Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30520

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938712 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

09/09/2022 19:20
Murminator, ar Tevi nav iespējams sarunāties, Tu dzirdi tikai sevi, atbildi tikai uz to ko gribi... tas tāpat kā runāt pašam ar sevi.
Beast, man asaras var sākt birt, dajebnokā... varbūt tiešām jāiet pie psihiatra  .
2 4
09/09/2022 19:33
19:20 ja mineta laikā nebirst, tad pie ārsta vari neiet.☝️
7 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

09/09/2022 20:38
👍😀🤣
5 5

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/09/2022 20:44
indrak, tu to PATIEŠĀM nopietni -"tipa" nu baiiigsmieklīgi? vai tas ( 19.33) patiešām, tavuprāt, IR smieklīgi (ņemot vērā iepriekšējo komentāru un ja 19.33 uzskatāms kā atsauce uz to)????
kaut kāds farss...
3 5

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

09/09/2022 20:50
Ja tas teksts būtu teikts augstdzimušo jaunavu pansionāta nevainīgai pirmkursniecei, tad nekā smieklīga, ja tai, kura krojet matom, vai kaut vai kādā situācijā man, tad, jā, man tas šķiet smieklīgi 🙂
4 5

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/09/2022 20:53
nu tad smejies
bez komentāriem
labunakti vsiem...
4 2
09/09/2022 20:55
20:44 vai nu ir vai nu nav🤷‍♂️galvenais nekrist histērijā.☝️
3 2

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

09/09/2022 21:09
Indrak, izlasot Tavu komentāru, liekas ka Tu esi nevainīga jaunava  !
5 2

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

09/09/2022 21:13
Tas priecē, bet nē😀un, manā vecumā tas būtu visai sērīgi😭
3 2
09/09/2022 21:21
Varbūt emocionālajām omītēm labāk atrasties savā kafijas diskusijā, kur viņas var ielikt smaiļikus ar svecītēm, organizēt klusuma nedēļu, izveidot klubiņu karalienes faniem?!
Vispār smieklīgi kā dažas senas omes cenšas noteikt kad smieties, par ko un kur runāt.🤷‍♂️
7 7

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

09/09/2022 21:30
varbūt arī tev, kurš nav mazāk sens, nevajadzētu citiem noteikt, kur viņiem atrasties!
8 3
09/09/2022 21:33
Es nenosaku es iesaku🤷‍♂️
5 3
09/09/2022 21:47
labvakar beidzot biju apskatīties bērnu mājas pārvērtības, pēc lieliem darbiem gan no iekšpuses, gan ārpuses:))
un iepazīties ar Yoko, protams, arī
tik tiešām suns ar kaķa raksturiņu
3 1

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

09/09/2022 21:49
Beastmodeon, eleganti, eleganti! Visu cieņu! :)
5 6
09/09/2022 22:39
Izskatas, ka te atkal viena aktiera teatris... tik vienmuljs, paredzams, jo atkartojas gadu garumaa...
Lab, es tv paskatisjos, kur visi it kaa melojot un ar propagandu vien nodarbojas
Arlabnakt!)
4 2

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

10/09/2022 09:16
Labrīt! Protams, kā brīvdiena, tā jau 7 acis vaļā..un viss. Miega nevienā acī...
Pelēks, bet silts rīts. Anksi, tu tur neesi nosalusi?... Izskatās, ka Madona tagad ir LV aukstuma centrs.
2 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

10/09/2022 09:56
Labrīts saulainā, lēnā un daudzsološā rītā! 🌞
2 0
10/09/2022 12:25
Kas tad notika ar kafijas diskusiju, sapuva un iznīcinājās pati no iekšpuses?
Varbūt vajag jaunu atvērt, kur komentēs tikai vēlamās personas?🤷‍♂️
5 3
10/09/2022 12:28
Labrit...
brokastpusdienas paestas, nakti miegs nenaaca, labi, ka tikai taa izpauzjas man pilnmeness)))
verbalais psihopats jau no agra rita darbaa-drukaa un drukaa, a citiem nospljauties par sjo iedomaati celo misiju)))

laicinjs labs, plaani visaadi, bet ka tik  nesanak, ka finalaa neizdaru neko, tas man taa raksturigi
2 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

10/09/2022 12:34
Labsrīts, meičuki! Silts un saulains. Forši!
3 1
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas