Laulības ostās notiek viss kas. Pats esmu arī 2reiz precējies. Pirmā laulība kā sliktā filmā. Sieva līdz apgredzenošanai - viens cilvēks, pēc ZAGSa - par 180 grādiem - cits. Pats - jauns muļķis. Galvenā problēma - un es domāju, ka nepavisam ne man vienam - ir "pareizajā" audzināšanā gan skolā, gan ģimenē (latviešu mātes kults). Sievietes esot jāciena, neskatoties uz to, ka cieņai ir tā nelabā īpašība, ka tā ir ar kaut ko jānopelna. Nu, lūk, aplauzos pirmaja laulībā un sapratu, ka šī "cieņa" ir viena no lietām, kura ir jāizmet no savas dzīves uztveres kā neatbilstoša realitātei. Tagad - viss ir normāli. Pildu nu jau gandrīz 25 gadus savu ģimenes līdera lomu. Otrā puse paburkšķ brīžam, bet bez ekscesiem, lai gan ... ir, ir bijis ... lidojuši mobilie pret sienu, šķīduši stikli, lidojuši apavi ... bet tas viss pieder pie lietas. Sievisķim no vīra kaut drusku ir jābaidās, bez tā nekā nebūs. Esmu dzirdējis, ka pat Bībelē kaut kas tāds esot rakstīts.
P.s. Klimat, ja esi no Durbes, tad jau zināsi, kas notiek Durbes pilī? Kas saimnieko? Kas notiek?
0
0