Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30460

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938720 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

08/09/2022 21:47
Man viss ienests, salnas nebiedē. Tāds mierīgs un apcerīgs vakars.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

08/09/2022 22:23
Es arī sanesu. Pelargonijas vēl skaisti zied. Begonijas atstāju uz balkona. Nav jau uz zemes. Šodien bija skaista, saulaina rudens diena. Forši!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

08/09/2022 22:47
Pagaidām nekas neliecina par salnu manā sūnuciemā. Mēness gan liels un apaļš.
Bet Elizabetei līdzīgu nav un nebūs, tas nu gan...
1 0

Tēmas: 1
Ziņas: 12

09/09/2022 08:13
Nu vakar TV1 tā ziņoja, tādām sejām, ka likās kāda vesela valsts aizgājusi nebūtībā. Vai vēl nez kāda nelaime! Tiešām kādam likās, ka viņa ir nemirstīga?! Nevis vienkārši veca kundzīte cienījamos gados aizgājusi viņsaulē. Tak jāpriecājas, ka vēl tādā vecumā pie pilna saprāta, neviens taču nedživo 200 gadus. Liekas, ka nevienās ziņās neviens LV mirušais šitā netika apsērots, ka komentētāja gandrīz raudāt sāka... bik jau nu pārspīlēja, teātris.
Bet rudens ir foršs! Vislabākais gada laiks! Pilnīgi dzīvesprieks rodas!
5 7

Tēmas: 1
Ziņas: 16373

09/09/2022 08:18
šā rīta ziņas arī visu laiku tas pats... un kurs tur anglis teicis, ka mēs kā mazi bērni ticējām, ka viņa dzīvos mūžīgi... nekomentēšu. un vakar erotik neskrēja notikumiem pa priekšu..
 Bet... es gribu.. es gribu atpakaļ vasaru... ir forši arī rudenī, bet gribu  vasaru:))
 mana rīta kafija ... :)
4 5

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

09/09/2022 08:35
Neizteikšos. Paklusēšu.
3 4

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/09/2022 09:22
Labrīt. Nu ir jau gan starpība, vai nomirst viena veca kundzīte, vai  monarhs, kas valdījis 70 gadus. Anglijā viņa bija kā nācijas māte, un es domāju, ka tur ir tāda pat situācija( vai līdzīga) kā PSRS, kad nomira Staļins. Man mamma stāstīja, ka cilvēki ir raudājuši, jo nav varējuši saprast-kā tālāk dzīvot, jo visu tak līdz šim pateica priekšā... viss pēc vadoņa pavēles...
Katrā ziņā, Čārlzs, kas nāks vietā, nav pat viņas mazā pirkstiņa vērts.
Ak jā, laika ziņas-Liepājā saulains, vējains, +10 grādi. Un ir piektdiena, tas priecē.
6 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

09/09/2022 10:06
Sveiki  !
Cilvēki ar savu stulbumu nepārstāj pārsteigt  ! Pēc dažu domām sēru vēsts laikam bija jāpaziņo ar jautrām sejām un fonā saknot jautrai mūzikai  !
Man meita vakar rakstīja no Anglijas, ka raud. Es ieslēdzu atkārtojumā Panorāmu, kaut zināju, ka Karaliene mirusi, pēc ziņas paziņošanas, man ar nobira asara, es vispār esmu emocionāls pinkšķis.
Sol, par Staļinu, man mamma stāstīja to pašu.
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 12

09/09/2022 10:18
Nopietni? Traki, ka tādas reakcijas uz svešu cilvēku nāvi. Pietam tādu, kas savu ilgo un garo mūžu ir nodzīvojuši. Tiešām neaprotu.
Nē, jāsmejas nav, bet tik traģisku teāri ari pilnīgi lieki taisīt.
4 6

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/09/2022 10:19
Starp citu-Elizabete bija karaliene ne tikai Anglijā, bet arī Austrālijā, Jaunzēlandē, Kanādā, Jamaikā... pavisam 14 valstīs!!! ... un nosaukt viņu par vnk vecu kundzīti... nu, nu... . Anglijā izsludinātas 10 dienu sēras. 
Mana meita arī 10 gadus Anglijā nodzīvoja, bet atgriezās. Nu jau 2 gadus Latvijā, ..tā kā Dince-viss var būt, ka arī tavējā atgriezīsies. Mans otrais mazdēls piedzima jau Latvijā!
3 2

Tēmas: 4
Ziņas: 7228

09/09/2022 10:22
Nedomāju, ka teātris. Tādus tik populārus un tik cienītus cilvēkus, kāda bija Elizabete, jau pa visu pasauli diez vai uz divu roku pirkstiem izdosies saskaitīt...
5 3

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

09/09/2022 10:22
Vot nesaprotu, kur uzrodas šie mistiskie personāži. Es administrācijas vietā, aizliegtu izteikties, tiem kam nav bilde ar n-tajiem profiliem. Man tādi cilvēki asociējas ar stukačiem, kas tik lūr aiz stūra un gaida mirkli, kad kāds kļūdīsies un varēs skriet sūdzēties...
Vot, no rīta jāienāk tautā, kad kāds jau uzkritis uz nerva  !
4 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

09/09/2022 10:28
Sol, man otrādi, otrs mazbērns piedzima Anglijā, bet pagaidām vispār negrib uz Latviju.Man mazdēla palikšana Anglijā bija ļoti sāpīga... bet, nu jau esmu samierinājusies, vismaz man tā liekas.
... viss būs labi
4 2

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/09/2022 10:40
Nu nekas, lidosi ciemos  Kas tur... 2h, un galā. Ātrāk, nekā ar autobusu uz Liepāju
1 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

09/09/2022 10:59
Ja par kundzes nāvi - līdzjūtība.
Ja par to, kā tālāk dzīvosim, tas gaiss, iespējams, būs tīrāks. ES vienotības atbalstītājiem tagad būtu jāpriecājas, jo jau apriebušies briti esot bijuši ES augšgalam, jo mūžam dīkuši un pieprasījuši it visā sev īpašus noteikumus. Vel pzvisam nesen Džonsons braukāja pa ES, ar šķeltniecību nodarbojoties. Starptautiski arī varbūt mazāk mēslus tā valsts vārīs ar aizokeāna lielsabiedroto aiz muguras.
2 2

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

09/09/2022 11:01
Elizabete... savas nācijas stabilitātes garants... dod Dies katrai nācijai tādu. Nav.
5 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

09/09/2022 11:03
Ja par kundzes nāvi - līdzjūtība.

Cik ilgi Tu visiem rādīsi, ka es pamuļķis?
Gaidu atbildi uz savu jautājumu, Tev no pirmās laulības ir bērni?

Džonsons man ļoti patīk !
2 2

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

09/09/2022 11:19
Atbilde visgudrajai, visviedajai.

Nav no pirmās laulības bērni. Vēl kas interesē?
3 1

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

09/09/2022 11:41
... līdz ar karalienes aiziešanu grūtus laikus Anglijai politologi pareģo..nemierus... valsts sadalīšanos... un tā liekēžu armija uz kakla nodokļu maksātajiem arī jau sen apnikusi... tā kā būs interesanti…..saulīte pa zemes virsu staigā))))
3 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

09/09/2022 11:44
Ja sieva aizietu pie cita vīrieša, Tu atteiktos no bērniem, netiktos ar viņiem, nepalīdzētu materiāli?
2 2
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas