Labvakar..
atnacu apskatit kaa jums te iet...

skatos, ka visadi) ir apvainotie, ir cjaklisji, ir murmis

ar visu savu sievas radu un draudzenju varzu))), Beatiite jaukaa ar ir... nu visi ir
Kas tas ir, ka slimam cilvekam taa gribas est, tak vajadzetu but otradi-pankukas tikko eedu, bet jau piena-darzenju zupa varas, bet pa galvu jau visadi eedamie grozas-ko vel varetu...
Rit iesju bakstities, gribas skaidribu...
jebsju vienkarsi apaukstejusies)..vaiiii Lizinju aizmirsu
