Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30200

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938753 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

20/08/2022 10:45
Učenes kultūras līmenis visā krāšņumā. :) :) :)
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

20/08/2022 10:48
Murminator, bet vismaz MALKO un pļāpā🤣🤣🤣🤣
3 3

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

20/08/2022 10:53
Izskatās, ka Jums abiem šī ir pēdējā vieta kur izteikties, citur jau sen mutes aizbāztas un neviens neņem par pilnu. Izsaku līdzjūtību Jums un Jūsu tuvākajiem!
4 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

20/08/2022 10:53
Nu, smalki, Ķirsi, ļoti smalki! Dāāāāāma vakarklieitā malko un ... "pļāpā" dāāāāāmām nepiedien, par dāāāāāmām ir jāsaka "tērzē" ... malko un tērzē, tātad, bet, kad paklausies ... ausis vīst. :) :) :) Nu tas aptuveni tāpat kā vakarkleita, tenisčības, beisbola cepure uzvilkti uz viena rumpja un vēl košļene mutē. :)
3 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

20/08/2022 11:09
jaukais murminator, atklāšu tev noslēpumu :skolotājas arī čurā un kakā. un tas, ja tu kādā žargonvārdā ieliec "@", iespējams, tas nekādi nenorāda uz tavu augsto kultūras līmeni.
tēzaurs ir viss   arī tev jauku dienu, murminator!
dirst
1. konjugācijas darbības vārds; vienkāršrunas stilistiskā nokrāsa

1.Izvadīt no organisma izkārnījumus.

žargonvārds Muldēt; runāt muļķības.
Stabili vārdu savienojumi Dirst ausī. Dirst šķidru.
Stabili vārdu savienojumi Ej [tu] dirst!
4 5

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

20/08/2022 11:27
Labrīt, tauta... peldsezona turpinās... tā varētu laiciņš turēties cauru gadu... nebūtu no lietiem, tumsas un augstuma jāmūk... nercas jānēsā... un tak saka, ka saulīte cilvēka llabsajūtu, sirdsmieru un labu prātu vairojot... bet ņetutto billo...
Re kā te rīts sācies... pa visām malām jau agonējas... dirsu pleš vai uz pusēm... minža tā niez, tā niez... fuika un smerduļka))))
Pa rīta malciņam... dzidra avota udentiņa)))))
3 5

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

20/08/2022 11:29
Te viena solījās netērēt savus bezmaksas komentārus un teicās, ka sarunas esot galā ... ? :) :) :)

P.s. Mani tik’ interesē, komunikācijā ar skolniekiem arī viss tēzaura saturs tiek likts lietā? Slepenās pilsētas pusaudži ar pedagogiem arī šādi sarunājas? Kā ir klases audzinātāj? :)
4 3
20/08/2022 11:35
nu ko tu padarīsi slimam cilvēciņam... neko..
3 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

20/08/2022 11:37
murminators | 20/08/2022 11:29
murminatoooor, nu tu toč` lasi to, ko gribi izlasīt!es teicu, ka netērēšu savus bezmaksas komentārus augsti godātai cherry. par tevi nekas minēts nebij. un mīnēts arī ne. (minets ne tik   )
dirsu pleš vai uz pusēm... minža tā niez, tā niez... fuika un smerduļka)))) (c) 
ak, die`s, erotik, ta jau ar tevi ir pavisam nelāgi! vai tas nav lipīgs, nu tas, ka tev  "dirsu pleš vai uz pusēm".es labāk distancējos.
3 1

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

20/08/2022 11:40
Jau iepriekš kaut kad pieminēju tukšo pudeļu lasītāju Astrīdu. Nu viens pret vienu! Ar erotik...
2 2

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

20/08/2022 11:40
Rīts ir sācies jauki.. Katrā ziņā daudzsološi.:)) 
 Murminatror, lizette nekad nemāk turēt doto vārdu:)))))
 Erotikai novērojums   precīzs:)
2 2
20/08/2022 11:42
Svilp, labriit... un es taa cereju, ka tu to manu šaizi busi aizmirsis
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

20/08/2022 11:42
Re kā te rīts sācies... pa visām malām jau agonējas... dirsu pleš vai uz pusēm... minža tā niez, tā niez... fuika un smerduļka))))

... un tā ir tā augstākā sabiedrība, tas biezais gals  ?!?
Vienvārdsakot... pretīgi!
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16376

20/08/2022 11:45
te laikam jāiekopēe svilpja padoms:
svilpis | 19/08/2022 22:33

 19/08/2022 22:26
3. nepatīk, nelasi.
3 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

20/08/2022 11:48
////.es labāk distancešos///... nu tad beidzot, tā diena pienākusi))))... atliek tik vadus pārkost, učenei)))))
7 3
20/08/2022 11:55
erotik, nu beidz... tik nesaki, ka tu neesi parsjavusi par stripu. Un ko jus te abas kaucat-ne jus te kads maca, ne regule, tad jau to var piesjut jebkura komentaram. Pasjas jus ar tadas pasjas macitajas))), nu tak izbeidziet murgot ...
5 2

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

20/08/2022 12:14
Dincei 
3 2

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

20/08/2022 12:15
..te nu jāpiekrīt, elīz, šāda tāda mācība te gūta... vot, skem povedjošja, tavo i naberjošja))))))... tikai ar to pašu kapeiku atpakaļ... savādāk nu ņi kak... tikai vienu taisno... knoģis... un pagalam))))
elīz, Tu liecinieks... uzņem, taimeri, cik ilga distancēšanās no mana nika  būs.….
Ja par biezo slāni….tad virtuvē ir dāma…sabiedrībā saimniece…nu bet gultā….spēju lidojums)))))))
Elīz…es sāku saprast Tavu atteikumu svilpim))))….
2 4

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

20/08/2022 12:22
Erotik, ja vēl neesi sapratusi - tevi jau krietni sen šajās diskusijās uztver kā anekdoti.
3 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

20/08/2022 12:26
Oi, kurš nu par anekdotēm būt šeit rakstījis ... :) :) :)

Es tevi atradīšu un muti aizbāzīšu. 20 gadi profesionālajā sportā, un aizbēgt tev, tusni, neizdosies.

Neko neatgādina?
3 4
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas