Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30500

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938712 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

09/09/2022 15:41
Kapèc gan sēras?... tie tak prieki, kad mājās jauni interjera priekšmeti... jauna, skaista mikrene...
..bet aktivakseri vai tik dāmām jau nav paranoja?... vai dzīves kvalitāte tā krītas?..un pie vainas tie kam nav vajadzības potēties?)))…un kāds vispār konteksts, tos pieminēt…vaiiii, nu traki, dzīves nekādas..visur tikai šie)))))..bez potēm
Un drāmu speciālisti kā izskatās ir nopotetie…
5 3

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

09/09/2022 15:47
Kak čort iz tabakerki izlec atkal tā bezgalīgā vakseru, antivakseru stigmatizēšana.Slikti šā kā tā.
5 1

Tēmas: 1
Ziņas: 16373

09/09/2022 16:01
Erotik, arī šajā vajcinācijas jautajuma Igaunijas tiesas ir priekša soli Latvijai - tur spriedums, ka nebija likumigi atlaist no darba nevakcinetus cilvekus
5 2

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

09/09/2022 16:02
Te tik par drāmu speciālistiem un vaimanātajiem.  
Tut kak tut... :))))
Diena šodien dikti skaista un jaunā pričene izdevusies. Kartupeļu pentoki uztapināti, lai znotiņam labi garšo!
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

09/09/2022 16:13
..tad jau, lar, Tavaklātbūtni ßai vietnē uzskatāma tieši tāpat... vaimanāšana..un tutkaktutt))))
Īpatnēja loģika….tikai es tā pareizā skastā te nāku gaismu nesu un patiesību..bet tie pārējie tikai drāmas un vaimanas dveš((((….
4 3

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

09/09/2022 16:20
Pēc šodienas laikapstākļiem spriežot, mūs sagaida feini saulaina atvasara oktobra otrajā pusē. Nu, vai tas nav labs iemesls priecīgam garastāvoklim piektdienas vakarā?
4 1
09/09/2022 16:37
15:41 tak ir cilvēki, kas pieķeras vecajam, un stipri sēro par to, citam prieki, ka nāks kas jauns.🤷‍♂️
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

09/09/2022 16:44
Bububu...
Jā, versij, diena beidzot laba - saulaina, skaista un garšīga. Ko gan vēl var vēlēties!
4 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/09/2022 16:46
apskatot masu mēdijos pieejamās bildes, redzams, ka ļoti daudzi briti Karalienes zaudējumu uztver kā personisku sāpi, zaudējot patiešām tuvu cilvēku. 
neapšaubāmi, viņa to ir pelnījusi.
7 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

09/09/2022 16:59
Ja par iesmējējiem un ieņirdzējiem, tad, jā, es pie tiem piederu. Iemesls? Teorētiskais pamatojums? Bet lūdzu!
Jā, varat godināt monarhu, kurš esot valdījis 70 gadus, izturēties ar cieņu, utt., jo tā skolā māca, bet svarīgākais jautājums manis, iesmīnētājaprāt, ir par to, ka cieņai ir tā ārkārtīgi neērtā īpašība, ka tā ir 100% JĀNOPELNA, un rādītājs tam, ir vai nav tā nopelnīta kā šajā gadījumā, tā daudzos citos ir tas, kas pēc cilvēka uz šīs pasaules paliek? Un? Kas tad paliek? Princis Čārlzs ... Kad vēl bija dzīva Diāna, bija tāds stāsts par to, ka karalisko augstību mītnesvietā - Bekingemas pilī laikam - tika pieņemts darbā viens smuks jauns vīrietis (par apsargu, cik atceros). Tad lūk, prinča - troņmantinieka apkalpojošais personāls šo heteroseksuālo čali esot vienkārši homoseksuāli izvarojis grupā, par ko minētais cilvēks esot Diānai sniedzis ziņas. Vispār, toreiz uz visiem stūriem bija info, ka Čārlzs ir izveidojis savā pilī tādu kārtīgu geju midzeni. Cik gan pūļu neesot jaukā māte - karaliene pielikusi, lai šo lietu paslaucītu zem tepiķa. Un vispār, ir versija, ka Diānas nāve ir bijusi saistīta tieši ar šo materiālu (čaļa rakstisku liecību par notikušo) nolūku publiskot. Par karaļnama saistību ar liktenīgo negadījumu ne tikai šajā sakarā runāja visi, pilnīgi visi tad, kad tas bija svaigs notikums. Ja kāds godina un atbalsta degradāciju un lejupeju, tad tā ir viņu darīšana, es to izsmeju un izsmiešu.
4 6

