Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko / 30680

03/04/2020 10:48 | Diskusija lasīta 938680 reizes
Bet uzvedieties labi, lai katras dienas beigās visi dzīvi..           Noteikumus taču ziniet...  

 
cherry01 | 22/06/2023 05:24 undefined

Iesniegt sūdzību par lietotāju (cits iemesls)

beastmodeon

Diskusiju sadaļā diskutants beastmodeon pārkāpj portāla lietotāju noteikumus: proti -Portālos aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, jebkādā veidā aizskart, pazemot, nonicināt, apmelot citus lietotājus, izvietot jebkādu informāciju tekstu vai failu veidā, kas ir aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša. Nav pamata pārējos diskutantus visu laiku apsaukāt par urlām, aitām utt. Šis teksts no viņa ir kalusāms jau apmēram mēnesi no kāda 19. aprīļa diskusijā Par visu un neko. Šeit sarunās medz arī viedokļi nesakrist, bet nievājoša, aizvainojoša un aizsaroša attieksme bez pamatojuma no beastmodeon notiek nepārtraukti. Nepārtraukts mobings pret diskusijas dalībniekiem, ar kuriem didkutants uzskata, ka nesakrīt viedokļi. Tiek likti kaut kādi tiktoka ieraksti ar norādi par to, ka tur redzami diskusijas dalībnieki un tātad par citiem tiek izplatīta aizskaroša, draudoša, zaimojoša, apmelojoša, neslavu ceļoša informācija. Diskusijas autorei par šo ir ziņots, bet diskusijas autore neko šai sakarā nav darījusi. 

 

___
Reklāma   

VIP konta cena:

4 mēneši (120 dienas): 10 €
6 mēneši (180 dienas): 15 €
9 mēneši (180 dienas): 20 €
12 mēneši (360 dienas): 25€

https://www.tauta.lv/mans/vip/b/?
Atbildes (39136)
12/09/2022 16:55
16:41 tāda kā dedovšina sanāk😀
5 5

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

12/09/2022 17:01
Klau, nesaprašas, tak taisiet vaļā un slēdziet ciet SAVAS diskusijas. Katrs dara kā viņš grib. Ko piesējāties? (mazie meža dīvainīši)
5 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

12/09/2022 17:07
jāatsēd  savs laiks, kad citi ļaus muti vērt vaļā...

Uz to pusi ir. Kaut tiešā tekstā to šeit raksta reti, bet attieksme pret jaunpienācējiem ir tāda, ka vedina domāt ... Otra lieta, kas man nav skaidra un šķiet dīvaina, - kaut kādi nesaprotami aizspriedumi pret profiliem un personāžiem bez foto. Pats laikam jau kādas 5 reizes esmu publiski skaidrojis, ka neesmu nācis ne seksot, ne randiņot, ne iepazīties, sekojoši man tie foto ir kā zaķim stopsignāls te vajadzīgi. Skaidri un gaiši esmu nodeklarējis gan profilā, gan diskusijās, ka nekāds Delons neesmu - pauris pliks, liekais svars un līkas kājas (pēdējais - joks). Kam varētu būt noderīgi mani attēli, nez?
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 16373

12/09/2022 17:09
Beastmodeon-  un vēl jāpaceļ roka  un jajāutā- skolotāj, es drīkstu?:)))  vai mammu- es drīkstu??? ))))
... malkot kafiju... ))))))
5 7

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

12/09/2022 17:13
murminator un co
ja pareizi saprotu (un es saprotu pareizi) "atsēž" parasti iestādē ar restotiem logiem, kur dzīve rit no zvana līdz zvanam un kur izlaiž tad, kad izlaiž. te tač` neviens nav ieslogots, ne?
runājot par personāžiem bez bildēm, man pretenziju nav, vnk man personīgi ir vieglāk runāt, ja es zinu, kā cilvēks izskatās. runa vairāk ir par t.s. kreisajiem profiliem, un es, piemēram, nezinu, pie kā labāk vērsties -cherry01 vai retro. jo man joprojām "gaisā karājas" 2 neatbildēti jautājumi.
tāpat arī ar быдло.ja es zinu, kā personāžs izskatās, man "bilde saliekas ar tekstu" un es situāciju pieņemu, ka... nu tā tas vnk ir.
5 4

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

12/09/2022 17:16
... ja es uzrakstīšu :"labāk pacel kāju" .. tā tač` būs tāda kā rupjība, ja?
nu tad labāk nerakstīšu!
5 4

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

12/09/2022 17:17
Šeit kāds māk atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem, vai tikai malt vienu un to pašu?
Murminator, tad varbūt vismaz vienu reizi atbildi, nevis piecas, kāda iemesla dēļ, Tu šeit esi?
3 4

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

12/09/2022 17:20
Tauta.lv ir iepazīšanās un izklaides portāls, Dince.
4 1

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

12/09/2022 17:23
Iepazīšanās un izklaides !!!
Bēdīgi, ka precētam vīram tik garlaicīga dzīve  .
4 4

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

12/09/2022 17:27
Ak kungs..kam gan interesē, kā ir labāk vai vieglāk kādai no sazin tur kurienes... pie kājas Tu ar saviem labumiem vēlmēm un domām))))... man personīgi ir labāk un vieglāk pavisam pretēji..un tā tam būs būt..)))))
Cherry..likmes?))))... ka omēm vaigi pavisam nenopušas)))))
4 6

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

12/09/2022 17:29
Bet tad jau sanāk te drīkst tikai neprecētie?Nežēlīgi😭🤧😀
4 3

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

12/09/2022 17:30
Kādā veidā gadiem malšana par politiku ir pieskaitāma pie izklaides? Kāpēc pēti personāžu bildes un anketas? Pats bieži esi teicis. Ja nevajag iepazīties, vai nav vienalga, kada tantei vai onkulim seja?
6 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

12/09/2022 17:31
Neesmu murmis, bet to mesidžu no viņa paša teiktā esmu sapratusi- ikdienā pietrūkst sarunbiedru. ( Palabo, ja nepareizi ). Un, Dinc, nav jau murmis viens te tāds- precētais. Neba visiem garlaicīgi? Nē. Es, piemēram, vnk uzturu kontaktu vieglas, nesamežģītas sarunas veidolā ar cilvēkiem- personīgi pazīstamiem galvenokārt. Tas man ir interesanti. Un, ja kāds vēlas ar mani komunicēt, es to uztveru kā vēlmi būt kautkādā mērā pazīstamam. Un tad attēls, seja ir ļoti svarīgi. Nu ko padarīsi, tāda vizuāla ( ne tikai tekstuāla ) uztvere.
6 3

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

12/09/2022 17:32
Tavs laulātais par tamborēšanu interesējās, vai?

P.s. Atbilde uz Versijas jautājumu. Jā, darbā 90% laika esmu viens. Mājās vairāk izrunāties, pastāstīt, ka gājis, parasti gribas citiem, sekojoši, esmu pieradis vairāk klausīties, uzdot jautājumus un atkal klausīties.
4 3
12/09/2022 17:32
17:01 tak pilnīgi vienalga aizklapē, vai atver diskusiju. Jautājums bija uzdots cilvēkam kurš izteicās, ka šeit darīt nav ko, ka jāiet prom, un arī citiem iesaka, kāpēc tad aizvēra diskusiju, kur omēm bija KO DARĪT?!
17:09 aga un ja neklausa tad pie direktores versijas uz paklāju.😀
5 5

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

12/09/2022 17:35
Hmm😀varbūt tostu?
Sievietes, nemīliet vecpuišus, viņi mīl tikai sevi un nemīlēs jūs, nemīliet atraitņus, viņi nemīlēja savas sievas un nemīlēs jūs, nemīliet šķirteņus, jo viņi nemīleja savas sievas u n tāpēc izšķīrās, mīliet precētos, jo mēs mīlam savas sievas un mīlēsim jūs😀
5 5

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

12/09/2022 17:39
Indrak, Tu sāc apnikt ar savām vecām anekdotēm.
Interesanti, ja atraitnis, tad nemīlēja sievu, kur loģika  ?
Ko var darīt, ka tām precētām patīk padalīties ar tiem saviem vīriem )))!
4 4

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

12/09/2022 17:39
Jā, redzi, murmim nebija apgriezti gali ienākšanai "kafijas galda" diskusijā. A tev bija. Un, ja tu nesaproti atšķirību, tev atliek tikai "vienalga esot" par to runāt un runāt un runāt.
7 4

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

12/09/2022 17:41
Piedod, Dince, ja vari, ja nevari, tad norij un ej tālāk. Vari arī neiet, dari kā labāk pašai😀
3 5
12/09/2022 17:47
Interesantas atbildes, jo nesaproti, tev to nezināt, es neteikšu, bet tā ir…
Kā jau teicu, omis gribēja atzīmēties, bet tāds čuš vien sanāca jo kā redzam, viņa ir šeit un nekur nav aizgājusi jo iet ta nav kur.🤷‍♂️
4 5
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas