Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30700

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938681 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)

Tēmas: 1
Ziņas: 16373

12/09/2022 17:49
Erotik- ja tas tā notiks, tad - ko nu?:)))))))
 Indark- vai te kādam jāprasa atļauja, ko runāt:)))) domāju, ka nē;))) .. nu jā... kaut gan - visādi var sanākt... ja nav gala saskaņojuma:)))
4 5

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

12/09/2022 17:52
kas var būt ļaunāk par atraidītu sievieti? atraidīts vīrietis 
7 3

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

12/09/2022 17:55
Ienāca prātā doma, ka šī diskusija " Par visu un neko" ir kā īsta miskaste. Kāds iemet konfekšu papīrīti, kāds banāna mizu. Kāds izvemjas, bet kāds izsmēķi un sadedzina konfekšu papīrīti... ko izmeti tu?
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

12/09/2022 17:56
Jūsu ņemšanās te ir apbrīnojama😁Bet labā ziņa, ka citur jau tāpat ņemas, i apsaukājas, i visko.
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

12/09/2022 17:57
Man gan patīk, ja diskutētājs prot atrast piemērotu joku vai anekdoti par tēmu, un nav no svara izmantotā humora svaigums vai senums, galvenais, ka trāpīts tieši centrā.
5 7

Tēmas: 1
Ziņas: 16373

12/09/2022 17:59
Frīna, es arī tieši par to pašu - vienmēr ir trāpīts mērķī:)))
6 7

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

12/09/2022 18:00
... un cik toleranti un iejūtīgi))))))
5 8

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

12/09/2022 18:14
Ja par senām anekdotēm, nu nošaujiet, es pārsvarā zinu pasenas.Nē, nu ir pa kādai jaunai, bet pamatā apkārt riņķo tie paši sen dzirdētie joki.Bet mož man vecuma atmiņas zudums, atceros tik agrāko, bet tagadne un tai tuvā pagātnē vienkārši neturas prātā.🤔😀
Un visiem būtu mierīgāk, ja neatlaidīgi nemēģinātu otru pataisīt pēc sava ģīmja un līdzības un savus uzskatus paust kā vienīgos pareizos.Nukaukātā🙂Bet dzīvē(tautā)viss ir savādāk. 🙃
6 3

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

12/09/2022 18:19
Ar šeit esošo kontingentu))))..Indrak, gluži kā toma krūza neiespējamā misija))))
5 5

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

12/09/2022 18:20
Piekrītu visiem   Un ittttttnekas nemainās ne no piekrišanas visiem, ne no piekrišanas tankistēm, ne no piekrišanas planktonam, ne no vecām anekdotēm, ne no brīnīšanās, ne no lamāšanās, ne no provocēšanas, ne no samiernieciskuma, ne no saprašanas, ne no pārprašanas, ne no atvērtām diskusijām, ne slēgtām, ne no veselā saprāta, ne no pilnīga murga. Kašķis ir un paliek kašķis. Miskaste. Bravo, Lare!
4 4
12/09/2022 18:25
man ir jautājuši, gan santehniķi, gan meistari kad vanni remontēja, nu kam Tev tas boileris vannas istabā
es saku stundai X, tādas jau bijušas 2x
kad Madona viena katlu māja uzgāja gaisā un kad neatceros kādu iemeslu dēļ uz dažām dienām atslēdza karsto ūdeni, tas bija sen un tomēr..
tagad atkal ir šī stunda, jo jūtu, ka tupmakajās dienās ies "jautri"
augšas kaimiņiene ar suni padusē jau bija atskrējusi, ka viņa neļaus neko lauzt, jo krutais remonts 
u.t.t
bet es saku, ka ja vajadzēs tad lauzīs, šis ir kopīpašums un jau ir skaidrs, ka vaina ir stāvvadā
un tur var tikt tikai tā un kamēr neizlauzīs visi trepju telpā būs bez karstā ūdens
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16373

12/09/2022 18:28
Anksa tālredzīga bijusi... Bet tas labi
3 2
12/09/2022 18:33
Miskaste vai ne, bet jūs te nākat, un man pietika ar pāris komentāriem, lai jūs te saskrietu un sāktu kladzināt, kaut gan bija izvēle iet uz diskusiju kura jūsuprāt nav miskaste, bet velk taču, vai ne?!🙂
5 8

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

12/09/2022 18:37
Izcili)))))))18.33
5 6

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

12/09/2022 19:08
hei, nu apjukt var, cik te daudz izaicinājumu un izaicinātāju! i ne apsekot! un galvenais, ka kāds/-i /-a/-as sevi uztver par to galvenāko, uzskatot, ka viņš, tieši viņš ir sašūpojis šo "pīļu dīķi"!
 ak, jel! kādi maldi!
5 4

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

12/09/2022 19:14
Versij, ja nav kas miskasti ik pa laikam iztīra, tad šī ilgi smird. 
4 2

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

12/09/2022 20:11
Te nesen runāja par izdzīvošanas somu, un tad, pēkšņi nav karstais ūdens divas dienas, viss dzīvei beigas  . Citreiz cilvēki satraucas par tādiem niekiem! 
Ar šeit esošo kontingentu))))

Erotik, Tu jau pati esi viena no tā kontingenta, viena no tā pīļu dīķa. Vai Tu labāk asociē sevi ar zosi?
8 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

12/09/2022 20:36
Maybe, Dinc, ir drusku savādāk. Mēs daudzas lietas nenovērtējam, pieņemam kā pašsaprotamas, kamēr tās ir. Tieši tāpat tas ir ar ērtībām, ar veselību. Un ar līdzcilvēkiem.
3 0
12/09/2022 20:49
nezinu, kas runāja par izdzivošanas somām, es par radio un baterijām
un led elementiem...
ūdens, tad ūdens, ..
un sāka atkal tecēt, zvanijos kas par lietu.
lai brauc un auksto ari griež nost
0 0
12/09/2022 20:56
tad tev vispar udens nebus?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas