Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30640

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938689 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
12/09/2022 13:19
Nesaprotama tik tā vaimanāšana. Varēja taču neslēgt savu diskusiju, un bubināt tur uz nebēdu ar savu “zelta fondu” pieņemt ko vēlas, izmest ko nevēlas, bet nē, tagad tēlo abižotu omi.
Es tevi saprotu, biji uzmanības centrā, sava diskusija, kur varēji tēlot saimnieci, bet tagad visa tava mazā pasaulīte izjukusi.🧐
6 8

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

12/09/2022 13:20
Man iedalītā loma gluži labi patīk. Beidzot dabūšu pasēdēt uz soliņa un atpūsties. Un sev? Kuru lomu sev? Narkomāns? Dzērājs? Vai mauka?
Es tevi saprotu (c) Nu, saprašana nav tava stiprā puse.
Bet šī ir pirmā un vienīgā reize, kad iesaistos šī onkuliņa provokācijā un "laipnību"pingpongā. Tas nav mans stils.
8 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

12/09/2022 13:24
Bija anekdote.Apmeram tā🙂
Zvans pie dzīvokļa durvīm.Kāda vajadzība?Mēs tantei Klāvai vācam naudu ekskursijai uz Nīderlandi, lai viņa beidzot var apskatīt riktīgas maukas un narkomānus.
6 1
12/09/2022 13:28
... man sjitaa *peerle* patik-... maza pasaulite izjukusi
cilvecinj, tak attopies
4 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

12/09/2022 13:38
Modeon, pilnīgi piekrītu.
Vēl vairāk, to diskusiju, ja kas nav mainījies, var mierīgi atslēgt vaļā un turpināt. Fotogrāfs te kādu laiku iepriekš ziņoja, ka vienā diskusijā šams esot izbanots, pēc kā secinu, ka pie kafijas galda mierīgi varēja savākt tikai savējos, un tādiem, kuri neraksta to, kas patīk, uzlikt tādu pašu banu. Un kašķis pašās beigās bija tikai 2 komentārus garš, nevajadzēja tur n-tās lapas pārskatīt, kur kurš ko ne to ... Ir iespēja nesaskaņu cēlājiem privāti uzrakstīt īsu brīdinājumu ...
5 3

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

12/09/2022 13:47
Sveiks, murminator! 
Nesen Lare pacēla vecu diskusiju par grēkošanu. Savas replikas tur neatradu ( hmmm, i kur es biju? ), toties palasīju tavējās. Un secinājums- tu agrāk vairāk pēc normāla cilvēka esi izklausījies. Acīmredzot, kaut kas ar tevi pa šo laiku ir noticis, un ne uz to labo pusi. Būtu labi, ja pats priekš sevis spētu apjaust- kas tieši. Un novērst. Lai nav vecuma galā tā jāmokās.
7 4

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

12/09/2022 14:16
Tas tiesa, versij, nekas nav mūžīgs...
3 4
12/09/2022 14:24
Murminator, omēm vajag lai viņas tiktu slavētas, lolotas a te opā, viņa vairs nav pasaules naba. Dzīvē viņai ir pelēkās peles loma, bet te viņa jutās sadzirdēta, respektēta, bet ir tipiņi, kas nedzied pēc vinas stabules, un tas vinas patmīlību grauž. Viņa nāk, sūdzas, vaimanā, bet neviens nesadzird, un tad tiek izmests pēdējais trumpis, viņa iešot prom, un gaida, kad viņu lūgsies palikt.🧐
5 7
12/09/2022 14:32
parspilee-tas butu vieglakais variants, bet  liekas, ka cilvekam nav nekadas sapratnes par to, kas VIENKARSI ir tikai portals... viens, starp daudzajiem...
3 4

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

12/09/2022 14:35
Best, ej tak vaimanāt blakus diskusijā, tur murmim ir vaimanu diskusija.
4 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

12/09/2022 14:47
Par omēm es kā opis varētu piekrist. Kaut kad sen, sen kaut kur šeit rakstīju, ka situācija 16 gados un 50+ manāmi atšķiras īstenībā, bet vienai daļai gribas tāpat kā jaunībā, kad čaļi cerībā nomierināt libido norija daudz un dažādus krupjus - pazemojumus, nesmuku izrunāšanos, visādas citādas nelielas cūcības no jauno dāmu puses, jo gribējās, bijām jauni un viņas - smukas un iekārojamas. Pēc 50 šajā ziņā omju vērtība vīrišķu acīs ir smagi kritusies, bet gribas vēl kā toreiz runāt un darīt visu, kas ienāk prātā, zinot, ka viss tiks piedots. Šeit arī pa brīžam "izlec" tādi gadījumi. Es pat šo komentu nebiju uzrakstījis, kad uzskatāms piemērs no Lares puses jau ir.
Tagad jebkuri jautājumi tiek apspriesti no līdzvērtības pozīcijām. Opji un omes ir vienādi nevajadzīgi vieni otriem, bet viena daļa vēl ir tik tiešām prātā aizķērušās savos 16, kad viss bija pavisam citādi. :)
Interesantākais tomēr ir tas, ka promgājējas šeit nav tikai omes, bet viens otrs opis arī. Kā to izskaidrot? Mans variants (arī attiecībā uz šo šīs diskusijas posmu tagad) ir vienas daļas katastrofāla nespēja pieņemt, ka mēdz būt arī atšķirīgi viedokļi un skati uz notiekošo no viņu viedokļiem.
4 5
12/09/2022 14:49
re kaa viens te bez Tautas nevar iztikt, dzives jegu sjeit atradis... tik nesac raudat)))
4 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

12/09/2022 14:56
Murm, kur tu rāvi ideju par promiešanu?    Es tikai no rīta sasveicinoties atzinu, ka te nav ko lasīt un nav ko darīt. Pelēkais bezbilžu planktons izvērsies. Bet es jau saprotu, tas tagad pirms vēlēšanām. Gan pēc tam norimsies.
P.s. Ja kāds analītiķis uztaisītu aptauju, cik lielu vietu katra dzīvē ieņem Tauta... tad pēc taviem apgalvojumiem, man tiem būtu jābūt vismaz 50 procentiem ( laikam jau no personīgām sajūtām ). Aizdomājos. Vienu procentu nedavelk. Onkuliņu domas par omēm ( un mani tai skaitā ) arī procenta robežu nesasniedz. Ja interesē pilns saraksts, varu iesniegt. Ja ne, nav ko cepties par tev nepārzināmām lietām.
5 5

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

12/09/2022 14:56
Es gan nesaredzēju nekādas izmaiņas Murminatorā, spriežot pēc tekstiem tajā vecajā diskusijā, kā vienmēr atstāsta kautkādu paziņu gadījumus, stāsta par sieviņu un citus murgus...
Vot nesaprotu, kā Murminators var zināt ko grib, ko domā sievietes pēc 50??? Tu esi sieviete???
6 3
12/09/2022 14:58
to vajag mācēt, jaunības seksa traumas pārnest un tautas diskusijām..
par visu un neko
7 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

12/09/2022 15:03
Oi, Versij, cik te "adjū" nav lasīts! Tā kā neattiecini to visu, ko rakstīju, uz sevi. Erotika te par vienu otru "adjū" rakstītāju vēl nesen regulāri iesmēja.
Spriežot pēc reakcijas, trāpīts ... desmitniekā.
5 5
12/09/2022 15:07
reakcija ir tikai viena, tu vel joprojam liec brinities par savu tupumu, ceriba, ka tas mazinasies-zud ar katru dienu arvien mazaaka...
5 4
12/09/2022 15:15
Murminator, kā jau teicu omām trūkst asumiņa, visu laiku runāt par izravētām puķu dobēm, laika apstākļiem un konservēšanu ir nomācoši. Tu te viņām vienīgais glābiņš jo var nosaukt par muļķi, izlikties gudrākām…☝️
Tāds zibeņnovadējs.
5 7

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

12/09/2022 15:19
Re, brīvprātīgās ar degsmi ir metušās apliecināt manis rakstītā pareizību! :) :) :)
4 6

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

12/09/2022 15:19
Produktīvāk jau būtu mēģināt rast kādu kopsaucēju un kopīgu tematu. Vai vnk ļaut omēm netraucēti runāt par to, kas omes interesē ( nu PIEDODIET, ka tie neesat jūs ), savukārt klusām nopūsties un neprotestēt, kad opīši savus jājamzirdziņus izlaiž pastaigā.
8 4
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas