beata!
redz, neskatoties uz to, ka esmu vnk skolotāja (kurai maksā tik, cik maksā, un kura, ja vajag, var arī grīdu mazgāt

) no slepenās pilsētas, sanācis ir tā, ka radu un draugu lokā ir no t.s. turīgā gala. ļoti iespējams, man ir paveicies, jo neviens no turīgajiem ģimenes draugiem nav lielījies ar savu turīgumu .jā, viņi var atļauties braukāt pa dubaijām, es ne. vai man tas skauž. viennozīmīgi ne. viņi, šie ģimenes draugi, ir draugi jau pārdesmit gadus, un viņi pie manis jūtas tikpat labi, cik es pie viņiem. mani nenomāc viņu "bagātība" un viņus mana "nabadzība".
bērna draudzene nāk no turīgas ģimenes. savulaik, kad precējās meitenes brālis, kāzās bija arī murminatora minētais krištopans. vai kāds ar to ir lielījies? nē.vai meitene ir apjukusi savā turīgumā? paldies dievam, nē. viņiem ir sava māja ir lielu tenisa kortu, piemēram. vai man tas skauž.nē. (bet tikai tāpēc, ka es nespēlēju tenisu

)
ko ar to gribu teikt. bagātais no "bagātā " atšķiras. un, spriežot pēc tā, ko jau vairākus gadus lasu, te tomēr ir "bagātā".