murminator un co
ja pareizi saprotu (un es saprotu pareizi) "atsēž" parasti iestādē ar restotiem logiem, kur dzīve rit no zvana līdz zvanam un kur izlaiž tad, kad izlaiž. te tač` neviens nav ieslogots, ne?
runājot par personāžiem bez bildēm, man pretenziju nav, vnk man personīgi ir vieglāk runāt, ja es zinu, kā cilvēks izskatās. runa vairāk ir par t.s. kreisajiem profiliem, un es, piemēram, nezinu, pie kā labāk vērsties -cherry01 vai retro. jo man joprojām "gaisā karājas" 2 neatbildēti jautājumi.
tāpat arī ar быдло.ja es zinu, kā personāžs izskatās, man "bilde saliekas ar tekstu" un es situāciju pieņemu, ka... nu tā tas vnk ir.
5
4