... un par to, ka agri vai vēlu kaut kur iestāsies garlaicība, ... tas taču jau no paša sākuma bija skaidrs. :)
Klimat, ir tāda kategorija sieviešu 50+ gadu vecumā, kuras savā prātā vēl aizvien ir kaut kur 20+. Redzi, jaunībā ir tā, ka, izmantojot jaunu puišu libido, ne īpaši lielo izvēlību (ka tik dod) un savu jaunībai piemītošo pievilcību, viņas "audzina". :) Nu, Tu taču labi redzi un saproti, ka daudz kas ir izmainījies šinī ziņā, bet viņas vēl to sapratušas nav. :) :) :)
3
3