Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29760

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938819 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
03/08/2022 18:00
kā sanāk tai dzīvē dzīvot.ar klases biedreni mūs šķir tikai nieka 15km, bet satikāmies tikai pēc 38g.bij šad tad doma aizbraukt ciemos, taču kautkas atturēja.domāju ka filmās tik tā mēdz būt, bet izrādas arī ar mani, jā, jo viņa joprojām man patīk.man tā sirds laikam tāda dumja un nespēj aizmirst.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

03/08/2022 18:26
Tak precē nost!... i siltāk būs i lētāk..un vēl piedevām sievas māte pūrā... būs, kas māju šrubē)))
0 0
03/08/2022 18:34
uz katru cilvēku Dievam ir savi plāni.tagad domāju.kādi viņam ir plāni uz mani? tagad dzīvoju uz valsts rēķina, asistents, mājas aprūpētājs.kāda vairs jēga no manis, nekāda.liekēdis.nu labi.man ir darba stāžs.invalīdu pensija cilvēciska. plus vēl iekrātais.laikam viņam ir vēl kautkas padomā.
0 0
03/08/2022 18:42
nu, kadas kaazas jau TAUTAA dereja gan, re... erotik ar savu kungu pa vedejiem... nu, feini tak butu)
0 0
03/08/2022 19:08
vot man lēnā aizdedze, nesapratu kāda bij jēga verificēt fotogrāfijas.tagad man tik pieleca. izrādas tādā veidā pārbauda vai profils ir īsts.izpētiju vairākus profilus nevienam nav verificētas foto. tas nozīmē.izej ārā uz ielas nobildē kādu un uztaisa profilu.ar citu/as bildi.
vot kur tas suns aprakts.vispār gudri izdomāts cik īsts profils ir.
0 0
03/08/2022 20:17
šeit profilā sieviete bildē ir tāda kāda redzama.reāli pavisam savādāka.kapēc neliek reālu bildi, bet 10.gadus atpakaļ bildēta.labi jau no vienas puses ka vismaz sieviete, nevis vīrietis ar sieviešu profilu.
0 0
03/08/2022 20:34
dzirdēju protams rakstiski no sievietēm.ka vīrieši vēl trakāk bliež.nosūta sievietei svešu bildi, ka dzivo baigos apartamentos.mašīna kruta.vārdu sakot pilnas ausis pietamborē.kad tiekas reālā dzīvē izrādas viņam pat ritens nav un dzīvo uz mātes kakla.sieviete nezin ko darīt.mūkt prom jeb policiju saukt.ei nu zin kas viņš ir par buciņu.tikai nesaprotu, kāda jēga tādam pasākumam.jo 1000% šādam izgājienam turpinājuma nav un nebūs. esi tāds kāds esi.ja nesanāca piedzimt par skaistuli, nu neko darīt.gan jau kādai derēs tāds kāds esi.jo citādi tāda rīcība ir ļoti neadekvāta.
0 0
03/08/2022 21:22
kas attiecas uz precībām.skorpiona iedzimtajiem talantiem, gluži tāpat, kā spēja apburt, vilināt un mīlēt tik kaislīgi un dziļi kā nevienai citai zodiaka zīmei. līdz brīdim kad sajutīsies viņam tik tuvs. ka sāksi vilkt viņa dvēseli ārā.tajā brīdī skorpions aizcirtīsies kā gliemežnīca. un uz otro iespēju vari mierīgi necerēt.un vēl.divi ideāli cilvēki nekad netiksies.ideāla sieviete pirmo reizi atteiks randiņu.ideāls vīrietis otreiz nepiedāvās.
0 0
03/08/2022 22:37
savu zaudēju, otreiz būs man pa daudz. manai dzīvei tātad bij janotiek tā kā tā ir šobrīd. dzīve tomēr turpinās, var pasapņot, pasēdēt ilūzijās, mīlestība nav pazudusi, viņa ir, tikai attālināti. galvenais mājās ir ko darīt, nav garlaicīgi. otrs neviena uz laukiem negrib nākt, te nav tusiņi, izklaides, te ir jastrādā.strādāt ne katra grib.mode neatļauj.
0 0
04/08/2022 11:49
beidzot šodien izbraucu ar bmw kadilaku.2.gadus pārskrūvēju.dabūju par sviestmaizi.šodien TA izgāju uz pirmo bez aizķeršanās.čomaks nobildēja.vēl ieliku pāris bildes.aizbraucu uz ģerevņas galvaspilsētu, skuķi klāt vesels bars.jautājumi, kur dabūji, teicu nozagu, skaties panorāmu, būs noteikti meklēšanā🤣
0 0
04/08/2022 11:51
skūteri arī pārskrūvēju, izjaucu gandrīz pa detaļām nomainiju šo to jaunu.
0 0
04/08/2022 11:59
te vēl no skūtera darbiem.
0 0
04/08/2022 12:07
man jau puišeļi dzen savus agregātus, lai saremontē.man patīk skrūvēties.vismaz puišeļi var pricīgi braukāties.es jau no viņiem neprasu samaksu par darbu. atceros savu bērnību.man arī onkas palīdzēja pareizi saskrūvēt. Tā kā arī mans pienākums puišeļiem palīdzēt. nu patīk ka puišeļi viemēr sasveicinās.ja vajag kautko palīdzēt nekad neatsaka.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

04/08/2022 12:11
... goda vīrs... bērniem un veciem palīdzēt))))
0 0
04/08/2022 12:56
kā var noteikt cilvēks ir ļauns vai strsains.var aizbraukt pie bitenieka.pieiet pie bišu stropa.pacel vāku.ja bites bruks virsū tad esi ļaunuma pilns.un arī stresains.es pie bitēm eju bez sejas sieta un bez dūmu pūtēja. šogad 5 spietus savācu.atdevu biteniekiem.man ir divi spieti pietiek vienam.vēl var cilvēku pārbaudīt dzīvnieku patversmē.ja suņi nepārstāj riet, tad cilvēks arī ir ļaunuma pilns un stresains.piej pie kāda kaķīša ja uz tevi šņāc, tad esi ar ļaunumu un stresains.ārēji cilvēks var itkā noslēpt stresu un ļaunumu, bet ne no dzīvniekiem ne no bitēm nenoslēpsi.es varu pieiet pie jebkura dzīvnieka, suņa pec 5 sekundem sāks asti luncināt. biju intreses pēc uz dzīvnieku patversmi, apgāju apkārt pēc 5- 7 min suņi apklusa riet. ja cilvēks savu iekšējo pasauli ir piesmērējis, ļoti grūti to attīrīt.
0 0
04/08/2022 13:10
piemēram tiekoties reāli ar jebkuru cilvēku, nav nekas pat jarunā, es jūtu cilvēku, vai ir negatīva aura, jeb pozitīva.teiksim ieeju jebkurā mājā varu pateikt kāda aura ir mājā, nelabvēlīga jeb labvēlīga. esmu ticies ar sievietēm pie kurām pat ļoti pievelk, bet ir bijis ka spēcīgi atstumj.
Man ļoti nepatīk mikroviļņa krāsniņa, un ja tā ir kādam mājās, atrodoties man tur, man ir jamūk, mani lauž kopā.
0 0
04/08/2022 13:20
šeit ir tāds mīnus, ka rakstot nevari piekombinēt balss intonāciju.rakstnieks noteikti uzrakstītu dzidrāk. lasot kādai/am tekstus uztver un saprot savādāk nekā tas ir domāts.tapēc arī ir bieži pārpratumi un neskaidrības.pat pajokot nedrīkst, paņems visu pa pilnu rubli.
0 0
04/08/2022 13:39
te nu dzīvē atsaucas pareizrakstība.Skola. kautkā jau gāju uz skolu.citi gāja 6x nedēļā, es gāju 2-3 reizēm.senči no manīm sirmus matus dabūja, bieži tika saukti uz skolu.man kautkā viss bij pie kājas.man bij visu laiku sava dimensija.gribēja sūtīt uz palīgskolu.neaizsūtija.diezvai tur gudrāks būtu palicis. man nekad nebija mājasdarbi izpildīti, uz skolu gāju bez grāmatām un burtnīcām.patika matemātikas stunda.man bij līdz vienmēr cepumi.man bij baloži čomaki.paveru logu pirms stundas tā arī visu stundu ar viņiem nospēlējos.viņi no manīm prom nemuka. skolotāja jau pierada, ka no manīm jēga mācīšanās nav un lika man mieru.citādā ziņā man bij uzvedība priekšzīmīga.netaisīju nekādas ziepes.biju pats klusākais klasē. labākas atzīmes par 3 man nebija.Macību pārzine dažādi mani lamāja, es viņu neņēmu pierē, ja būtu smuka tad varbūt klausītos.
0 0
04/08/2022 13:56
ja kādam/ai ir problēmas ar veselību.ir tāds augs Strutene.var nopirkt aptiekā.viņa ir idīga. taču internetā ir pamācība kā to sagatavot.šeit nekopēšu, jo noteikumi aizliedz. mazāk lietojiet kafiju.kafija ir mirkļa dopings.toties bendē organismu.vēlams pakāpeniski pāriet uz zaļo tēju jeb melno, bet ne maisiņos.tēja dod lielāku stimulu un attīra asinsvadus 200% man bij problēmas, dzerot kafiju man pazuda visas vēnas, ierāvas iekšpusē. tagad nu jau laiku dzeru melno tēju viss ir ļoti superīgi i vēnas parādijās.tikai zobi bieži jamazgā pēc melnās tējas lietošanas.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 409

04/08/2022 14:02
Paskatījos abiturienti bildi. Droši ka skolas mīlestība ir krietni mainījusies. Redzama ģenētiski laba apetīte, plus tam vecumam citi ievērojami labumi, Uz četrdesmit gadiem jau krietni otrajā simtā. Neklausi erotikas, ka nenospiež.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas