Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29700

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938825 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

01/08/2022 22:09
... tāpat esmu ievērojis, ka lietuvieši mazāk komplekso, ja ir mazs uzņēmējs. Sievai (nodarbojas ar adīšanu) lielākais piegādātājs ir lietuvietis no Šauļiem. Esam braukuši ciemos. Visa uzņēmējdarbība notiek viņa privātmājā pilsētas nomalē. Cīnās cilvēks, izdzīvo, regulāri braukā uz Itāliju pats, tūrēs pa Latviju (pie klientiem ar preci). Cits būtu sen padevies.

P.s. Man laikam drīz beigsies 15 komentāru limits. Paturpināsim rīt.
0 0
01/08/2022 22:10
tur neko nevar padarīt.latvija neprogresē.bet arvien vairāk tukšojas.latviešu cīņa par savu zemi un valsti notiek ar aizbraukšanu.
0 0
01/08/2022 22:19
ok.man jau ir vip.man ar jaiet pa ģēlām.
0 0
02/08/2022 00:25
mana būda.otro stāvu tik atremontēju.
0 0
02/08/2022 00:32
otrais stāvs
0 0
02/08/2022 00:34
otrais stāvs
0 0
02/08/2022 00:46
no ārpuses māja izskatas kā bomžatņiks.kā redz māju neviens negrib nākt iekšā..vsjo produmano.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

02/08/2022 10:12
Labrīt. Skaista saulaina diena rādās, ka bus..
Malkoju rīta kafiju. Un ir arbūzs vēl.
0 0
02/08/2022 10:22
arbūzs laba lieta.tik no viņa jaskraida uz būdiņu.bet labs nierēm.attīra no surogātiem.
0 0
02/08/2022 10:24
diena gan būs laikam šodien padevusies.saulīte spīd.rozes smaržo spēcīgi.
0 0
02/08/2022 11:02
kautkā liliem soļiem rudens nāk.gaiss ar rudenīgs.grib apmānīt vēl palikušo vasaras mēnesi.zvirbuļiem dobjāka balss paliek.pūcēm vienalga.pa dienu neko neredz.pa nakti gan bļaustas.dīķī vardes ar vairs nevar noķert.stārķi un zivju gārņi izēduši.vienīgi vēži vēl ūdeni mutuļo.laikam kaujas.ar binokli nevar redzēt īsto iemeslu.
0 0
02/08/2022 11:07
šito man uzdāvināja.labs gan aparāts.
0 0
02/08/2022 11:22
mana aleja.tālumā redzama mana dranduļeta.ģerevņai labs.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

02/08/2022 13:12
malkoju leduskafiju:)) šai dienai tas piederās:)  ... siltums...
.. lēnām top gaileņu zupiņa:))
0 0
02/08/2022 14:27
nu var ievilkt elpu.kafiju gan nedzeru.tikai tēju.man no pagājušo gadu stāv samarinētas sēnes. gailenes vienīgā sēne kur organisms nepārstrādā.ceptas gailenes ar kartupeļiem un marinētu gurķi klāt ir labais.rugušpienu pa virsu un var muļķikus skatīties.zinu vienu sēni kuru apēd.pēc tam nevajag ne internets ne tv.visādas filmiņas rādās.labsajūta lieliska.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

02/08/2022 19:13
Kaut kur tuvumā kādam vēdera sāpes kārtējo reizi sākušās. :) :) :)
0 0
02/08/2022 19:27
nopirku svaigas bulciņas.šokolādi ar riekstiem.torti cielaviņa.man vēders nesāp.par citu vēderiem man raizes nav nekādas.samarinēju kabačus lēnu garu.kautkas pagrabā pildas.izliku tabaku žāvēt.ziemā būs ko pīpēt.nevis veikala zārku naglas.
0 0
02/08/2022 19:30
ja tevi kāds aprunā un nīsta.netraucē viņam.lai mokas un cepas.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

02/08/2022 19:35
Vot! Par tabaku runājot, mani pierobežas radi tieši tāpat lieto pašaudzēto. Pats nesmēķēju un esmu pilsētnieks, bet stāsta, ka tā tabaka vienkārša nezāle vien esot. Šie kaut kur aiz šķūņa savulaik esot sēklas kūtspakaļā zemē iemetuši un viss. Nekādas tabakas akcīzes, nemaz nerunājot par cenām, tikai drusku pašiem jāpastrādā.
0 0
02/08/2022 19:46
man no senci tabaku sēklas palika.šai tabakai cita smarža kā veikalu zārku naglām.papīru neizmantoju.pašā tabaku lapā ietin tabaku un kūpini bēdu nezinot.tu nepīpē.es alko nekad nesmu mēģinājis.pat alu ne.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas