21:41
Būs jāsaņemas un jāizpūš atsevišķs diskusis par šorudens vēlēšanām.
Citādi tie domu graudi dikti jau izšķīst pa visurieni un nekurieni...
Gan jau saņemšos, vēl laika diezgan...
0 0
28/07/2022 21:42
Gobzems tiktokaa pie katras miskastes filmejas un kladzina, cik te slikti, cik netirs, ljoooti progresivas metodes ... un ir pamulkjisji, kas uzkjeras. Gribu redzet, kaa sjis par tam miseneem atceresies, ja pie varas tiks... ptu, ptu 3x)
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

28/07/2022 22:18
Tie 3 nosauktie ( no murmja) varētu būt, kas valsti noved līdz beigu galam.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

28/07/2022 22:32
... un petraviča pie visiem iespējamiem babuļiem fotografējas, sak, jaunajā valdīšanā visi babuļi būs sirmmāmiņas ar kosmisku pensiju.
jo vairāk babuļu, jo augstāks reitings-tā laikam ramonai šķiet.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

29/07/2022 08:25
Tie 3 nosauktie ( no murmja) varētu būt, kas valsti noved līdz beigu galam.

Aha, un tie, kas tur šobrīd ir pie varas, nes vienvienīg’ uzplaukumu, kā tad! Uz kaut ko jaunu ir vismaz cerības, ka kkas būs citādi, kamēr ar šiem svešu interešu realizētājiem viss sen ir skaidrs. Būs jums gan vakcīnterors, gan 812 genderi, gan iespēja un propaganda mainīt dzimumu jūsu mazbērniem (ja tādi ir) jau pirmsskolas vecumā, gan visas iespējas jums, radiniekiem, kādu gadiņu "pasēdēt", ja kaut ko mēģināsit iebilst pret tādu viņu pamudinājumu vai vēlmi būt "progresīviem", gan pedofīlijas legalizācija, gan uzskatāmā veidā pausta attieksme "jūs, vietējie, mūsu acīs neesat nekas, salīdzinājuma ar bēgļiem. Viņiem pienākas palīdzība, bet jums bezdarba (vai citā) gadījumā nepienākas nekas, jo "stratēģiskie partneri" tā grib", būs jūsu bērniem un mazbērniem OMD, jo lielgabalgaļa situācijā, kad somi pēc viena izbijuša virsnieka izteikumiem ar 1, 55% no IKP spējuši paveikt 10 reizes vairāk, nekā bāleliņi ar vairāk nekā 2% no IKP aizsardzībai, jo ... tik ērti taču fenderēt slepenības aizsegā, ja vien publiski nepaplūst informācija par nopirktajiem lūžņiem, ar kuriem karojot, vienīgā iespēja ir kļūt par ātri ceptu gaļas gabalu! Citiem vārdiem, LV par 2% IKP kara gadījumā jūsu pēcnācējiem nodrošinās 1 plinti uz diviem, kamēr somi par 1, 55% karos vismaz ar kaut cik mūsdienīgu bruņojumu un ekipējumu. Būs, būs jums tas viss un vēl vairāk, skrieniet tik balsot par tiem, kuri līdz šim bijuši pie varas! Būs jums slimnīcu gultas - trīs gab. par 1 miljonu jeb viena gab. par 666666 EUR! Būs jums vakcinācijas birojs bez vakcīnām un vakcīnas bez potēties gribošajiem, kuras ir iepirktas aizņemoties, bet pēc tam tiek aizdāvinātas visādām nigērijām. Būs! Potējieties un balsojiet! :)
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

29/07/2022 08:38
Labsrīts, Murminator! Lai Tev arī garšīga kafija krūzē un piektdienīgi cerīgs noskaņojums!
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

29/07/2022 08:41
Murminator, lai Dievs dod, ka nākamais Covid vilnis, aiziet garām Tavai ģimenei! 
Lai Dievs dod!!!
Pārējiem... normālajiem cilvēkiem, labrīt  !
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

29/07/2022 08:55
brīt
a man cerīgu noskaņojumu, a, versij? 
nu spriežot pēc tā, kas ir aiz loga... jācer vien ir, ka būs kkas sakarīgāks.+14 galu galā nav vasaras temperatūra.
kafija
vēl mazs brīsniņš, kad ir vienalga, piektdiena vai otrdiena.bet drīz būs jādodas dunēt.nu un ja tād uzsitīs siltu laiku!!!!!
vai patiešām piektdiena ir labākā nedēļas diena?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

29/07/2022 09:10
Labrīt, visiem normālajiem! Rādās, ka būs jauka diena, saule spīd, kafija garšo, nu vispār viss pa smuko!
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

29/07/2022 09:22
Liz, kur Tavs dienas jautājums? Varētu pajautāt- un kas ir tās lietas, kas kliedē Tavu pesimismu?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

29/07/2022 09:24
nu vispār, versij, par dienas jautājumu var uzskatīt : vai patiešām piektdiena ir labākā nedēļas diena?
kaut gan tavējais "un kas ir tās lietas, kas kliedē Tavu pesimismu?" arī ir ļoti labs.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

29/07/2022 09:25
Atvaļinājums vienmēr kliedē pesimismu! 
0 0
29/07/2022 09:39
kad sac just atvaljinajuma beigas, tad atkal piezogas pesimisms...
piektdiena
Labrit... nu jaka ) visiem normalajiem)))
0 0
29/07/2022 09:49
Labrīt nezin kur pieskaitīties..un birkas jau nu nevajadzētu karināt..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/07/2022 10:06
jopčik, uzrakstīju tādu garu komentāru, bet nets nogļukoja un čuš, pazuda..otrreiz slinkums rakstīt! ’Tāpēc vnk labrīt!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/07/2022 10:06
jopčik, uzrakstīju tādu garu komentāru, bet nets nogļukoja un čuš, pazuda..otrreiz slinkums rakstīt! ’Tāpēc vnk labrīt!
0 0
29/07/2022 10:28
no musu birkam nekas neatkarAjas)))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas