Ja par iesmējējiem un ieņirdzējiem, tad, jā, es pie tiem piederu. Iemesls? Teorētiskais pamatojums? Bet lūdzu!
Jā, varat godināt monarhu, kurš esot valdījis 70 gadus, izturēties ar cieņu, utt., jo tā skolā māca, bet svarīgākais jautājums manis, iesmīnētājaprāt, ir par to, ka cieņai ir tā ārkārtīgi neērtā īpašība, ka tā ir 100% JĀNOPELNA, un rādītājs tam, ir vai nav tā nopelnīta kā šajā gadījumā, tā daudzos citos ir tas, kas pēc cilvēka uz šīs pasaules paliek? Un? Kas tad paliek? Princis Čārlzs ... Kad vēl bija dzīva Diāna, bija tāds stāsts par to, ka karalisko augstību mītnesvietā - Bekingemas pilī laikam - tika pieņemts darbā viens smuks jauns vīrietis (par apsargu, cik atceros). Tad lūk, prinča - troņmantinieka apkalpojošais personāls šo heteroseksuālo čali esot vienkārši homoseksuāli izvarojis grupā, par ko minētais cilvēks esot Diānai sniedzis ziņas. Vispār, toreiz uz visiem stūriem bija info, ka Čārlzs ir izveidojis savā pilī tādu kārtīgu geju midzeni. Cik gan pūļu neesot jaukā māte - karaliene pielikusi, lai šo lietu paslaucītu zem tepiķa. Un vispār, ir versija, ka Diānas nāve ir bijusi saistīta tieši ar šo materiālu (čaļa rakstisku liecību par notikušo) nolūku publiskot. Par karaļnama saistību ar liktenīgo negadījumu ne tikai šajā sakarā runāja visi, pilnīgi visi tad, kad tas bija svaigs notikums. Ja kāds godina un atbalsta degradāciju un lejupeju, tad tā ir viņu darīšana, es to izsmeju un izsmiešu.
4
6