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

09/09/2022 17:04
Kapèc gan sēras?... tie tak prieki, kad mājās jauni interjera priekšmeti... jauna, skaista mikrene...

..bet aktivakseri vai tik dāmām jau nav paranoja?... vai dzīves kvalitāte tā krītas?..un pie vainas tie kam nav vajadzības potēties?)))…un kāds vispār konteksts, tos pieminēt…vaiiii, nu traki, dzīves nekādas..visur tikai šie)))))..bez potēm
Un drāmu speciālisti kā izskatās ir nopotetie…

Erotik, vainīgo meklēšana taču vienai daļai bezmaz nacionālais sporta veids ir komplektā ar vēl vienu disciplīnu - lēkāšanu pa grābekļiem. Vispirms palēkā pa grābekļiem, pēc tam - meklē vainīgos.
4 5

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

09/09/2022 17:15
Erotik, arī šajā vajcinācijas jautajuma Igaunijas tiesas ir priekša soli Latvijai - tur spriedums, ka nebija likumigi atlaist no darba nevakcinetus cilvekus

Kam bija jānopelna, tie nu ir nopelnījuši, bet ir interesanti vērot, kā vakcīnfanātiķu dogmas krīt viena pēc otras.
4 5

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

09/09/2022 17:43
Tas ir pizdecs  !!!
Murminator, Tu esi viens pretīgs cilvēks, Tev vajag strādāt par asinezatoru, jo Tavs aicinājums ir rakāties pa sūdiem, tikai tad Tu jūties laimīgs!
Man vienmēr ir bijis jautājums šiem homofobiem, ko viņi darītu, ja viņu bērni izrādītos homoseksuāli, nosistu uz vietas???
Murminator, Tu vari savu negatīvo žulti izgāst savā diskusijā!!!
... atvainojos pārējiem...
7 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

09/09/2022 17:46
Par princesi Diānu es sēroju no sirds. Pārējie kronētie un titulētie pilnīgi vienaldzīgi.
4 2

Tēmas: 1
Ziņas: 16373

09/09/2022 17:49
Čau, Frīna:) kā šodiena?:) man tāda interesanta bija:) daudz biju pie dabas:) Skaistais laiks lutina:)
Domas par Diānu man saskan ar Tevi:)
un rudens reņģes... :)
Man šodienas mantra- ej garām:)
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

09/09/2022 17:54
Čau, Ķirsi! Laiskojojos, tik cik līdz veikalam aizgāju pēc saldējuma.
Garāmiešana brīžiem lieti noder.
4 4
09/09/2022 18:33
…man tāda interesanta, daudz biju pie dabas…
Laikam dabas pētnieks ja pastaiga pie dabas ir interesanta.😂
5 2

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

09/09/2022 18:45
Bet tur viss interesantais var notikt! Neplānots sekss, šampanieša dzeršana, vai lāci var satikt…utt.
6 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

09/09/2022 18:48
Cik vērtīgi, ja tev 54 gadu vecumā ir kāds, kurš var pamācīt, kā pareizi dzīvot, domāt un visu pārējo! :) :) :) Nenovērtējami!
3 3

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

09/09/2022 18:51
murminators | 09/09/2022 18:48
... ar ko ne šīs diskusijas turētājs nodarbojas.(visu pārējo var atmest)
7 3
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas