Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 29980

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938785 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

13/08/2022 21:45
Man nav starpības. Ja ar "viltus profilu" var normāli komunicēt, man ir vienalga. Man no tā gabals nenokritīs. Kas viņš (-a) ir, ir tikai viņa (-as) problēma, ne manējā. Attiecības šeit nemeklēju, tikai sarunājos un izklaidējos, tāpēc šinī ziņā acīmredzot par to varu neiespringt.
5 2

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

13/08/2022 21:52
Žēl man Tevi nabadziņu, nav ar ko parunāties, un izklaidēties arī nav ar ko... tas viss jāmeklē te 
Kā Tev neiet, tad jau manas aizdomas apstiprinās, ka dzīvē jau visiem tā esi piegriezies, ka sarunu biedri jāmeklē netā .
4 5

Tēmas: 2
Ziņas: 472

14/08/2022 07:30
Labrīt smuk Dāmas un Kungiem arī sveiciens! Kad godīgi, atdzīstos - tad agrāk kad te palasīju, pārāk augstās domas par Dinci nebiju - tā jau smuk un kupla Dāma, bet kad nau dziļu domu rakstniece. Bet nu pēdīgais teiciens liek mainīt domas uz otru pusi - cik trāpīgi par Murminatora kungu, kad *dzīvē visiem piegriezies* 
Un kad palasīju, kad te jauni biedri dikti izpaužās - Klimatam saku - piezvani man!!
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16378

14/08/2022 09:10
viltotais onsloviņš ar no migas izlīdis... ar dikti sekliem spriedelējumiem...
4 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

14/08/2022 09:38
Ķirsi, neaizbiedē, lūdzu, no jauna pienācējus - diskutantus! :) Lai spriedelē, būs būt pļurāļizmam.
Ja par Dinces pēdējo tekstu, tad atbildu.
Patiesībā jau ne tikai es, bet pat jau mana meita apgalvo, ka jūtas vientuļa šajā sabiedrībā. Atrast jauniešu kompāniju, kurā netiek lietots alkohols, esot diezgan grūti.
Ja par mani, tad:
a) darbs tāds, ka caurām dienām esmu viens,
b) cenšos nenolaisties līdz "maize, vīns, izpriecas" līmenim. Labāk palasu vienatnē Balzaku vai Jaunsudrabiņu, nekā apmeklēju visādus masu pasākumus, kuri pieradina nedomāt, no kuriem nav nekāda labuma vai līdzīgi.
c) dzīvoju privātmājā, un divos īpašumos no tuvākajiem kaimiņiem (1 lietuvietis, 1 ukrainis, 4 krievi, 1 aziāts, 5 latvieši) jau no paša sākuma "tautiešu" vairākums jau no pašiem pirmsākumiem ir tāds, ar kuriem komunikācija īpaši nekāda nesanāk. Ar nelatviešiem viss ir +/- kārtībā šajā ziņā, tikai viena daļa viņu pastāvīgi šeit nedzīvo),
d) ir vēl joprojām diezgan lieli plāni atlikušajai dzīvei, tāpēc brīva laika mēdz būt pamaz. Piesēsties pie kompja ir ērtāk, nekā kaut kur braukt,
tāpēc ...

es labi saprotu, ka komunikācijas dzīvajā man tik tiešām varētu trūkt.

Par uzņēmējdarbību pat menedžmenta mācību grāmatās raksta, ka uzņēmējs neizbēgami ir vientuļš.
6 4
14/08/2022 12:35
te vairumam reālā dzīvē nav ar ko parunāt, visi redzamie saitā arī ir kuriem reālā dzīvē nav ar ko runāt. vienā laivā atrodas, tāču mēģina pielaist, slimību, ar ko pats slimo.es ar te nāku bet nevienam nepārmetu ko katrs šeit dara.
5 3
14/08/2022 13:00
vakar intreses pēc papētiju anketes, vienai otrai sakabināts 32 lāsti un visas no sievietēm.tāds cipars vēl nav bijis.
2 2
14/08/2022 13:03
Sveiks, Onslov, kur ta kliidi, ka tik ilgi neradijies?)))
3 3
14/08/2022 13:23
vīrietis sievietei lāstu nevar uzlikt, vienīgi tad ja piemīt biostrāvas. jo sievietēm ir zemes enerģija.vīrietim debesu enerģija.citām sievietēm ir ļoti spēcīga enerģija, bet viņa pati to nezin.no tām ir jabaidas, jo viņas negribot, neapzināti uzmet lāstu gan sievietei kurai švakāka enerģija, gan vīriešiem.
2 3
14/08/2022 13:25
lielāko daļu arī saitos nogrābj lāstus, skaudība arī ir lāsts.
2 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

14/08/2022 13:35
... oiiii baidās..visi no manis lai baidās)))))))...
Bet priecē, ka pa seniem laikiem, kas estētiski skaists foto sadaļā ielikts... pavedinošo un gaumīgi... lai skaistas sievietes vairojas un citiem par to prieks))))))
auksts prosecco tieši laikā... dzindzin)))
Par skaudību….kā omis teicis…neesi skaudīgs..būsi laimīgs……labs moto .
5 3
14/08/2022 13:41
katrs uzliktais lāsts pārvēršas ļaunumā.un dzīve vienā brīdī sāk iet šķērsām. man klases biedrenei ir pamatīgi pilna ar lāstiem. es viņai neko nevaru izdarīt.viņa krīt gar zemi un šausmās kliedz.viņai var tikai dziedniece sieviete palīdzēt. tā arī gadās.vienu zinu, bet pie viņas grūti tikt. kādreiz viņa strādāja Liepājas 6. vidusskolā.viņa ļoti spēcīga. gan jau kāda Liepājniece viņu zin.
1 3
14/08/2022 13:43
tas gan, skaudīgiem cilvēkiem iet grūti dzīvē, viņiem tiešām laime iet ar līkumu.
3 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

14/08/2022 13:46
Kātad... te no Liepājas dāmu daudz... un pie pesteļotājiem noteikti piestaigā... lai āboli saldāki un dzīve roźaināka))
5 2
14/08/2022 14:11
skaudīgajos mājo ļaunums, ļaunums ar laimi nesadzīvo.
6 1
14/08/2022 15:29
tēmas ievads : Par visu un neko / 29980

dolcevita34 | 03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 555897 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi.. Noteikumus taču ziniet...

_______________

es zinu...
3 3
14/08/2022 15:47
euuu, kur tradicionalie divi ikskji uz leju?
3 5
14/08/2022 16:20
eu... otrais labveli... tu guli?... komplekts nepilnigs), šancē... šancē neguli
3 5

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

14/08/2022 16:26
Līdzsvaram 😀🤣
2 3
14/08/2022 16:36
... jaa, jautriba sit augstu vilni... paldies, par lidzsvaru)
2 5
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas