Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30360

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938728 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
04/09/2022 22:16
Сериал Российский Сериал «Мосгаз» (2012), Все Серии Криминального Детектива В Hd Качестве С Субтитрами (1Tv.ru)

Šis
0 1
04/09/2022 22:18
Nezinu tādu, krieviem to seriālu par labajiem bandītiem, sliktajiem mentiem, labsirdīgajiem cietumniekiem…, kā sēnes pēc lietus.
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

04/09/2022 22:20
Best, ko kritizē visu? Labāk pasaki ko pats skaties?
1 1
04/09/2022 22:21
nē, nē šis pat ļoti pozitivi atšķirās..tāpēc skatījos
tur bija kādi 5 vai 6 notikumi.
tā pēdejā kaut kā vairs neuzrunāja..
bet citas gan:)
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

05/09/2022 14:13
Labi, ka vēl saule zemi rotā. Vējš gan drusku visu izpurina;)  bet ir labi:) ir laiks kaut kā baudīšanai malkojot:)
Konfetnoje āboli ko uzkost un vēl kāda plūme:)
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

05/09/2022 14:25
Nekā 🤔😀
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17905

05/09/2022 14:32
Ķirsi, es pievienošos uz malkošanu vēlāk, šobrīd nesanāk.
2 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

05/09/2022 14:33
Oki, Frīna:))) turēšu pie vārda:))
vispār laikam pamazām jāsāk domāt par garderobes maiņu.. pavēsi..
un kad vēl darbā tiks apkure pieslēgta... vaii..
2 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

05/09/2022 14:39
... čemodāni jāsāk krāmēt  uz zemēm siltām))))... jūra ... saule... dejas... kopti cilvēki... sportiski augumi... pasaka zemes virsū)))…smaidīgi…laimīgi….dzīve izdevusies)))
3 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

05/09/2022 18:41
sapratu, ka jāmeklē zeķbikses:)  NU gan jādomā, ko karstu iemalkot:)))) sildošu:)
Anks, sāku skatīties Tavu ieteikto filmu. pagaidām vēl īstu komentāru nav:)
1 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17905

05/09/2022 19:08
Beidzot mājās. Nu varu iemalkot, jo ar rītdienu sākas trīs nedēļu atvaļinājums.
2 0
05/09/2022 19:12
nu. kāds ir arī laimīgs
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

05/09/2022 20:07
:) Frīna, Tu interesantā laikā  ņem sev atvaļinājumu:)  nu rekā... kāds zina, kas notiek citu gultās:)))
tās sveces zem gultas laba lieta?:)
3 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17905

05/09/2022 20:12
Lai tak tēls domā, ka ir gudrs, zinošs un uberpuper kruts, ja viņam no tā labāk paliek, nav tak žēl.
Es nepanesu karstumu, tāpēc atvaļinājums tiek ņemts rudenī. Ja ne viss, tad lielākā daļa noteikti.
2 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

05/09/2022 20:16
jautājums par karstumu un vēsumu saprasts:)))  un par tiem  krutajiem tēliem arī ir pieņemts un saprasts:)
kāda tēla histēriskā ķērkšana par cilvēcīgu cieņu un līdzi jušanu vispār iespārda. Kā ko tādu var pieprasīt izrādīt tādam, kurš to neizrāda citiem)))))
bet zini .. lai jau izkviecas:))) paliks laimīgākas:))).. uz kādu brīdi...
7 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/09/2022 20:28
Un speciāli murminatoram par to vārstījumu un izplūdumu ap mugur un bezmugurkaulniekiem. Vispareizākais un visreālākais, ko vecāki savam bērnam var iemācīt un dzīvē līdzi dot, ir prasme jebkurā kolektīvā pastāvēt un pašam galā tikt. Dārziņā tos, kuri čīkst un skrien sūdzēties auklītēm, sauc par memļakiem. Skolā par viņiem vīpsnā un neciena. Armijā tos pakļāva ģedovščinai. Studiju gados, darbavietās un visur citur- ir cilvēki, kuri PAŠI atrisina situāciju. Un ir žurkas, aizmuguriskie varoņtenori, stukači. Bet ko nu es tev stāstu. Tādus tu labi pazīsti. Vai ne? Viņi riebj ikvienam normālam līdzcilvēkam.

Vot, šis ir labais. Kāds patoss! Vienīgais, atgriežoties pie šīs tēmas pirmsākuma (par vēstuli departamentam) kautrējos jautāt, ko konkrēti vajadzēja darīt tām 4gadīgajām meitenēm no BD grupas, kurām čalītis nāca virsū ar dūrēm un tās pielietoja? Kādā veidā "pastāvēt un pašam (-ai) galā tikt"?
Otrkārt, gribētos zināt atbildi uz interesantu jautājumu. Vai Versija ir dienējusi armijā, ja visu tik labi zina par ģedovščinu? Es esmu, un ir viedoklis par to, esmu gatavs arī par šo jautājumu paapmainīties domām. :)

P.s. Lai nerastos pārpratumi, runāts tika ne reizi vien gan ar pašu jaunēkli, gan ar viņa vecākiem, gan ar BD vadību. Nelīdzēja.
5 1

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

05/09/2022 20:33
Izskatās, ka tas erotikas prastums ir lipīgs  , bet Murminators pats kā 4 -gadīgs bērns, a Tu pati, a Tu pati... beidz apsaukāties ...
5 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

05/09/2022 20:38
Nu, vispār, es uzskatu, ka cilvēkam prātā un garā ir jāaug visu apzinīgo dzīvi. Ar apsaukāšanos jautājumi vidē, kurā uzturējos es, tika risināti līdz kādai 5. klasei, ar dūrēm ... nu, līdz kādiem gadiem 23 varbūt. Ārkārtas gadījumos, protams, arī vēlāk, bet ... nu, katram jau bērnība citā vecumā beidzas ... un ir tādi, kuriem nebeidzas nekad. Ko darīt?
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

06/09/2022 08:39
Kamēr citi slinkos no sirds, tikmēr es malkošu kafiju viena:)  
kāda būs atšņorējusies.. uz laiku:))
 Vēss rīts:)
2 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/09/2022 17:12
Sveiki, sveiki!
Ja par foto būšanu vai nebūšanu profilā, tad no manas puses visticamāk nebūs, jo:
a) neesmu nācis šeit ne randiņot, ne seksot, ne arī īsti iepazīties (pagaidām), sekojoši, foto vajadzīgs kā zaķim stopsignāls,
b) neesmu ne daiļš, ne skaists, ne fotogēnisks. Estētisku baudījumu nesagādātu,
c) vispār maz bildējos, ja arī gribētu, nav pat īsti, ko ielikt, un esmu slinks.

Ja vajadzētu pateikt to pašu acīs, - bez problēmu!
2 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas