Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29620

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938842 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
31/07/2022 20:41
Labvakar..
atnacu apskatit kaa jums te iet... skatos, ka visadi) ir apvainotie, ir cjaklisji, ir murmis ar visu savu sievas radu un draudzenju varzu))), Beatiite jaukaa ar ir... nu visi ir
Kas tas ir, ka slimam cilvekam taa gribas est, tak vajadzetu but otradi-pankukas tikko eedu, bet jau piena-darzenju zupa varas, bet pa galvu jau visadi eedamie grozas-ko vel varetu...  
Rit iesju bakstities, gribas skaidribu...
jebsju vienkarsi apaukstejusies)..vaiiii Lizinju aizmirsu
0 0
31/07/2022 20:45
jaunais dikutants arī murmi pievilis.saka ka viss esot ļoti labi
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

31/07/2022 20:50
eli, ar ko tu mani sveici? 
tu domā, ka covid? simptomi?
manai mammai arī ir t.s. grupa, un viņai arī ir dažādas atlaides.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

31/07/2022 20:53
Izcepu rabarbermaizi. Nu ļooooti laba sanāca. Es vispār esmu laba saimniece. Saku to skaļi - LAI VISI DZIRD!
Varbūt kāds precinieks pieteiksies. Cik tad var vecmeitās sēdēt. Šodien sagribējās vīŗu mājās. 
Nevar saprast, vai vakar par ilgu saulē uzturējos. Jeb tāpēc ka virtuvē remonts prasās... Brīžam mana galva dzīvo savu dzīvi un ģenerē visādas domas, nesaskaņojot ar rumpi.
0 0
31/07/2022 20:55
nesveicu, bet pukjiti tapat-aizneko))) iedavinu... tak drikst, vai ne?)
vispar neaizrunajiet mani... eju uz gultas pusi)
0 0
31/07/2022 20:56
Beatii, te tak viens jauns kandidats uzradies, biku paaudzinat un bus derigs gana)
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

31/07/2022 21:01
Noreducējās uz Īsa pamācība mīlēšanā. Pie kurla vai pie akla? Tad jau labāk pie Murmja.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 3238

31/07/2022 21:05
Ebetit... Tu slims?... Uh tā Rīgā... manejie ar pa vienam noluzusi... Šķaudi ja, šķaudi ja un... +... Bet pa vieglo... Pie mums liist... Necepu, nevaaru... Slinkoju pēc sirds patikas... Priekā.. Baigi labs sidrins pagadījās...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

31/07/2022 21:06
Sveika, Elžbet! Vait` tas kurš blakus diskusijā daudz runā? Varētu jau padomāt. Galva viņam liela... gudra. Daudz dažādu domu galvā. Savukārt, man blonda. Mož kopā var kaut ko saveidot. Tikai viņš kaut ko minēja ka viņam ir mazs... nu kā lai to  pasaka... nūūū... Viņš it kā sievietē pazūdot. Kā tumšā tunelī ar vilcienu. Ja es pareizi sapratu.
Un ja nu viņš manī tā pazudīs? Es jau esmu kā jūra... liela un viļņaina.
Vigij, Tu ar to alkoholu tā prātīgi. Nodzersies vēl. Un ko tad mēs darīsim?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 3238

31/07/2022 21:12
Galvā viegls vējiņš... Ko vēl vairāk var gribēt... Bet.. Es prātīgi... Bet jūs tur ar svešiem tā uzmanīgāk.. Kā nenotiek kas... Ar saviem tak drošāk...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

31/07/2022 21:25
jaunais dikutants arī murmi pievilis.saka ka viss esot ļoti labi

Neviens nav mani pievīlis, arī Tu nē. Invalīdiem tātad viss +/- ir kārtībā. Pieņemu zināšanai. Statistika 2 no 2 arī ir statistika.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23502

31/07/2022 23:16
Murminator, sveiks!
Kā Tavs dārzs? Kā rozes zied? Man šogad skaistas lilijas. Eh!
Un, runājot par latviešiem pasaulē... Šogad nakts koncertu Schōnbrunnas pilī diriģē Andris Nelsons. Un izpildīja Artūŗa Maskata skaņdarbu. Tā kā Tu dzīvo talantīgu cilvēku valstī. Un nekādus pretargumentus dzirdēt par šo nevēlos. Punkts.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

01/08/2022 09:14
labrīt lietainajā darbdienas rītā:)
sarakstīju daudz... komentārs pazuda, tagad palikšu tik pie savas rīta kafijas malkošanas.:)
.. jau augusts.. stārķi dodas prom... ausīs skan tā dziesmiņa..
0 0
01/08/2022 09:57
Labrīt "grēku plūdi " jau no nakts
par to vai kārtibā vai nekārtībā, ir visādi. kaut vai "mūžīgie bērni" un cilvēki ar garīgās attīstības traucējumiem u.t.t
tie foto, tie foto:D
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

01/08/2022 10:09
Naktī smuki nolijis, nu tik smidzina. Jaunais gāzes rēķins ir klāt, un rīta kafija padzerta. Garšīgs tas lidla pikantais siera smēriņš.
Labrīt!
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

01/08/2022 10:19
Labsrīts pēc stipra lietus! Nu tikai smidzina. Bet sola jau, ka šodien līs vēl dikti.
Venden uz akciju dotā kafija ir sūds, ziņoju. 
Dzers savu, ierasto.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

01/08/2022 10:35
brīt
kādā pelēkā pelēkā pilsētā bija pelēka pelēka māja, pelēkajā pelēkajā mājā bija pelēka pelēka istaba (meloju), pelēkajā pelēkajā istabā sēdēja viņa sarkanā sarkanā halātā un domāja: ir jau 10.30. pie vella, kas notiek! pacel tak beidzot dibenu no tā datorkrēsla un sāc kko darīt!
eli, veseļojies!
versij, vai tev ir laiva?
un kas ir tavā pelēkajā istabā?
par bildi
a varbūt kāds/kāda tik sevi pliku ir redzējis.varbūt tā bilde tāda kā izglītojoša domāta.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

01/08/2022 10:45
Čau, Liz. Nav man vairs laiva, ir tikai SUPs. Un ir dažas korķa vestes. Domāju- izdzīvošu.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

01/08/2022 10:47
Labrīt! Kafija iemalkota, čederas siera salāti apēsti, atvaļinājuma pēdējā diena rit savu gaitu. Rīt uz darbu.
0 0
01/08/2022 11:02
anksa.es te neesmu jauns, biju šeit ja nemaldos 19g. pēc tam 20 g. pēc tam 21g, nebij daudz laika te sēdēt, bij daudz darbi.tagad ir laiks pietiekoši var šeit panašķēties.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas