Anksa, par slēgto diskusiju.
Noskatijos seriālu, radās savs priekšstats par zviedriem.Gaišādaini, gaišmataini un diezgan nesimpātiski, izņemot filmas galvenos varoņus

! Sievietes, jo vecākas, jo vairāk krāsojas un pin bizes.Valoda diezgan pabriesmīga, uzvārdi man likās visi līdzīgi

. Tas tikai mans viedoklis

.
Seriāls no sākuma likās tāds nesaistošs pēc tam zatjanul, dabasskati ļoti smuki, es arī gribētu dzīvot tādā vietā. Visā visumā, man patika

, āpskatīšos otru Sol ietekto seriālu, tik aizmirsu pajautāt, vai tas arī ir detektīvs

?