Noteikumus taču ziniet...
Un ittttttnekas nemainās ne no piekrišanas visiem, ne no piekrišanas tankistēm, ne no piekrišanas planktonam, ne no vecām anekdotēm, ne no brīnīšanās, ne no lamāšanās, ne no provocēšanas, ne no samiernieciskuma, ne no saprašanas, ne no pārprašanas, ne no atvērtām diskusijām, ne slēgtām, ne no veselā saprāta, ne no pilnīga murga. Kašķis ir un paliek kašķis. Miskaste. Bravo, Lare!
. Citreiz cilvēki satraucas par tādiem niekiem!