Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30000

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938781 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
14/08/2022 17:32
gan jau pašas īkšķus liek un taisa hitlera trauksmi 🤣🤣🤣🤣🤣
3 5
14/08/2022 17:49
arī te ir pateikts kautkas vairāk par diskusiju... dolcevita34 | 03/04/2020 11:33
Tā, Lizett un Piktdieni, vai tik abi neesat sarunājuši pārbaudīt, vai darbojas tautas diskusijas noteikumi, vai arī cik ilgi drosmīga es būšu un ļaušu jums abiem apmainīties ar "laipnībām"?
3 4
14/08/2022 20:23
17:32...    ... nedrikst publicet zinjas, kas neizbegami radiis nesaskanjas starp lietotajiem (saisinajums mans)...
... un radiis... ui, kaa radiis
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

14/08/2022 20:28
klimats30 | 14/08/2022 17:49
tu būsi mans varonis-seno rakstu racējs!jap!
5 3
14/08/2022 20:42
... ja, kungu kada apzinati apvaino, pazemo))))... neatbildi diskusijas, tas nozime, ka pats ar vainigs... ta kaa labak nerunaa, cienitais, zin-tie likumi..ai ai ai)
4 3
14/08/2022 21:04
mani te neviena nav apvainojusi, tikai viņām mēģinu atgādināt ka ir diskusijā noteikumi. Diez kapēc tie noteikumi ir ielikti, tāpat vien?!
un ziņas ir no diskusijām kopētas un ievietotas, no citas vietnes un privātā sarakste te neesmu ievietojis. un ja kāda neatceras ko raksta, tad patinat vienkārši filmiņu uz atpakaļu.vajag itkā domāt un rakstīt, bet nevis rakstīt, pēc tam tikai domāt.
4 5
14/08/2022 21:09
Tik tad, ja nebusi atbildejis, tad vaimanasjana bus pamatota...
3 4
14/08/2022 21:10
... tava vaimanasjana)))
3 4
14/08/2022 21:12
20.42... man pietrukst viens –... kur ira?... veikli ielikt, koplekta ir 4 minusi, atkal kads gulj darba laikaa... fuj uz tevi, dargo cilvek)))
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

14/08/2022 21:13
vajag itkā domāt un rakstīt, bet nevis rakstīt, pēc tam tikai domāt.(c)
IT KĀ domāt    .sāc nevis it kā.( "it kā " raksta atsevišķi, tas tā, starp citu)
bet ja par mani-kā jau tiku teikusi, zirgam lielāka galva, lai tas domā.
3 3
14/08/2022 21:27
palika garlaīcīgi kafijas diskusijā??! gribat bulciņas šeit, man nav. un ko no manīm gribat?! asinsrites stindzinošus tekstus sagaidīt?! par atsevišķu samaksu padomātu, bet ne te. nu neesmu loterijas biļetē vinnēts.man ir sava dimensija. jums ir sava, tā kā nelīmējās.
4 4
14/08/2022 21:29
es nebūšu jūsu romāna varonis, ar to jums jasamierinas.
4 4

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

14/08/2022 21:42
Klauni reti kad ir varoņi, kas ir, tas ir.
4 4

Tēmas: 2
Ziņas: 472

14/08/2022 21:44
Klimata kungs, a kāpēc Tu par visu dienu neatroni iespēju man pazvanīt, kā kad jau plkst..07.30 aicināju?!?
4 3
14/08/2022 21:51
ja vieglāk būšu kaut klauns, ar mēli vari braukt kaut par pakaļu, ja nav valdāma citādi.
4 2
14/08/2022 21:52
man nav telefona numurs un nav pat telefonā sim karte. tā kā nav man tāda funkcija uzvanīt.
3 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

14/08/2022 21:55
Turies, Klimat! Zilās asinis sākušas to īpašniekiem mutuļot. :) :) :) Pamācīs ij Tevi, kā pareizi domāt, ij citus un citas. Ja nespēsi atbilst pareizajiem standartiem, - še Tev klauna "goda" nosaukums. Citiem vārdiem sakot, ir tādi cilvēki un profesijas, kur eksistē divu veidu viedokļi - oficiālais un nepareizie.
Nekas nemainās. Tie, kuri šķidri apķēzījušies ar "ticību zinātnei" covid "pandēmijas" laikā, par klauniem allaž sauc citus. :)
4 2
14/08/2022 21:56
jus neesat tik bagātas lai mani npirktu un pārtaisītu pēc jūsu stabules mani, lai pēc jūsu prātiem dejotu.
4 2
14/08/2022 21:59
ebete112 | 31/07/2022 20:56
Beatii, te tak viens jauns kandidats uzradies, biku paaudzinat un bus derigs gana)

... jums naba neatsiesies?!
4 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

14/08/2022 21:59
... un par to, ka agri vai vēlu kaut kur iestāsies garlaicība, ... tas taču jau no paša sākuma bija skaidrs. :)

Klimat, ir tāda kategorija sieviešu 50+ gadu vecumā, kuras savā prātā vēl aizvien ir kaut kur 20+. Redzi, jaunībā ir tā, ka, izmantojot jaunu puišu libido, ne īpaši lielo izvēlību (ka tik dod) un savu jaunībai piemītošo pievilcību, viņas "audzina". :) Nu, Tu taču labi redzi un saproti, ka daudz kas ir izmainījies šinī ziņā, bet viņas vēl to sapratušas nav. :) :) :)
3 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas