Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30400

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938724 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

08/09/2022 08:17
Daprigaļis  !
1 0
08/09/2022 09:11
dinc, Tu par ko??
ķirsi, un kā un droši vien vienu notikumu
ir arī nākamie, vienā no tiem filmējies ari A. Lielais, tas kurš tagad uz deputātiem startē

nu jā tagad ieraudzīju par ko:(
kad par traku, tad par traku
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

08/09/2022 09:21
Anksa, par slēgto diskusiju.
Noskatijos seriālu, radās savs priekšstats par zviedriem.Gaišādaini, gaišmataini un diezgan nesimpātiski, izņemot filmas galvenos varoņus  ! Sievietes, jo vecākas, jo vairāk krāsojas un pin bizes.Valoda diezgan pabriesmīga, uzvārdi man likās visi līdzīgi  . Tas tikai mans viedoklis  .
Seriāls no sākuma likās tāds nesaistošs pēc tam zatjanul, dabasskati ļoti smuki, es arī gribētu dzīvot tādā vietā. Visā visumā, man patika  , āpskatīšos otru Sol ietekto seriālu, tik aizmirsu pajautāt, vai tas arī ir detektīvs  ?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/09/2022 09:25
Labrīt. Tas ir pilnmēness, vai kāds cits trakums?... Nez, Versija pati iejaucās, vai augstāki spēki, bet-šitas  nu tiešām jau bija par traku! Ceru, ka abs dāmas arī ir sapratušas, un turpmāk tomēr savas antipātijas tik atklāti neizrādīs. Tak citiem arī te ir ’’jādzīvo’’...
Liepājā +10, skaists, saulains rīts... un brīvdienās sola līdz +20, tā ka-nav ne vainas.
Jā, Dinc... tas ir detektīvs, es tagad otro sezonu skatos.
A kā tu tik ātri to Sandhamnu? Tur tak 8sezonas?... Vai tu tikai pirmo?
0 1

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

08/09/2022 09:50
Man palika 8.sezonas pēdējās divas sērijas. Es taču tagad uz lapas  , tapēc varu skatīties dienu un nakti  .
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/09/2022 10:07
ak jē... nu ti dajoš
Vispār jau arī norvēģiem ir forši detektīvi, ieklikšķini Norvēģija, detektīvi, pēc popularitātes... un atvērsies tev piedāvājums.
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

08/09/2022 10:11
Labsrīts! Kaut arī nē, ne visai labs. Nu negribas no rīta atvērt piespļaudītu un pievemtu viesistabu. Negribu tam visam par vidutāju būt. Un negribu tur iesaistīties. Ja aizrādījumi nelīdz. Draudzīgi padomi un ieteikumi nelīdz. Tiešā tekstā nelīdz. Un caur puķēm arī nepalīdz.
5 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

08/09/2022 10:17
Atvainojiet😁Lūdzu vēlreiz, kur tie seriāli jāskatās.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/09/2022 10:18
seasonvar.ru, nav jāabonē-iet un skatās, cik lien!:D
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

08/09/2022 10:21
Paldies, sol!👍
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

08/09/2022 10:27
Sol. tā vietne ir jāabonē?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

08/09/2022 10:30
Ļoti pareizs lēmums... ja savādāk Latvijas valsti pārstāvoša  skolotāja nesaprot))))... labrīt, tauta... un tagad varam arī analīzi veikt...
.. labi es... izlaista, izlutināta sieviete... pa pasauli apkārt blandās, ... bet nodokļu maksātāju naudu tērejošai... tak būtu jāsaprot ... nevar taču vienā līmenī ar erotikai nolaisties... to ik dienu nepārtraukti citējot ..un pieminot.)))
Jauks rīts... rāms un nesteidzīgs...
5 8
08/09/2022 12:09
..un ari tu  nesaproti... bet zjel...
5 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

08/09/2022 12:29
Kaut kur ir laika zaglis, jau atkal ceturtdiena 👀👀👀😀
2 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

08/09/2022 12:39
Indrak... skatos Tevis ieteikto... japončiku... šito kolorītu..valodiņu)))))... labs gabals..
... elīz... tad Tevi par tiesnesi)))))…
5 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

08/09/2022 12:44
Japončiks labs.Un mūzika kāda.Es veco Vinteru pašlaik skatos, bet rindā Jaunais Valanders.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17905

08/09/2022 13:03
Es sēžu Gan bei, jāieēd kas garšīgs pirms sēžos zobārsta krēslā.
1 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

08/09/2022 14:15
Jau padomāju, ka kafija izbeigusies, bet ... par mironi - tikai labu vai neko ... Un tik vien bija, tomēr ar to pietika? Savu diskusiju laikam reizes 20 būtu varējis slēgt, ja būtu tikpat jūtīgs. Nebija jau nemaz slikta, un vismaz vienu labu funkciju (lai būtu, kur aiziet, kad murminatori apriebušies) godam pildīja.
3 6
08/09/2022 14:16
erotik, ej izvedini galvu, a ta tev domas taa pauriiti sablivejusas, ka tu fisjku nekjer...
3 4

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

08/09/2022 14:22
Murminator, nu jau slēgtās diskusijas atvēršanas fakts sakrita ar viena cita nu jau nelaiķa personāža (starp citu - tava laba drauga un domubiedra) pārlieku spilgtām hiperaktivitātēm šajā diskusijā (diskusija vairāku nedēļu garumā tika vienkārši pieķēzīta). Ne jau ar tavējām. Nekarini visus medāļus tikai sev...
6 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas