iesāku šo diskusijas tematiku ar textu: klimats30 | 30/07/2022 19:44
jauns un vēl jauns, vēlas iziet ogu, sēņu citu produktu ēšanas kursus.ar diplomu iegūšanas mērķi.
pēc tam par latvāņiem un rozēm.visu laiku saruna veidojās normāla. līdz uzradās persona kuram nepatika mana rakstīšana. mani sāka, mīcīt, es spēleju ar viņa paša kārtīm. par, učenēm, , man pārsvarā visu laiku draudzenes bij, učenes, jo tad strādāju mūzikas skolā.un joprojām man ir draudzenes, učenes, pašas pat viņas sevi sauc par, učenēm, tā man pielipa tas vārds. ar viņām gan var par visām tēmām izrunāties, bet teikšu godīgi, tad kad ir skaidrā.
0
0