Labrīt. Nu ir jau gan starpība, vai nomirst viena veca kundzīte, vai monarhs, kas valdījis 70 gadus. Anglijā viņa bija kā nācijas māte, un es domāju, ka tur ir tāda pat situācija( vai līdzīga) kā PSRS, kad nomira Staļins. Man mamma stāstīja, ka cilvēki ir raudājuši, jo nav varējuši saprast-kā tālāk dzīvot, jo visu tak līdz šim pateica priekšā... viss pēc vadoņa pavēles...
Katrā ziņā, Čārlzs, kas nāks vietā, nav pat viņas mazā pirkstiņa vērts.
Ak jā, laika ziņas-Liepājā saulains, vējains, +10 grādi. Un ir piektdiena, tas priecē.
6
4